کانادایی ها راحت تر و با اطمینان از ثابت نرخ وام مسکن


با وجود متغیر نرخ وام مسکن در حال کاهش بیشتر کانادایی ها انتخاب نرخ ثابت

Postmedia فایل عکس

یک سری از بانک مرکزی کانادا به کاهش آن یک شبه نرخ در بهار منجر به کاهش نرخ وام مسکن با نرخ متغیر پایین تر ثابت شده است.

اما بیشتر کانادایی ها باید پس از انتخاب ثابت-نرخ ها به جای متغیر است.

“در زمان جهانی تحول اقتصادی و عدم اطمینان آن را برای مردم به تجدید نظر خود را به امور مالی می گوید:” جاستین Thouin از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت LowestRates.ca. “این روشن است که عدم قطعیت COVID-19 ایجاد کرده led کانادایی برای جذب به سمت یقین است که نرخ ثابت وام مسکن ارائه می کنند.”

داده های جمع آوری شده توسط LowestRates.ca آنلاین نشان می دهد که 62.88 درصد از بازدید کنندگان به سایت را انتخاب نرخ ثابت وام مسکن در طول سه ماه اول COVID-19 مستند در کانادا در مقایسه با 37.12 درصد کسانی که تصمیم گرفتند برای متغیر نرخ وام مسکن.

“تعداد کانادایی ها انتخاب ثابت نرخ وام مسکن است که از سال گذشته 57.73 درصد انتخاب ثابت در طول دوره از ژانویه تا مه در سال 2019 و 42.26 درصد انتخاب متغیر نرخ وام مسکن.”

این LowestRates.ca داده ها همچنین نشان می دهد که افت زیادی در تعداد خرید خانه جدید نقل قول در سایت که همزمان با املاک و مستغلات نشان داده رکورد کاهش فروش خانه های جدید در سراسر کانادا می گوید Thouin.

“به نقل از وام های مسکن جدید در LowestRates.ca شد پایین 13.2 درصد در طول سه ماه دوره از ماه مارس تا ماه مه در مقایسه با زمانی که به همان سه ماه سال قبل,” او می گوید. “این جای تعجب نیست که مردم کمتر در بازار برای یک وام مسکن جدید از آنجایی که چند خانه فروخته شد در آن ماه.”

وام مسکن تمدید با این حال شاهد افزایش.

“وجود دارد یک چشم انداز مثبت در تمدید در LowestRates.ca با داده های ما نشان می دهد که وام مسکن تمدید شد تا 10.22 درصد در سال در طول سال در طول این سه ماه. این افزایش در نتیجه کانادایی رفتن آنلاین برای مقایسه نرخ های زیر سه بانک کانادا نرخ بهره در ماه مارس می گوید:” Thouin. “اضطراری کاهش ایجاد بسیاری از آگاهی در مورد کاهش نرخ وام مسکن و معاملات خوب بود و ما بهره مند از این روند به عنوان جستجو بهره برای وام های مسکن در سایت ما منفجر شد.”

دیدن گزارش کامل در https://www.lowestrates.ca/blog/homes/how-covid19-affected-mortgage-market

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>