غرب کانادا کاهش برنامه ورزشی برای 2020-21 فصل

باید نشان می دهد برای دانشگاه کلگری Dinos آنها بازی تنها پنج کانادا غرب بازی فوتبال پس از این کنفرانس هیئت مدیره تایید شده زمانبندی تغییر روز شنبه با هدف کاهش اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس. تجدید نظر قالب توسط کنفرانس را نیز تحت تاثیر قرار شش سایر رشته های ورزشی در طول 2020-21 غرب کانادا کمپین از جمله هاکی و بسکتبال.

کلگری دانشگاه فوتبال خدمه خواهد huddle برای تنها تعداد انگشت شماری از بازی ها در فصل آینده …به عنوان طولانی به عنوان یکی وجود دارد.باید نشان می دهد برای دانشگاه کلگری Dinos آنها بازی تنها پنج کانادا غرب بازی فوتبال پس از این کنفرانس هیئت مدیره تایید شده زمانبندی تغییر روز شنبه با هدف کاهش اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تجدید نظر قالب توسط کنفرانس را نیز تحت تاثیر قرار شش سایر رشته های ورزشی در طول 2020-21 غرب کانادا کمپین از جمله هاکی و بسکتبال.

“ما واقعا در تلاش برای ارائه یک برنامه زنده برای ما دانشجو-ورزشکاران گفت: U of C, ورزشی کارگردان Jason Kerswill ستایش مدیره برای کار سخت برای ماه گذشته-plus برای قرار دادن با هم یک طرح در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این قطعا یک گام فعال توسط غرب کانادا. ما قطعا می خواستم برای قرار دادن چیزی به جلو در مقابل ما مربیان و دانش آموزان ورزشکار و دانشگاه ها را به مطمئن شوید که همه آگاه است که برنامه ریزی در حال وقوع است که اگر ما قادر به بازگشت به ورزش است. ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما جلوتر از منحنی کمی.”

آنها به خوبی پیش رو, مطمئن شوید, با کانادا غرب مایل نیست در هر یک از تیم های ورزشی جمع آوری حتی برای شروع از اردوگاه های آموزشی قبل از سپتامبر. 1.

که به معنی معمول هشت-بازی فوتبال, برنامه, است, اصلاح کرده, فقط پنج با هر یک از کنفرانس شش تیم بازی هر یک از دیگر فقط یک بار.

“آن را فراهم می کند انعطاف پذیری از نظر یک تاریخ شروع, بنابراین ما به دنبال به رفتن با فوتبال در ماه اوت گفت:” Kerswill از یک برنامه است که معمولا در اواخر ماه اوت پس از تیم های اردوگاه باز پیش از آن در ماه. “تاریخ شروع خواهد شد به احتمال زیاد بعد از ماه سپتامبر یا اوایل اکتبر بنابراین ما هنوز هم می تواند که پنج بازی برنامه و منجر به یک به طور منظم حذفی به تاج کانادا غرب قهرمان. از دانشگاه کلگری نظر ما فراهم می کند با یک فرصت برای دفاع از ملی ما قهرمانی است.”

فوتبال معمولا اردوگاه باز می شود حتی پیش از آن — گاهی اوقات در اواخر جولای — اما آن را ببینید فقط 10 بازی برای هر تیم در هر دو مردان و زنان اقدام به پایین از 14 سال گذشته — CW دفتر ثبت دعاوی حقوقی در فصل آینده.

هاکی برای هر دو جنس را دریافت cut back to 20 از 28 کنفرانس tilts.

مرد و زن تیم بسکتبال خواهد هر بازی 16 کانادا غرب مسابقات. در سال گذشته آن بود 20 هر کدام.

برنامه برای والیبال زنان است axed از 24 سال گذشته به 16 در حالی که مردان v-ball pares از 22 به 16.

زنان راگبی 15s قطره دو بازی از سال گذشته CW تقویم به چهار.

و هاکی روی چمن است که تغلیظ شده را به دو round-robin مسابقات.

البته تغییرات تاثیر صحنه های ورزشی در هر دو U C و کلگری دانشگاه دیگر, Mount Royal.

“من فکر می کنم آن را به ارزش آن” Kerswill گفت. “من فکر می کنم آن را هنوز ارائه دانشجو-ورزشکاران با تجربه بسیار خوب و بسیار رقابتی را تجربه کنند.”

تصمیم به ویژگی های کمتر بازی و کمتر سفر نیز کمک می کند تا مدارس از نظر مالی از همه آنها گرفته قابل بازدید به خزانه به دلیل COVID-19 بحران است.

“در حالی که وجود دارد باقی می ماند عدم قطعیت در اطراف هنگامی که دانشگاه, ورزش, بازگشت, the CW هیئت مدیره مشغول به کار پشتکار به اطمینان حاصل شود که هنگامی که آن را نشانی از این کنفرانس و اعضای ما در حال آماده به حرکت مشکل مالی واقعیت جلوتر از ما” گفت: غرب کانادا جمهور Clint همیلتون. “ما همچنان امیدوار است که ما قادر خواهد بود به رقابت در طول 2020-21 فصل و ارائه عالی, دانشگاه, ورزش, تجربه برای ما دانشجو-ورزشکاران است.”

حذفی فرمت های همراه با کنفرانس به طور منظم فصل برنامه منتشر خواهد شد در تاریخ بعد.

به عنوان خواهد شد جزئیات بیشتر از یک دنیای عجیب و غریب جدید در دانشگاه ورزش در پیش است.

“پیام بسیار مثبت بوده است در تمام چهار استان” Kerswill اضافه شده است. “هنوز هم وجود دارد بسیاری از توپ در هوا در شرایط زمانی که ما می توانیم بازگشت به بازی و چه اندازه اجازه خواهد داشت. و تمام است که هنوز هم می شود هدایت استانی مقامات بهداشتی.

“یک چیز در مورد کانادا غرب بودن چهار استان در لیگ است که ما باید به در نظر گرفتن جهت از تمام استانی سازمان بهداشت و درمان. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما دانش آموزان هستند از راه آسیب است و قادر به بازگشت به بازی است.”

[email protected]://www.twitter.com/ToddSaelhofPM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>