اردوگاه با استفاده از ورمونت هتل برای 3 هفته باقی بماند گفت: به منظور کاهش حجم

این داستان در اصل منتشر شده در تاریخ 9 ژوئیه سال 2020 است.

RUTLAND, Vt. (AP) — نیوجرسی تابستان اردوگاه آورده است که چند صد دانش آموزان به ورمونت برای یک هفته اقامت در یک Rutland هتل گفته شده است این هتل ظرفیت.

پس از دولت بازرسی تعطیلات مسافرخانه در شهر Rutland با مقامات اردوگاه Zichron خایم داده شد و سه روز به کاهش تعداد مهمانان مطابق با ورمونت COVID-19 اشغال محدودیت برای هتل ها.

“این هتل می توانید نگه دارید از 600 به طوری که آنها می توانید 300 کمپ وجود دارد” گفت: Vermont امنیت عمومی کمیسر مایکل Schirling. “جایی بین 350 و 400 کمپ وجود دارد, بنابراین به آنها داده شده یک هشدار برای آمدن به انطباق در چند روز آینده و ما بعدا بررسی در هفته است.”

بیشتر: Vermont دادستان کل اجازه می دهد تا در Rutland ورزشگاه به عنوان دولت برطرف محدودیت

Schirling گفت که فراتر از اشغال موضوع هر چیز دیگری به نظر می رسد در.

“وجود هر گونه نشانه ای از هر نوع عدم کنه از هر اردوگاه, مدرسه, مراقبت از کودک, مرکز یا دیگر عملیات در ورمونت” Schirling گفت. “اگر ما با ارائه هر گونه موضوعات است که نشان می دهد که پس از آن ما را بر آن موضوعات بود.”

خاخام موشه Perlstein از Lakewood, New Jersey, اردوگاه گفت که او با مقامات دولتی برای رسیدن به یک راه حل عملی است که نگه می دارد هر کس امن است. او به دنبال گزینه های مسکن برای اضافی کمپ. او می گوید: او بسته خواهد شد اردوگاه پایین اگر او را به ولی او امیدوار است که لازم نخواهد بود.

“نگرانی ما این است که کودکان باید شاد مردم در ورمونت باید به همان اندازه به عنوان مبارک” Perlstein گفت. “کودکان باید امن باشد و مردم از ورمونت باید امن است.”

پیام به دنبال نظر شدند با مقامات از تعطیلات مسافرخانه پنج شنبه.

جداگانه اردوگاه توسط همان سازمان برگزار شد در این پردیس در حال حاضر بسته جنوب ورمونت در کالج بنینگتون عامل بدون هیچ گونه COVID نقض ایمنی.

ورود اتوبوس-بارهای از مردم از نیوجرسی نگران برخی از ساکنان محلی که می ترسید آنها می تواند COVID-19 موارد به این منطقه است.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>