Campbell-Pascall متحد با مشخصات بالا ورزشکاران عمومی برای تمرینات

Cassie Campbell-Pascall شده است میرسد آنچه در حال حاضر به نام #JoinTheMovement یک تماس برای همه — از ورزشکاران نخبه به بستری سیب زمینی نیمکت به گرد هم می آیند برای مجازی تمرینات.

Cassie Campbell-Pascall اذعان می کند او طرز فکر اتحادش را تغییر کمی پس از روز خود را به عنوان کاپیتان کانادا هاکی زنان تیم.

مطمئن شوید که او را دوست دارد برای دیدن نام او در Peloton, آنلاین, اما آن را برای اولین بار-یا-فلاپ …

“من سعی می کنم برای یک مدال عملکرد — طلا و نقره یا برنز” گفت: Campbell-Pascall که آویزان اسکیت پس از بازی های المپیک زمستانی 2006 و در حال حاضر یک رنگ تحلیلگر Sportsnet را NHL پخش. “من هرگز برای یک نقره و یا برنز در زندگی من اما من این کار را با این. حتی یک پنج … “

با یک Rolodex از مشخصات بالا بگیرید و یاد دهید, او را برای ساخت آن آسان بر روی خودش است.

Campbell-Pascall شده است میرسد آنچه در حال حاضر به نام #JoinTheMovement یک تماس برای همه — از ورزشکاران نخبه به بستری سیب زمینی نیمکت به گرد هم می آیند برای مجازی تمرینات.

شروع آن به اندازه کافی ساده — کمپبل-Pascall و پیچش یا حلقه زنی آس بن هبرت هر کدام با یک Peloton دوچرخه خود را در زیرزمین تلاش برای پیدا کردن انگیزه بیشتری برای خود در خانه می چرخد.

Campbell-Pascall در حال حاضر در برابر هاکی کانادا به عنوان یک مشاور به زنان برنامه دارای وصله در بسیاری از زمان ملی-teamers از طریق FaceTime. (فقط Peloton صاحبان دنبال, در, زنده, آنلاین, اما شما می توانید این برنامه را دانلود کنید و کامل همان instructor-led کلاس در هر دوچرخه ثابت.)

این همه خوش تمرینات رشد کرده اند عبارتند از: ویژه-مهمان ژاکت و ده ها تن از مردمی عادی.

چهارشنبه بازیگران بود با عنوان روبرتو سیدنی سوم در NHL تمام وقت برنده لیست میان goaltenders.

روز جمعه شعله مرکز Sean موناهان و defenceman مایکل سنگ خواهد شد پیوستن به سرگرم کننده است.

نغمه Daoust, Brianne Jenner, مگان مایکلسون, ماری-فیلیپ Poulin, ناتالی اسپونر و تیم های دیگر کانادا standouts شده اند آنه.

شاید به یاد ماندنی ترین جلسه ویژه ای می پوشند-red ride — شامل Nova Scotia خود جیلیان Saulnier و Blayre Turnbull — پس از پایان غم انگیز تیراندازی در استان خود.

“این زمانی است که آن نوع از تشدید,” کمپبل-Pascall گفت. “دو Nova Scotia, بازیکنان آنها نمی دانند اما خود را به کل تیم آن را در پشت صحنه بیش از حد به طوری که آنها تمام ارسال آنها را به تصاویر خود را با پوشیدن پیراهن قرمز و حمایت از نوا اسکوشیا قوی است.”

که تیم عنصر مهم است که به Campbell-Pascall که کاپیتان های کانادا برای طلا در هر دو 2002 و 2006 بازی های المپیک زمستانی.

او گسترش این کلمه در مورد سواری در حساب های رسانه های اجتماعی و پس از آن سهام پس از تمرین عکس از نامها معمولا خیس و خندان.

“ورزشکاران هیچ کس واقعا احساس متاسفم برای آنها — به خصوص NHLers چرا که آنها میلیون ها دلار” کمپبل-Pascall گفت: از چالش های مطرح شده در توسط COVID-19 بیماری همه گیر. “اما یک ورزشکار بسیار استفاده می شود معمولا کار کردن با مردم و این که آیا آن را خود مربی و یا مربی و یا هم تیمی های خود را. بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار دشوار است برای منزوی شود برای ورزشکاران است. شما اغلب با فشار هر یک از دیگر. من می دانم آن را شغل خود را به خودتان فشار اما کار کردن با هم تیمی های آنها گم شده است. این به ارمغان می آورد برخی از نوع عادی من فکر می کنم تا آنجا که قادر به کار کردن با هم و فشار هر یک از دیگر.

“و در حال حاضر ما فقط تشویق همه مردم به سوار خود را Peloton سوار دوچرخه خود را, اجرا, پیاده روی, هر چه. آن را سرگرم کننده برای ما و من فکر می کنم ما چند نفر که رو نیمکت به ما بپیوندید.”

در واقع همه خوش آمدید.

این قرار نیست به یک مسابقه اگر چه آن را دشوار برای هر بالا-عملکرد ورزشکار به سادگی خاموش کردن رگه رقابتی خود را و این درمان را به عنوان یک بازی گاه به گاه کروز. (سیدنی که بازنشسته پس از فصل گذشته هنوز هم باید در شکل نوک بالا چون کل خروجی آمار — ترکیبی از مقاومت و سرعت — نجس بود در روز چهارشنبه ، Hebert که هرگز نتواند در گروه تمرینات اما اصرار دارد که او سزاوار هیچ اعتباری به عنوان یک شرکت, سازمان, شد, در میان نزدیک ترین خود را در مجازی یکدفعه.)

“من شنیده ام که Monny در حال آمدن است و من گفتم که:” آه من ممکن است به بیمار می شود که روز است.’ من نمی خواهم او را به نور من خیلی بد” گفت: هبرت یک مدال طلا در ونکوور 2010 با خندیدن. “من قطعا نمی لنس آرمسترانگ از پیچش یا حلقه زنی, من به شما قول می دهم که. من فقط به چرخش چیز و من واقعا لذت بردن از آن است.

“من فکر می کنم آن را سرد بیش از حد — آن را مانند هر روز من به هاپ در دوچرخه و به چالش کشیدن خودم را در برابر NHLers و دیگر المپیک medallists از هاکی و ورزش های دیگر” او ادامه داد. “آن را سرگرم کننده و من نمی خواهد می گویند که این یک رقابت است. هر کس می تواند در سطح خود را. آن را فقط ایجاد انگیزه در هنگامی که شما می دانید شما باید 30, 40, 50 نفر پریدن با شما در یک زمان خاص — شما نمی توانید با قرار وثیقه در یک تمرین در آخرین دقیقه تنبل بودن. شما باید مطمئن شوید که شما آماده به رول. بنابراین این چیزی است که به دنبال به جلو به از طریق این groggy روز از نشستن در خود و جدا. ما در حال تلاش برای مثبت ماندن از طریق این و نگه داشتن ذهن سالم و حفظ بدن سالم است.

“این کمی سرگرم کننده فرار. و بیشتر merrier. ما خیلی دوست دارم برای دریافت به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می توانیم.”

تعداد شرکت کنندگان باید تنها رشد می کنند.

پس از همه, آن را بسیار سرد برای طرفداران هاکی قادر به می گویند که آنها را شکست عرق با افسانه مانند Campbell-Pascall و سیدنی و یا فعلی ستاره مانند Poulin و موناهان.

“من فکر می کنم که منحصر به فرد برای افرادی که می گویند” اوه خدای من که شان موناهان من قصد دارم تا ببینید که چگونه نزدیک من می توانم به او گفت: “کمپبل-Pascall کانادایی سالن های ورزشی-از-Famer و مادر افتخار یک است. “اما این یک رقابت است. برخی از دوست دختر من و من, مامان دوستان, که لزوما ورزشی آنها بوده است و آنها مانند ” اوه خدای من من نمی تواند نگه داشتن.’ و من به آنها می گویم که این نیست!’

“ما در حال رفتن به ارسال نمرات ما و یا هر چیزی. که بخش بسیار ناچیز است. آن را فقط به دست مبل و یک تمرین است.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net