سواره نظام ‘هیجان’ به صورت سریع-strike فصل دوم در چرلتتون

کلگری مبتنی بر سواره برگ Aug. 8 برای شارلوت تاون و CPL جزیره بازی ها, کمپین امید به تصرف خود در لیگ تاج ستاره شمال سپر.

پس از نزدیک به یک و نیم سال از آموزش اول با هم و سپس عملا و در نهایت پیوستن به فاصله فیزیکی پروتکل — سواره نظام FC آماده به بیرون رفتن در شهر می شود.

شارلوت … است.

کانادا لیگ برتر چهارشنبه اعلام کرد آماده است به رول با فصل دوم سریع-اعتصاب سه مرحله مسابقات مجموعه به طور کامل در جزیره پرنس ادوارد سرمایه آغاز دو هفته از هم اکنون.

“ما می توانید ببینید خط شروع آره” گفت: سواره نظام جمهوری ایان Allison. “پس از پنج ماه به هم و از طریق تعداد زیادی از اببس و جریان از فصول در اینجا ما هستند.

“و ما نمی تواند بیشتر هیجان زده است.”

کلگری مبتنی بر سواره برگ Aug. 8 برای شارلوت تاون و CPL جزیره بازی ها, کمپین امید به تصرف خود در لیگ تاج ستاره شمال سپر.

“من فوق العاده تحت تاثیر قرار با تلاش قرار داده است كه نه تنها در سطح لیگ اما تامی (Wheldon جونیور, سواره نظام را به جنرال موتورز و سر مربی) و خدمه خود را حفظ روش های نوآورانه آموزشی” گفت: Allison که باشگاه شروع فاز 3 — کامل-در کار گروهی بر روی زمین با 11-مقابل-11 تماس فوتبال — در اوایل این هفته با حمایت برکت استانی و مقامات شهرداری.

“ما مرتب کردن بر اساس تصمیم به نگه داشتن چیزهای در محرمانه جانبی تا زمانی که ما تا به حال کامل و قوی طرح توجیهی قبل از ما آمد, با این” آلیسون ادامه داد. “من می دانم که بسیار دشوار است برای طرفداران و بازیکنان اما رویکرد ما در زمان. و در حال حاضر ما در حال رفتن به زیر راه واقعا سریع است.”

Cavs باز اولین مرحله round-robin با لج بازی در برابر این تیم آنها را از دست داده در سال گذشته CPL سری مسابقات قهرمانی همیلتون جعل FC.

اما که به سادگی یک نوار کناری به آنچه که مهم ترین را برای لیگ یک بسیار مهم — البته به صورت مختصر —فصل دوم.

“ما در حال حرکت بزرگ — ما تا به حال یک داستان بزرگ سال گذشته” آلیسون گفت. “ما قادر به ایجاد هفت franchises و یک لیگ و سپس اضافه کردن یک حق رای دادن در این سال با اتلتیکو اتاوا. ما تا به حال از حامیان بزرگ گروه و جامعه حمایت از ساحل به ساحل به ساحل. من فکر می کنم این فوق العاده مهم برای ادامه این حرکت و داستان و آن را در یک راه مناسب است.

“اگر ما تا به حال شده است قادر به انجام این کار در آینده به حال بسیاری choppier آب و سپس آن را در حال حاضر. بنابراین من خوشحال هستم که ما قادر به انجام آن است و انجام آن به شیوه ای است که به طور کامل سازگار با این کار بزرگ با استانی و مقامات بهداشتی فدرال.

“ما در حال رفتن به شارلوت تاون و این فوق العاده است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im