کمپین را به یاد ساحل شهردار رابرت گارسیا می توانید شروع به جمع آوری امضا

یک کمپین را به یاد ساحل شهردار رابرت گارسیا به صورت جدی آغاز شد این هفته شهرستان منشی تایید یک درخواست برای شروع به جمع آوری امضا.

با توجه به نامه ارائه شده توسط معاون شهر کارمند آلیسون Bunma کمپین باید جمع آوری امضا از 26,503 ثبت نام رای دهندگان توسط 4:30 p. m. on Dec. 29.

اگر امضا شده و تایید شده را به یاد بیاورید تلاش خواهد و سپس واجد شرایط برای سراسر شهر بود رای گیری.

گارسیا بود نظر در دسترس نیست قبل از پایان مهلت چهار شنبه, جولای 23.

در پاسخ رسمی به درخواست گارسیا ذکر چند شهرستان دستاوردهای پس او اولین منتخب در سال 2014 از جمله ساختمان بیشتر مقرون به صرفه مسکن ؛ کاهش تیراندازی پلیس و استفاده از زور و دریافت نمره کامل از کمپین حقوق بشر برای جامعه شمول است.

“شهردار گارسیا ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی ساخت این شهرستان به یک رهبر در آموزش و پرورش توسعه پایدار و خوب پرداخت مشاغل” پاسخ گفت.

اولیه سازمان از فراخوان کمپین فرانکلین Sims گفت: در یک مصاحبه تلفنی که او تصمیم گرفت برای شروع این روند در آستانه روز یادبود کشتار جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

سیمز گفت که مورد جلب ملی و بین المللی خشم او احساس کردند که گارسیا در زمان بیش از حد طولانی به صحبت کردن.

“مردم راهپیمایی در خیابان ها و شهردار غایب بود,” او گفت:. “او با مخفی شدن در پناهگاه خود را.”

سیمز که دریافت خوب به جمع آوری امضا در یکشنبه, جولای 22, همچنین با اشاره به Garcia تاریخ دریافت کمک های مبارزات انتخاباتی از لانگ بیچ, افسران پلیس,’ انجمن به عنوان شواهد بیشتر از سیمز’ باور است که گارسیا ندارد منافع عمومی شهروندان در قلب است.

“او نشان داده نمی شود هر رهبری” سیمز گفت.

تا آنجا که این روند به جمع آوری امضا می رود Sims گفت: او یک طرح برای مبارزه با چالش های چهره به چهره مبارزه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

علاوه بر این برگزاری به لحاظ اجتماعی فاصله تظاهرات در فضاهای باز مانند پارک های سیمز گفت او و دیگر داوطلبان را توسعه داده اند آنچه که او به نام “بارگذاری می خورد و طومار” با اشاره به بارگذاری مدل ارائه مواد غذایی بر روی تقاضا.

“شما اساسا می توانید جهت درخواست به ما اطلاع دهید ‘سلام من می خواهم این طومار در این زمان,'” سیمز گفت و داوطلب را نشان می دهد و ترک آن را در درب.

“این بی سابقه تایمز” سیمز افزود: “و به یاد بیاورید دشوار است تحت شرایط عادی است. تحت این شرایط این اوج.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de