کانادا ورزشی سالن از شهرت بستن درهای خود را تا سال آینده

کانادا ورزشی سالن از شهرت خود مفتخر است 65 سال اجرا شود.

اما آن را می خواهد کانادایی برای لذت بردن از یکی دیگر از 65 سال از تعهد خود را به نمایش ملت های ورزشی تاریخچه.

بنابراین در این موزه ساخته شده است یک تصمیم دشوار درهای خود را تا سال 2021 به منظور زنده ماندن.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور به لغو سالن بهار جمع آوری کمک های مردمی جشن, هزینه کلگری برجسته یک تکه بزرگ از درآمد.

“اگر ما نمی محوری و درهای فیزیکی موزه, ما نمی تواند وجود داشته باشد یکی دیگر از 65 سال” سالن را اجرایی شریل برنارد. “آن مسئول ما را به انجام این کار. آن را به ما اجازه می دهد برای حفظ ما سابقه ورزشی و در ادامه به آموزش کانادایی بر ارزش, تاریخ و فرهنگ ورزشی در این کشور است.”

بسته شدن موزه در WinSport تا سال جدید آن را کاهش می دهد سربار و اقدام به خرید آن را برخی از زمان برای بازیابی پس از از دست دادن صدها و هزاران دلار پس از ورود COVID-19 بحران به کلگری در اواسط ماه مارس زمانی که موزه شد و مجبور به تعطیل به طور نامحدود.

“من خواندن گزارش روز دیگر که 90% از موزه ها در انتاریو در حال رفتن به تعطیل در سه ماه آینده و شاتر ویندوز” برنارد گفت. “است که می تواند بوده است ما اگر ما نمی ما تغییر جهت و محوری از این.

“اگر ما این کاهش و به طور قابل توجهی کاهش سربار و عملیات ما می آمد از طرف دیگر” برنارد ادامه داد. “هیئت مدیره شده است افسانه در مورد آن و همه آنها تایید شده است. بنابراین این مدل برای کاهش بالای سر ما بستن فیزیکی موزه تا پایان سال به دلیل وجود دارد بسیاری از هزینه های به عمل 46,000 کیلومتر مربع.-ft. محل برگزاری.

“آن گران است.”

در ضمن سالن — که در عمل به هر حال در بودجه تنگ است — ادامه خواهد داد و با آن برنامه های آموزشی و سفر نمایشگاه.

به علاوه آن را بازسازی دیجیتالی خود را با به اشتراک گذاشتن داستان ایجاد پادکست و مربوط به خود را بیشتر در رسانه های اجتماعی در تلاش برای رسیدن به 37 میلیون کانادایی که نمی تواند و یا نمی سفر به موزه.

که شما شامل یک آنلاین اعلام هال کلاس 2020 در مه 27, جایگزین سالانه کلگری-میزبانی بهار جشن — که جلوه ای که کلاس و افزایش حدود 250.000 دلار — که لغو شده است با توجه به بحران بهداشت و درمان.

اما کسانی که در کانادا قهرمانان ورزشی نمی تواند شرکت توسط سالن تا القاء مراسم در 2021.

“ما از دست داده 75 درصد از درآمد ما از دقیقه COVID ضربه” برنارد گفت. “ما در واقع در شکل بزرگ و در یک هفته از دست دادیم نیم میلیون دلار درآمد از طریق به پایان سال. پس ما چه کنیم ؟ ما می نشستن وجود دارد و گریه در مورد آن و یا …”

به عنوان سالن در حال انجام آن را به پیدا کردن راه های مبتکرانه برای ماندن مربوطه و حفظ جایگاه راستین خود در فرهنگ کانادا.

“ما ادامه خواهد داد به کار ما درست نخواهد بود باز به عمومی” برنارد ادامه داد. “محل موزه شده است یک موضوع است. این قرار بود چیزی متفاوت با ترافیک بهتر و آن را فقط هرگز محقق (آوردن تنها از 40 ، 000 بازدید کننده در سال به موزه). آن بوده است در محل پس از سال 2010 و آنها سعی کردم همه چیز شده است که تصور به ترافیک بیشتر. پس چگونه ما دریافت بیشتر مردم ؟ چگونه ما را دریافت کنید به بیشتر جوامع می شود و در مقابل مردم ؟

“این رفتن به خارج از سایت نمایشگاه آن را برای رفتن به دیجیتال نمایشگاه آن را برای رفتن به سفر نمایشگاه …”

با کمک SAIT دانش آموزان از این موزه گالری شده اند تبدیل به دیجیتال کیوسک های تعاملی است که می تواند سفر وجود داشته باشد در جوامع و دیده می شود به مراتب بیشتر کانادایی ها.

“شما pivoting,” برنارد گفت. “هر بحران وجود دارد باید به فرصت بیرون آمدن از آن اگر شما سعی می کنید برای آن نگاه کنید. و من فکر می کنم این چیزی است که ما انجام داده ایم.”

سالن دریافت کمک هزینه فدرال $500,000 — برای پوشش برنامههای اما عملیات در مدت کوتاهی قبل از همه گیر تبدیل شد به یک موضوع در کلگری.

این شرکت امیدوار است دولت گام خواهد شد تا با یک بسته محرک برای موزه ها و فرهنگ به کمک آن فشار به آینده است.

بدون در نظر گرفتن اگر چه درهای سالن نمی بازگشایی تا 2021 و پاییز جمع آوری کمک های جشن و سرور در تورنتو — که جشن کلاس 2020 به ارمغان می آورد و در حدود 200,000 — به تعویق افتاده است تا سال آینده.

“ما احساس نمی راحت رفتن به افراد یا شرکت ها و درخواست, ‘آیا شما خرید $10,000 جدول در یک رویداد در اکتبر?” اضافه شده Bernard. “ما باید به احترام است که جهان در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان. و ما لازم نیست که به بخشی از مشکل است. ما می خواهیم به بخشی از راه حل است. بنابراین هیئت مدیره موافقت کرد.

“و هر کس در کلاس 2020 است گفت: این تصمیم درست است.'”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>