‘بازیگران’ در ورمونت: فیلمسازان استفاده همه گیر از کار افتادگی به از نو خلق کردن تام هنکس فیلم

انزوای اجتماعی. هیچ چیز برای انجام و زمان زیادی برای انجام آن در. نگرانی در مورد بقا و اینکه آیا شما قادر خواهید بود برای دیدن عزیزان خود را دوباره.

برای تلفن های موبایل مانند زندگی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. همچنین مسابقات تم ها از “Cast Away” 2000 رشته-در-یک-جزیره فیلم با بازی تام هنکس که ده ها تن از به تازگی housebound Vermonters خواهد بود بازسازی این تابستان به یک صحنه در یک زمان.

این پروژه ایده ورمونت دسترسی به شبکه سازمان از 25 منطقه ای در جامعه رسانه ها دسترسی به مراکز عامل بیش از 80 کانال های کابل در سطح ایالت. لقب “Crowdsourced سینما, VT,” پروژه بر اساس یکی از پنج سال پیش آغاز شده توسط Northampton باز رسانه ای در ماساچوست است.

به عنوان چهارشنبه, 33 از فیلم 39 صحنه های ادعا شده بود توسط سرحال فیلمسازان گفت: Gin فرارا, جامعه, تعامل مدیر برای RETN در رسانه های کارخانه یکی از سازمان های عضو از ورمونت دسترسی به شبکه. صحنه اعم از دو و نیم تا شش دقیقه به طور کامل سپتامبر. 18 با نوازندگان کمک موسیقی متن توسط Sept. 25.

بیشتر: به دنبال حوادث هنر برگزار می شود فرد ؟ آنلاین ؟ چگونه در مورد آلبوم جدید? این همه حق در اینجا.

صحنه مونتاژ خواهد شد در رسانه ها در کارخانه در برلینگتون به یک فیلم کامل است که فرارا گفت: می تواند به نمایش در ماه اکتبر. از شرکت کنندگان خواسته شده به پایبندی به اسکریپت اما می تواند آزادی با تولید از به کارگیری عروسک یا لگو برای داشتن یک فرد را به تصویر بکشد چند بخش است.

“چیزی وجود دارد به طوری شیرین در مورد دیدن یک دسته کامل از نسخه های مختلف داستان را با هم” فرارا گفت.

فرارا گفت: صحنه لازم نیست که از دیدگاه هنکس میانسال سفید, شخصیت مرد که در تلاش برای پیدا کردن راه خود را در جهان جدید است که به طور مشابه disorienting به این بیماری همه گیر جهانی ما خودمان را پیدا کنید در حال حاضر.

“این نوع از جایی که ما هستیم. همه ما در حال تلاش برای کشف کردن بعدی ما در مسیر زندگی” فرارا گفت. “بسیاری از مردم می توانید شخصی خود را به چالش به آن نقش دارد.”

فدرال اکسپرس در روسیه

والری Lodish و همسرش, خایم Lodish باید صرف چهار ماه گذشته در خانه خود در شمال از برلینگتون با سه پسر در سنین 15 12 و 9.

“ما به دنبال برای فقط در مورد هر چیزی ما را به انجام مسائل. من و همسرم هر دو معلمان بنابراین ما در حال حلق آویز کردن تمام تابستان با ما پسران” والری Lodish گفت. “(‘بازیگران’) صدا مانند بسیاری از سرگرم کننده است.”

هیچ کس در خانواده است که یک فیلمساز اما والری Lodish نظر خودش “صنایع دستی-y” است و یکپارچه سازی فن آوری متخصص در شکار مدرسه در برلینگتون بنابراین او قادر خواهید بود برای قرار دادن دانش فن آوری استفاده کنید. (خایم Lodish تدریس ریاضی در برلینگتون دبیرستان.) این زن و شوهر را دیدم “Cast Away” هنگامی که آن بیرون آمد 20 سال پیش اما دوباره آن را تماشا این هفته به بازخوانی خاطرات خود را.

اکثر مردم فکر می کنم از “Cast Away” به عنوان مجموعه ای در جزیره ای که در آن هنکس شخصیت تنها دوست یک والیبال به نام ویلسون است. سه-به-چهار دقیقه صحنه Lodish خانواده را دوباره ایجاد اتفاق می افتد در اوایل فیلم وقتی هنکس شخصیت است که در روسیه به آتش سریع آموزش در دقت به کارکنان از کسب و کار او با این نسخهها کار برای فدرال اکسپرس.

“یک ساحل صحنه” والری Lodish گفت.

صحنه آشنایی خود را به بزرگ خانواده مانند او. Lodish گفت: آنها می نشست آخر این هفته به کار کردن یک برنامه است.

“ما واقعا ما حمله کردند صحنه و در عین حال” او گفت:. “من پیچیدن سر من در اطراف ما در حال رفتن به آن را بکشید.”

Ugly Christmas sweaters

مانند Lodishes ماریان DiMascio شد تعجب به یاد بگیرند که او نمی تواند بخشی از یک صحنه ساحل. او گفت که او زندگی می کند, نزدیک, زرق و برق دار دریاچه چاپلین و دوست دارد به شنا کردن. او تا به حال هرگز دیده می شود “Cast Away” و فرض او می تواند تظاهر به رشته در یک جزیره زیبا.

به جای DiMascio اختصاص داده بود یک صحنه با 25 نفر نشسته در اطراف جشن کریسمس و پوشیدن آنچه که او به نام “رنگ ورو رفته Christmas sweaters.”

“من به جرات میتونم بگم تقریبا تلخ – 25 بازیگران در کریسمس ژاکت” گفت: DiMascio, co-founder از برلینگتون طرح-کمدی گروه سرقت از محل کار.

سپس او در مورد آن فکر. 2 دقیقه و 45 ثانیه ای از صحنه های این خانواده از هلن هانت شخصیت فشار او را به ازدواج هنکس ، هنکس معتاد شخصیت DiMascio گفت: بیش از حد مشغول چک کردن خود را در بوق و نادیده گرفتن قندی زمینی هندی و گفتگو پر کردن اتاق در اطراف او.

“من متوجه شدم که بسیاری از تم ها به اکتشاف” DiMascio گفت.

نیز وجود دارد راه های بسیاری برای کشف آن است. DiMascio خواهد بود و با کمک اعضای, سرقت از محل کار و دیگر برلینگتون مرحله گروهی Saints & شاعران محصولات که پر عملکرد خود را با عروسک های خیمه شب بازی به عنوان به خوبی به عنوان مردم است. DiMascio است خیمهشب بازی تجربه است و فکر همه چیز از عروسک های سایه ای به عروسک های باربی به کمک داستان.

به عنوان مجری استفاده می شود به کار بر روی مرحله در نزدیکی به دیگران و در مقابل فروخته جمعیت DiMascio گفت: “Cast Away” پروژه خود را خلاق و مشارکتی تمرکز شده است که فاقد پس از همه گیر آغاز شد. او حتی بیش از این ایده از فیلمبرداری در امتداد ساحل بیشتر یا کمتر.

“کلاه ها را به افرادی که دریاچه صحنه” DiMascio گفت: “قدرت بیشتر به آنها.”

برای اطلاعات بیشتر www.retn.org.

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>