می توانید رادیو های زنده ماندن مالی از ضربه از coronavirus?

می توانید رادیو های زنده ماندن رکود در درآمد آگهی در آورده با COVID-19?

البته آن را می توانید.

رادیو خود را برای زنده ماندن بدون توجه به آنچه. آن رایگان است و به راحتی دریافت در ابزار موجود در بیشتر خانه ها و اتومبیل های دیگر. و هنگامی که آن را با موفقیت در خدمت جامعه محلی نمی توان آن را تکرار.

این سوال بهتر است, می توانید رادیو در شکل کنونی آن زنده ماندن رکود در درآمدهای آورده COVID-19? من می خواهم بگویم هیچ. و InsideMusicRadio را جری دلم Colliano موافق است.

مشکل این است که وعده داده شده بازده شرکت های بزرگ داشتن بسیاری از ایستگاه های رادیویی هرگز جبران بدهی های عظیم است که این شرکت ها در زمان به نام تبدیل شدن به بزرگ است. توجه داشته باشید هدف این بود که برای تبدیل شدن به بهتر فقط بزرگ است. آنها می خواستند به تسلط. برای کنترل بازار است. آن را یک “چیز مطمئن” قمار … که آنها از دست داده است. به جای آنها تضعیف خود را در مدل کسب و کار موفق است که متکی به خدمت مخاطب محلی با درجه بالا برنامه نویسی.

در واقع زمانی که همه چیز آمار فن آنها پاسخ با برش استعداد. این شرکت سپس فروختن خود به خود نرخ تبلیغات در تلاش برای جذب بیشتر, تبلیغ ارزان خود را به ارزش. این نیاز به تبلیغات بیشتر برای جبران کسری ارزان که ارزش حتی بیشتر.

دلم Colliano می گوید در مارس 20 ستون که “کروناویروس و متعاقب آن رکود اقتصادی است و پاره پاره به اصول صنعت رادیو” که رادیو تبلیغات ممکن است به پایین تا آنجا که 65 درصد برای سه ماهه دوم این سال و این که رها کردن “است که انتظار می رود از طریق ادامه 2020.” شاید 2021. “وجود خواهد داشت برخی از تلفات,” او می گوید با صراحت.

آنهایی که ؟ او می گوید که Entercom (که دارای KRTH 101.1 FM KROQ 106.7 FM موج 94.7 و KNX 1070 هستم, در میان دیگران) و کومولوس (KABC 790 AM) به ویژه آسیب پذیر هستند. او انتظار دارد iHeart به آن را هر چند در شکل های بسیار متفاوت به عنوان او پیش بینی کرد که SiriusXM صاحب آزادی رسانه ها در انتظار زمان مناسب برای حمله با چنگال و آن را بیش از.

اگر که انجام شده است هر چند من انتظار تغییرات گسترده به iHeart از جمله فروش ایستگاه.

این است که بد است ؟ به طور موقت, بله, اما به عنوان ایستگاه های فروخته شده به مستقل صاحبان و گروه های کوچک من پیش بینی یک بار بیشتر که درست رادیویی محلی باز خواهد گشت و آن را متوسط به شکوه آن را یک بار بود.

با سلام من می تواند خواب مناسب است ؟

روز خوب

دیرین شنوندگان به KABC ممکن است به خاطر گوش دادن به پل هاروی خبری و تفسیر است که پخش روزانه. خود بخش که به “استراحت … از داستان” اغلب شامل جذاب تاریخی داستان که به پایان رسید با یک پیچ و تاب و … نیاز هستش و گوش دادن برای بسیاری از.

او بازنشسته از رادیو در سال 2008 و در سال 2009 اما بسیاری از فیلم های ضبط شده از هاروی هنوز هم وجود دارد. WGN/شیکاگو آغاز خواهد شد روزانه پخش “بقیه داستان” در آوریل 27th, برای یک مدت زمان محدود برای ارزیابی بهره; اگر آزمایشی کار می کند, ایستگاه خود ادامه خواهد داد و بررسی امکان تعداد بازدید صفحه لیست قطعات در سراسر کشور است.

من امیدوارم که آن را با این نسخهها کار – من دوست دارم به شنیدن آنها را دوباره. من مطمئن هستم که ایستگاه حمل آن, اما من می تواند آنها را در KABC, KFI (640 AM) یا KNX.

صحبت از KNX

خواننده جیمی Noonan از آناهایم است این ایده از هفته است.

“من رغبت خود را مربوط به رادیو ramblings و گمان شما ممکن است مانند من پیشنهاد.

“آیا این زمان مناسب برای یک قیام CBS/KNX, درام, ساعت ؟ آن زد برای چند دهه در 9 بعد از ظهر با یک آرایه شگفت انگیز از رادیو های کلاسیک را نشان می دهد: شب, ضرب, Sgt. پرستون از یوکان, the Lone Ranger, مرد سوم, جک بنی باب امید و غیره.

“نه تنها آن را بزرگ برای سرگرمی تمام اعضای خانواده برای لذت بردن از با هم, اما آن را نیز اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد خود تصاویری را به همراه دکلمه – تئاتر از ذهن! “لطفا با استفاده از خود را بسیار زیاد نفوذ به آن را اتفاق می افتد. و نه در اینترنت. ما نیاز به آن را در AM یا FM رادیو پس از آن می تواند یک جامعه گسترده رویداد تجربه همه به طور همزمان است.”

من فکر می کنم آن را یک ایده است. مناسب برای زمان ما — که نمی شود بهتر است در نظر گرفتن یک استراحت از COVID-19 اخبار نشان می دهد از جک بنی? برای کمک به متقاعد کردن KNX صاحب Entercom برای اجرای این خواهد بود ارزان … و جدید را شنوندگان به رادیو. در علاوه بر این به Noonan ایده من می خواهم یک بازگشت CBS رادیو تئاتر رمز و راز شگفت انگیز رادیوهای سری درام که باعث جوان من به عشق رادیویی.

بیایید آن را انجام دهد.

ریچارد وگنر سان پدرو مستقل نویس. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>