کانادا لیگ برتر پیشنهاد استراتژی برای شروع سال 2020 فصل

کانادا لیگ برتر گرفتن توپ نورد در حد امکان بازگشت به زمین است.

روز جمعه این کشور در فوتبال حرفه ای حلقه پیوست صاحبان آن باشگاه و بازیکن رهبری در اعلام ساختار و مفهوم استراتژی پیشنهادی برای سال 2020 CPL فصل است.

CPL احساس تعهد به پشت روی زمین است و نمی تواند اتفاق می افتد بدون بازیکنان ورودی و پشتیبانی.

بهداشت و ایمنی از همه این است که تنها موضوع مهم و حیاتی است که مناسب بهداشتی و پروتکل های ایمنی موظف محلی و مقامات استانی در محل هستند و به توافق همه ذینفعان – بازیکنان باشگاه صاحبان لیگ و کانادا, فوتبال, CPL را حاکم بر بدن است.

“موضع ما پس از ما شروع سفر از ساختمان های لیگ از زمین تا شده است به کار با هم” گفت: CPL کمیسر دیوید Clanachan. “ما در آغاز این فرایند در پشت صحنه بسیاری از هفته پیش در مشورت با صاحبان ما در بسیاری از جزئیات و پروتکل های مورد نیاز به با خیال راحت بازگشت به زمین بازی و فرصت های بالقوه که ممکن است پدیدار شود. این منجر به مرحله بعدی از یک بحث مشترک با بازیکنان در این هفته است.”

Clanachan ادامه داد: “آن بوده است و لذت بخش و با ارزش برای دیدن چقدر جمعی شور و شوق و همکاری شده است وجود دارد و ما باید در فرود بسیار عالی و به اتفاق آراء موقعیت ما با باشگاه ها و باشگاه بازیکن رهبری است.”

“من خوشحالم برای دیدن بازیکنان در سراسر لیگ های درگیر در بحث ها در مورد بازگشت ما به رقابت. من حمایت از طرح پیشنهادی برای یک سال 2020 CPL نجومی و من مشتاقانه منتظر همکاری بیشتر به این طرح موفقیت” سعید بن فیسک از اتلتیکو اتاوا. “ما می خواهیم به طرفداران اتاوا-گاتینو شده اند صبورانه در انتظار یک فرصت برای دیدن جدید خود را به باشگاه بازی کند.”

گام بعدی خواهد بود برای تعامل با طرفداران و همکاران به عنوان کانادایی لیگ برتر و باشگاه های کار جمعی برای پیدا کردن یک راه حل برای یک سال 2020 CPL فصل است.

“به عنوان یک بازیکن که فقط می خواهد به عقب بر گردیم بازی من خوشحال هستم که با این لیگ از جمله ما در فرایند برنامه ریزی و بحث گفت:” سواره نظام FC کاپیتان نیک Ledgerwood. “ما تا به حال بحث های متعددی هستند و همه کار با هم به عنوان یک گروه با بازیکنان, سوالات, انتقادات و پیشنهادات و ایمنی در خط مقدم مکالمات.”

[email protected]

توییتر: @ToddSaelhofPM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>