می تواند مسکن را ‘بی عدالتی اقتصادی’ ثابت?

اگر ما قصد داریم به طور جدی در مورد کاهش نژادی و بی عدالتی در این کشور را ناهموار فرصت های اقتصادی نیز باید مورد بحث قرار گیرد.

در سراسر کشور در اعتراض به مرگ یک مینه سوتا مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس را افزایش می دهد یک میزبان از سوالات در مورد نژادی و نابرابری از جمله گسترش شکاف ثروت که بسیار آشکار در مسکن. فقط نگاه کنید که صاحب خانه آنها زندگی می کنند به عنوان اندازه گیری توسط اداره آمار.

در شروع سال 2020 65 درصد از آمریکایی ها شد صاحب خانه به پایین از 67 درصد زمانی که در قرن آغاز شده است. در عین حال تنها 44 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار متعلق به خانه خود را در سه ماهه اول مقابل 45.7 درصد در آغاز سال 2000. این بزرگترین کاهش در میان نژادی دسته بندی ردیابی.

سفید مالکیت تضعیف شده اما دقت: 73.4% در حال حاضر در مقابل 73.7% پس از آن. اسپانیایی ها که سوار سیاه پوستان در مالکیت در سال 2000 را دیده اند سهم خود را افزایش از 45.7% دو دهه پیش به 48.9 درصد در سال 2020 است. و برای “دیگران” — تا حد زیادی آسیایی — آخرین مالکیت سطح 56 درصد است تا از 53.6% 20 سال پیش.

عدم پیشرفت قابل توجهی در مالکیت خانه در این قرن خیره کننده است به ویژه هنگامی که شما در نظر تمام تلاش خود را به ایجاد مسکونی املاک و مستغلات. این است که واقعا مهم است زیرا پناهگاه است به طور معمول یک خانواده بزرگترین هزینه. مالکیت اگر هیچ چیز دیگری می تواند در ارائه یک دوز سالم از ثبات اقتصادی.

اما واقعیت غم انگیز این است که آن را تبدیل به بیش از حد آسان — و بیش از حد سودآور — برای بیش از حد بسیاری از مردم را به قبول است که مالکیت خانه چیزی است که برای “خوب است.”

هیچ چیز را تغییر دهد و این واقعیت اساسی است که مالکیت نیاز به یک درآمد ثابت است. اما نگاه معمولی سیاه و کارگر است که تساوی حقوق و دستمزد حدود یک چهارم کوچکتر از متوسط سفید کارمند. و بیکاری را اجرا کرده است به طور متوسط پنج درصد بالاتر از سفید و نرخ بیکاری در این قرن است.

این محل تفاوت را می توان به همه چیز از آموزش و پرورش موفقیت و محل کار مهارت سطح به انتخاب مشاغل. و بله, نژادپرستی در اینجا اعمال می شود بیش از حد.

صرف نظر از علت چک واریانس آن می افزاید تا به یک کشور که در آن یک نمونه سیاه خانوار 60 درصد بیشتر احتمال دارد به یک مستاجر از نمونه آمریکایی است.

مستاجر ضجه و زاری کردن

در حال حاضر مالکیت نیست برای همه.

این یک تضمین راه به ثروت اما صاحبان کلی در حال ثروتمندتر از مستاجرها. و مالکیت قدرت پردازش بخشی از این معادله است.

به علاوه اجازه دهید مودبانه می گویند که مستاجرها بدون توجه به مشخصات دموگرافیک آنها نیست مورد علاقه تکه از مردم وقتی که می آید به سیاست های مسکن. اقتصادی ترازو اند و مخفیگاه آنان در مالکیت را به نفع.

نظر اخیر مسکن کمک های ارائه شده به سهولت اقتصادی خرید اینترنتی از کوروناویروس “در خانه ماندن” سفارشات. این بیماری همه گیر را کشته است آمریکایی های سیاه و سفید در حدود دو برابر دیگران است.

بیایید شروع با معافیت های دست برای پرش ماهانه پرداخت.

بله بسیاری از صاحبخانه اجازه مستاجرها به پرداخت اواخر تشکر در بخشی به دولت اشاره. وجود دارد و دولت الهام گرفته از اخراج moratoriums که به برخی از مستاجران مسکن امنیتی است. اما پرداخت کمبود در بسیاری از موارد باید به سرعت توسط مستاجران.

مقایسه کنید که به چه صاحبان ارائه شد.

مردمی با وام مسکن در مالی مشکل رو تا حدودی شبیه گریس برای صرفنظر خانه پرداخت توسط وام دهندگان به لطف برخی از مداخله دولت. اما طرح بازپرداخت را می توان به عنوان سخاوتمندانه به عنوان قرار دادن پرداخت های از دست رفته در پایان از وام مسکن. که می تواند به این معنی هیچ چیز را بازپرداخت برای چند دهه.

صاحبان علاوه بر این سود از فدرال رزرو برش نرخ بهره آن را کنترل. همچنین بانک مرکزی شد خریداران وام مسکن مورد حمایت اوراق قرضه. این تحت فشار قرار دادند وام مسکن نرخ پایین تاریخی — بله که می تواند کمک به یک مستاجر که مایل یک خانه بیش از حد. اما بیشتر این کاهش به صاحبان موجود یک شات در کاهش هزینه های مسکن توسط refinancing وام خود را.

علاوه بر این تغذیه و تنظیم کننده وام مسکن نیز ساخته شده آن را آسان تر برای “کنندگان” — شرکت هایی که جمع آوری پرداخت وام — برای مقابله با موج دیر پرداخت که رخ داده است. هیچ قابل مقایسه با کمک های ارائه شده به مستاجران’ صاحبخانه دستکاری الحسین اجاره چک.

تقلب برای مالکیت

همه از این مالی سرهم بند تصور می شد به عنوان یک راه برای سرپا نگه داشتن بازار مسکن در طی چه امیدوارم کوتاه مدت اقتصادی فاجعه ایجاد شده توسط تلاش برای آهسته یک بیماری همه گیر را گسترش.

مسکن کمک کند تا حدودی قابل فهم می خواهیم. این یک تکه بزرگ از گسترده اقتصاد و اگر از آن رنج می برد دیگر کسب و کار صدمه دیده است ،

اما این یک مثال دیگر چگونه مسکن سیستم تقلب نسبت به مالکیت.

این شروع می شود با فدرال حمایت نهادهایی مانند اداره مسکن فدرال دولت جانبازان Freddie Mac و Fannie Mae — تأمین انرژی زیادی از بازار وام مسکن

پس از آن وجود دارد مالیات کد. صاحب ماهانه پرداخت می ایجاد معافیت های مالیاتی برای بهره و مالیات بر املاک پرداخت می شود. هنگامی که یک ملک را به فروش می رسد مقدار از سود ممکن است پناه از مالیات بیش از حد.

اجازه بدهید من روشن است: هیچ یک از مالکیت خانه مالی مزایای هر چیزی برای انجام با مسابقه. اما مردم سیاه, قطعا کمتر به عنوان صاحبان دست از این طرفداری.

هیچ راه حل آسان وجود دارد. به خصوص اگر شما سعی می کنید به تصور مسکن بدون این همه حمایت دولت یا دخالت بسته به یک نظر.

ما می دانیم که دیوانه-آسان وام — هر دو از دولت انگیزه و خصوصی و صنعت “نوآوران” — قطعا یک مسیر پایدار به مالکیت در اوایل قرن. نوعی تفکر جدید باید در بر داشت.

ما باید مجددا با ابزار تجهیز مالکیت بیش از حد سخاوتمندانه مالی سود ؟ یارانه بیشتر مستاجرها? اجاره بیشتر کنترل کرد ؟ شکستن املاک و مستغلات انحصارات? تعمیرات اساسی کهنه دولت نظارت روش های ساخت و ساز و یا معامله املاک و مستغلات سیستم ؟

آیا من ذکر است ساختمان بیشتر “مقرون به صرفه” مسکن برای اجاره و یا مالکیت?

وجود رهبران صنعت است که شما ترویج الگوهای جدید? توسعه دهندگان که می خواهید ساخت کمتر-پروژه های سود آور ؟ همسایه ها که شما در آغوش متراکم تر مسکن اضافه شده به جوامع خود را? اراده سیاسی برای حمایت از هر گونه انقلاب ؟

برش هزینه های مسکن و ایجاد عادلانه تر عکس در خرید خانه کمک خواهد کرد که همه آمریکایی ها. اما آن را فوق العاده مهم برای آمریکایی های سیاه و سفید — حداقل به احتمال زیاد به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im