کارسون به برگزاری مبتنی بر منطقه شهرستان Councill انتخابات این سقوط

کارسون خواهد شد برگزاری اولین منطقه مبتنی بر انتخابات شورای شهر این سقوط یک حرکت که به احتمال زیاد پایان طرح دعوی در دادگاه است که می تواند هزینه بسته های پول شهرداری میلیون ها نفر در هزینه های قانونی و هزینه های دادگاه — لاتین رای گیری حقوق بشر که با موفقیت از برنده یک رشته از لباس های مشابه در سراسر کشور.

کارسون شورای شهر رای دادند 3-2 روز شنبه 21 ژوئیه برای پایان دادن به در بزرگ شورای صندلی با آغاز انتخابات شهرداری در این پاییز. ریخته گری مخالف رای بودند Cedric هیکس و لولا Davis-هلمز که هر دو سیاه و سفید.

هر دو در میان بسیاری از منتقدان از حرکت به منطقه مبتنی بر انتخابات رقیب آن خواهد disenfranchise سیاه رای دهندگان در جامعه است.

چالش های قانونی با استناد به کالیفرنیا رای گیری حقوق قانون مجبور کالیفرنیا بسیاری از شهرستانها به آغوش منطقه بر اساس رای گیری از جمله تورانس. از جمله چالش های قانونی هرگز شکست داد.

عضو شورای Jawane هیلتون که سیاه است و شهردار Al Robles, لاتین, هر دو با اشاره به عبور اخیر از حقوق مدنی آیکون, John Lewis, رعایت او یک حامی سرسخت منطقه رای گیری را از حقوق خود محروم و سیاه رای دهندگان صدای. او ابزاری در عبور از فدرال رای گیری حقوق قانون در اواسط دهه 1960 بود.

روبلز یک وکیل به نام مخالفان به ولسوالی یک “پیچ خورده تفسیر” کالیفرنیا رای گیری قانون حقوق که او اشاره کرد تصویب شد با مهیجی حمایت از ائتلاف سیاه پوست و لاتین در گروه.

“من پیدا کردن آن جالب است که همان استدلال است که ساخته شده اند در طول دو سال گذشته توسط برخی از ساکنان کارسون هستند همان استدلال که ساخته شد در برابر قانون حق رای سال 1965” روبلز گفت: در یک آدرس طولانی را به این شورا. “این دلخراش ما با داشتن این مبارزه در اینجا در کرسن.”

هیچ کس در این شورا در پاسخ به روبلز’ سخنرانی.

اما پیش از آن در جلسه Davis-هلمز است که به چالش کشیدن روبلز برای صندلی شهرداری این سقوط بود و مصر در مورد مخالفان به منطقه رای گیری.

“من درک می کنم آنچه شما می گویید در مورد, John Lewis; او مبارزه برای حق رای,” او گفت: در پاسخ به هیلتون در نظرات. “اما کارسون است 92,000 ساکنان; به تقسیم ما به مناطق مسخره است.”

کارسون به مدت طولانی بالید خود را در تنوع آن, اما نژادی و تفرقه ایجاد کرده و مسائل سیاسی را در جامعه در گذشته است.

کارسون در حدود 39 درصد لاتین 37 درصد سفید 16 درصد آسیایی و جزایر اقیانوس آرام و 6.5 درصد سیاه, با توجه به 2019 اداره آمار تخمین می زند.

شهر را از نقشه منطقه ایجاد چهار منطقه; لاتینی ها غالب جمعیتی در همه آنها به جز یکی.

که می تواند تغییر شکل این شورا آمده Nov. 3, بسته به اینکه چگونه بسیاری از رای دهندگان بازیگران آراء خطوط نژادی — و چگونه بسیاری از Latinos ثبت نام برای رای دادن.

در حال حاضر وجود دارد سه, سیاه, اعضای شورای و یکی سفید همراه با Robles, لاتین شهردار.

این سقوط شورای کرسی ها در مناطق 1 و 3 هستند تا برای انتخابات با هیلتون در حال اجرا در سابق و هیکس در دومی است.

لاتین رای دهندگان غالب جمعیتی در هر دو منطقه ساخت تا 29 درصد از کل جمعیت در منطقه 1 و 38 درصد در منطقه 3. اما در سال 2018 بیشتر ساکنان سیاه شد ثبت نام رای دهندگان در دو منطقه از Latinos.

شورای تصویب منطقه رای گیری یک “اقدام پیشگیرانه” برای یک برنامه ریزی جولای 29 دادگاه که در آن شاکی در این پرونده به دنبال جلوگیری از این سقوط را در انتخابات شورای مگر آن که مبتنی بر منطقه گفت: دادستان شهر آفتابی سلطانی.

این بدان معناست که دادگاه به احتمال زیاد به شرایط منطقه نقشه کشیده شده توسط یک متخصص استخدام شهرستان ها, او گفت:. که به احتمال زیاد خواهد شد پایان دادن به این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>