کارسون اجازه می دهد تا استقلال بعد بلوک احزاب با وجود coronavirus افزایش

زمانی که برایان Collins دارای سالانه خود را روز استقلال بلوک در شنبه فقط به عنوان او انجام داده برای دو دهه گذشته در کارسون را Tamcliff خیابان رویداد خواهد شد نگاه بسیار متفاوت از سال های گذشته.

و این همه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

خیابان خواهد بود سنگر طبق معمول اما تا حد زیادی به توقف وسایل نقلیه از رانندگی پایین جاده به جای ایجاد فضا برای همسایگان به معاشرت. وجود خواهد داشت هیچ غذای مختصر برای اطمینان مختلف خانواده ها نمی به اشتراک گذاری مواد غذایی است. شهر ممنوع “گزاف گویی خانه” و دیگر فعالیت های در طول کالینز بلوک — و چند نفر دیگر در جریان چهار شنبه, جولای 4 — است که می تواند مردم را مجبور به محله های نزدیک. فیزیکی فاصله و شهرستان ارائه ماسک صورت نیز مورد نیاز همه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“آن را به طور منظم خود را حزب بلوک,” کالینز گفت.

“هر خانه است که اساسا فقط به کباب پز” او افزود: “و هر خانه دارای بازی های خود را.”

کارسون عادی مسائل ده ها تن از مجوز برای احزاب بلوک هر 4 جولای. ساکنان اغلب سفر از حزب به حزب mingling با دوستان و همسایگان. اما در این سال آن را دریافت کرده و داده — فقط چهار حزب بلوک مجوز با شورای شهر OKing آنها بر 4 به 1 رای دادن در اواسط ماه ژوئن. این یک سوال باز, اما, اینکه مجوز صادر شده از نظر قانونی با توجه به استان و شهرستان حکم ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

نیز وجود دارد این سوال که آیا احزاب بلوک دانا با توجه به افزایش اخیر در coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان که کارشناسان بهداشت و درمان نگران و وادار به هر دو دولت و شهرستان لا به سفت شدن آن stay-at-home محدودیت های این هفته — حتی ممنوعیت داخل سالن ناهار خوری یک بار دیگر.

LA County وزارت بهداشت بازگشت نیست یک درخواست برای نظر. علاوه بر کالینز مجوز متقاضیان بلوک احزاب نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال نظر.

اما کارسون شهردار Al روبلز که یک وکیل بود و تنها councilmember مخالف اجازه می دهد استقلال روز گردهمایی اذعان روز پنج شنبه, جولای 2, که اجازه می دهد محله shindigs ممکن است قانونی است.

“آنها به خوبی ممکن است” غیر قانونی روبلز گفت. “این خواهد بود تا به کلانتر برای دیدن آنچه که آنها در حال رفتن به اجرا و یا اجرا نمی کند.”

شهرستان اصلاح سلامت سامان می گوید که همه ساکنان “باید باقی می ماند در خوابگاه خود را هر زمان که اجرا می باشد.”

“هیچ چیز در این جهت ممنوع اعضای یک خانواده و یا زندگی واحد از درگیر شدن در فعالیت های مجاز با هم” را می خواند در بخشی. “اما تجمعات از افرادی که بخشی از یک خانواده و یا زندگی واحد ممنوع در شهرستان لس آنجلس بهداشت عمومی صلاحیت جز برای اهداف محدود به صراحت مجاز توسط این منظور است.”

شهرستان در حال حاضر ممنوع بزرگ نمایش آتش بازی و بسته کردن سواحل نگران است که چهارم جولای — محبوب حزب تعطیلات می تواند منجر به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس, پخش كردن بیشتر از طریق جامعه است.

و به نظر می رسد که کارسون است اگر نه تنهاست شهرستان اجازه می دهد تا بلوک احزاب و پس از آن حداقل در اقلیت است.

تورنس به عنوان مثال متوقف شده صدور بلوک مجوزها در طول همه گیر گفته است; آن را صادر کرده است فقط یک سال تمام برای سوپر باول در فوریه قبل از وضعیت اضطراری اعلام شد.

نه ردندو بیچ یا رانچو پالوس وردس اجازه می دهد احزاب بلوک یا نه. و در ساحل طولانی است که خود را در وزارت بهداشت, مقامات روز پنجشنبه بار دیگر تاکید کرد ممنوعیت اجتماعات بزرگ با بهداشت شهرستان افسر دکتر Anissa دیویس گفت: مردمی باید جشن روز استقلال “خود را با خانواده در خانه خود را.”

بلوک احزاب نیست ذکر شده توسط نام و نام خانوادگی در شهرستان به منظور.

و تجمعات خوب هستند تحت دستورالعمل های بهداشتی.

“پس از جدا فردی تجمعات در واقع قانونی و مجاز” روبلز گفت. “ما ساکنان ممکن است بدست خلاق و آگاه است.”

اما حتی اگر این حزب را برانگیخت بهترین مقاصد برای ایمن ماندن در تجمعات این بدان معنا نیست که آنها را — حداقل با توجه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

“تمایل به دعوت دوستان و همسایگان بیش از که شما دیده نمی شود وجود دارد,” او گفت:. “شاید شما در حال حاضر انجام می شود که. من امیدوارم که شما تجدید نظر در آن مجالس با شما زندگی نمی کنند ،

کارسون مقامات برای بخش خود را به طور معمول نشان داده شده است سطح بالایی از نگرانی در سراسر این بیماری همه گیر. این شهر پس از همه بزرگ, سیاه, لاتین و جزایر اقیانوس آرام جوامع افراد آسیب پذیر و تا کنون بیشتر تحت تاثیر COVID-19.

کارسون در واقع در میان شهرستانها برای اولین بار در شهرستان به نیاز مردم به پوشیدن ماسک صورت روبلز گفت.

این شهر همچنین دارای هنوز به رزومه کاری خود را خدمات حمل و نقل به دلیل همه گیر و در یک نقطه مقامات حتی خواسته LA مترو به اجرای آن اتوبوس در جامعه است.

در اوایل گیر کارسون یکی از سخت ترین ضربه جوامع در شهرستان روبلز گفت. روز پنج شنبه در شهرستان گزارش شده کارسون — شهر 91,000 ساکنان دیده بود 673 موارد و 29 و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد.

و در عین حال شورای شهر تصویب روز استقلال بلوک احزاب در ژوئن 18 جلسه در آغاز از آنچه که تبدیل به یک موج در coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان.

“مردم در حال رفتن به جمع آوری بدون در نظر گرفتن” گفت: عضو شورای Jawane هیلتون. “من می خواهم به جای مجوز در محل به جایی که آنها در حال رفتن به.”

هنوز روبلز گفت: او همچنان عصبی است.

“این بسیار گیج کننده است,” او گفت: شورا عمل است. “من احساس می کنم — و این دلیل من رای” نه ” در اجازه می دهد احزاب بلوک — بلوک که احزاب می تواند متاسفانه به عنوان مگا-virus مراکز توزیع است که ویران.

“من نمی خواهم به بخشی از آن” روبلز اضافه شده است.

کارکنان نویسندگان لیزا Jacobs and Hayley knight frank کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>