کانادا و ما آماده گسترش مرز محدودیت به اوت. 21

تورنتو (AP) — ایالات متحده و کانادا در حال آماده کردن خود برای تمدید قرارداد خود را به نگه داشتن خود را در مرز مشترک بسته به غیر ضروری سفر به اوت. 21 اما تایید نهایی شده است با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع روز سه شنبه گفت.

توافق احتمال تمدید بسته شدن توسط یکی دیگر از 30 روز. رسمی بود و نه مجاز به صحبت علنی پیش از اعلام این هفته صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود. محدودیت اعلام شد در 18 مارس و گسترده در مه و ژوئن.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: در این هفته که تصمیم گیری در مرز خواهد بود اعلام کرد در اواخر این هفته.

بیشتر: گردشگری در نزدیکی آمریکا و کانادا مرز ممکن است آمار جهانی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“ما قصد داریم به ادامه کار سخت برای حفظ کانادایی امن و برای حفظ اقتصاد ما, روان و ما باید بیشتر به می گویند بعد” ترودو گفت.

مکزیکی, امور خارجه, وزیر Marcelo Ebrard گفت: در روز جمعه که باز بین ایالات متحده و مکزیک “نخواهد بود محتاطانه در حال حاضر” با توجه به این که coronavirus موارد در “ایالات جنوبی ایالات متحده, California, New Mexico, آریزونا و تگزاس در حال افزایش است.”

بسیاری از کانادایی ها ترس از بازگشایی. ایالات متحده بیشتر مورد تأیید و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از هر کشوری در جهان در حالی که کانادا پهن اپیدمی منحنی.

“ما به انجام یک کار خوب از مسطح منحنی. ما به طور متوسط حدود 300 مورد در هر روز است. در ایالات متحده آنها را به حدود 60000 موارد در هر روز گفت:” دکتر هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر.

سفر: مشتاق به سفر به خارج ورمونت? در اینجا چیزی است که شما می توانید انتظار در کشورهای همسایه

“کانادایی ساخته شده اند فوق العاده ای فداکاری و ما شاهد این میوه ها از کار ما. ما نمی خواهید به اتلاف آن تلاش reintroducing ویروس در کانادا,” او گفت:.

Njoo پیشنهاد مرز می تواند بازگشایی اگر کانادا و ایالات متحده آمریکا تا به حال یک وضعیت مشابه در تعدادی از موارد و توانایی برای تماس با ردیابی. “آنها یک دسته خوب یا کنترل,” او گفت:. “آن را برخی از زمان آن را بیشتر یک ماده از چند هفته و ماه یا یک ماه یا بیشتر به عنوان مخالف به روز.”

ضروری مرزی کارگران مانند بهداشت و درمان حرفه ای هواپیمایی خدمه و رانندگان کامیون هنوز مجاز به عبور. رانندگان کامیون در حال انتقادی به حرکت آنها در مواد غذایی و محصولات بهداشتی در هر دو جهت. خیلی از کانادا عرضه مواد غذایی می آید از و یا از طریق ایالات متحده

آمریکایی ها که در حال بازگشت به آمریکا و کانادایی که در حال بازگشت به کانادا معاف از مرز بسته شدن. فوری اعضای خانواده کانادایی نیز اجازه ورود به کانادا اما باید قرنطینه و یا خود جدا برای 14 روز.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد. ایمیل اسحاق Fornarola در [email protected] او در توییتر دنبال: @isaacforn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de