Canmore حفظ آن شهر کوچک جذابیت

به عنوان محدودیت های مسافرتی به مقصد ایالات متحده باقی می ماند نامشخص محلی شهرها در حال تبدیل شدن به محبوب تر با خریداران به دنبال گریز از خانه.

یک ساعت رانندگی غرب کلگری است Canmore است که شاهد افزایش علاقه از این خریدار ،

Canmore ساده بود معدن, شهر, جمعیت 1,800 زمانی که جان Borrowman اول راه اندازی فروشگاه به عنوان یک هیپی پاتر در سال 1975. در حال حاضر اتمام چهارمین و آخرین دوره به عنوان شهردار شهر او می گوید: Canmore نمایی رشد کرده همراه با کلگری.

Borrowman می گوید: با وجود Canmore کنونی با چالش های ناشی از پست-1988 المپیک گردشگری له مانند احتقان مسکن مناسب برای مردم محلی و حفاظت از حیات وحش دالان Canmore نشده خود را از دست داده در شهر های کوچک جذابیت.

“مغازه ها همه به صورت محلی و متعلق به اداره. این یک کوکی-برش رفت و آمد مکرر شهرداری در این زمینه. مردم می دانیم هر یک از دیگر و دوستانه هستند. آن را هنوز هم یک محیط زیبا,” او می گوید.

رشد در Canmore است وارد و پس از یک سوار وحشی در اواسط 2000s زمانی که ارزش مجوز ساختمان سر به فلک کشید ناپایدار بالا از $250 میلیون دلار است. پس از ارزش املاک و مستغلات در چهار سال 2008 که عدد را به 20 میلیون دلار است.

Borrowman می گوید آن زمان سال برای توسعه شروع به انتخاب کنید تا.

“ما در یک سالم سطح توسعه در حال حاضر. در جایی در اطراف $100 میلیون سال در مجوز ساخت و ساز است که برای جامعه ما اندازه قابل کنترل است. ما در بخش ساخت و ساز سالم است در حال حاضر و به خوبی انجام می دهند,” او می گوید.

یکی از فعال ترین مناطق در Canmore است Spring Creek, ديد کوه, روستای 28 هکتار (70 هکتار) مخلوط با استفاده از توسعه است که شامل کار/live واحد بوتیک های کوچک و خرده فروشان محل سکونت خوابگاه, هتل و سالمندان جامعه است. انتخاب خوابگاه در تعیین ساختمان های تایید شده برای کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات.

نماینده فروش ان Ricord می گوید بهار نهر 50 درصد تکمیل شده فقط با 12 سوئیت چپ برای فروش در فاز فعلی. کسانی که واحدهای باقی مانده در Tamarack و جک کاج تسلیم ساختمان های در حال 868 متر مربع. ft. به 2,300 sq. ft., قیمت از $529,000 به $1.359 میلیون به علاوه GST با اموال میله میله برای اواخر سال 2022.

فروش ثابت بوده است و حتی در طول مستند روز از COVID-19 چرا که مردم مشتاق به فرار از شهر بودند به دنبال امنیت یک شهر با جمعیت های کوچکتر می گوید Ricord.

“این خیلی مسالمت آمیز در اینجا شما نمی خواهید به ترک” او می گوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به www.springcreekcanmore.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>