اردوگاه مدیر سهام آنچه که او را از دست ندهید پس از تصمیم به بستن برای سال 2020 فصل

مانند به آرامی نورد امواج علیه این بانک از اردوگاه Abnaki دریاچه چاپلین خط ساحلی کمپ مدیر جون Kuypers’ ریتمیک و زاری می شوی ،

“من را از دست ندهید این داستان از کارکنان در مورد چگونه به آنها کمک کمپ احساس امن تر در پوست خود راحت و یادگیری به پذیرفتن دیگران که متفاوت هستند.”

“من را از دست آواز عقب نشینی با تمام اردوگاه در آتش در حالی که رو به دریاچه و پنج ثانیه سکوت همانطور که همه ما تامل جایگاه ما در جهان است.”

Kuypers و هیئت مدیره اعلام مارس 28 تصمیم خود برای بستن YMCA وابسته به یک شب و روز در اردوگاه شاید برای اولین بار در آن تقریبا 120 سال سابقه.

او گفت: این یک فرآیند سخت اما آسان تصمیم گیری است.

اردوگاه رهبران مواجه بودند با دو سوال: می تواند از آنها برای اطمینان از ایمنی گردشگران و کارکنان ؟ می تواند آنها تکرار تجربه اردوگاه با تغییرات برای جلوگیری از گسترش COVID-19? پاسخ به هر دو بود.

Kuypers’ نوشته شده پاسخ به برلینگتون مطبوعات آزاد شامل مجموعه ای از تمام چیزهایی که او را از دست ندهید.

“من را از دست بوی آتش صدای کمپ پاشش آب و مناظر Hobie گربه کروز از طریق روده.”

“من را از دست سبیل دوشنبه و گرگ پیراهن چهارشنبه.”

تاسیس در سال 1901 پسران اردوگاه منتقل شده به آن شمالی قهرمان محل در سال 1916. آن را به طور معمول در خدمت 170 شبانه و 25 روز کمپ — 70 درصد از ورمونت بقیه خارج از staters از جمله 6% بین المللی کودکان است.

“من را از دست ندهید دیدن اعضای کمپ با هم راه رفتن را از طریق زمینه های مشترک تجربه بازی برنده یا بازی از دست داد.”

“من را از دست کابین چت به عنوان کمپ بازشماری روز خود را و به اشتراک گذاری بخش هایی از زندگی خود را که آنها را فروتن و آسیب پذیر است.”

Kuypers است که خوش بینانه در مورد باز کردن در تابستان آینده و معتقد است که این سال آنها را به زمان برای ایجاد تغییرات. او نگران است ما هنوز هم ممکن است در برخورد با اثرات رمان coronavirus یک سال از هم اکنون.

اما برای این تابستان وجود دارد مقدار زیادی از دست رفته.

“من را از دست آتش و شمع مراسم که در آن گردشگران و کارکنان منعکس وقت خود را در اردوگاه خود را پایین و اوج دوستان خود و پذیرش خود را به Abnaki خانواده است.”

“و من را از دست ندهید خنده و لبخند از اعضای کمپ و کارکنان دانستن است که ما از همه مردم بهتر است چون ما با هم است.”

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im