تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس دریافت بلندتر در برلینگتون: چه معنی است ؟

تماس پال خواستار قطع بودجه دولت به پلیس زنگ در سراسر کشور از جمله برلینگتون.

در پی مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید که کشته شده اند توسط پلیس و یا فوت در خود بازداشت معترضان و فعالان خواستار عدالت و گسترده پلیس اصلاحات.

برلینگتون ساکنان به سوال به نام شهر اجرای قانون در طول یک تخته مجازی مالیه جلسه در روز دوشنبه.

“BPD است ذاتا نژادپرستانه و خشونت آمیز موسسه” اولین سخنران گفت: پال خواستار قطع بودجه دولت در این بخش به طور چشمگیری. “و هیچ مقدار از بازآموزی و یا اصلاح تغییر خواهد کرد که واقعیت است.”

بیشتر: جورج فلوید مرگ reinvigorated امضاء کنندگان از پل دادخواست. چگونه برلینگتون پلیس ارس …

مشابه تماس زنگ زد از در اورژانس پلیس کمیسیون در جلسه روز سه شنبه. نمرات Vermonters صحبت کرد و در طول یک دوره نظر عمومی در حمایت از defunding پلیس. بسیاری از نام برای شلیک ماموران یوسف Corrow, Cory کمپبل و جیسون Bellavance که شد این افراد از واکنش شدید عمومی در استفاده-از-نیروی حوادث رخ داده است که در سال 2018 و 2019.

“من اینجا هستم تا امشب برای تقویت مطالبات ورمونت نژادی, عدالت, داد,” دانیل شاو یک برلینگتون resident گفت. “این جامعه است که برای شما کار می کنند و که BPD مدعی برای محافظت از شما گفتن آنچه آنها نیاز دارند. من پرسیدن که چرا شما در حال گوش دادن؟”

جلسه نامیده می شد در بخشی به رای گیری در مورد تصویب یک جدید با استفاده از نیروی نظامی در سیاست. شهردار Miro Weinberger و موقت رئیس پلیس Jennifer Morrison تشویق “سویفت تصویب” سیاست جدید با توجه به انتشار اخبار از دفتر شهردار جمعه.

بیشتر: Burlington اداره پلیس می خواهد برای عبور جدید استفاده از زور در سیاست. در اینجا چه چیزی را می دانیم.

“سیاست جدید شامل بسیاری از عناصر کلیدی و شامل پاک کردن الزامات مورد نیاز برای د-تشدید وظیفه به مداخله کلامی هشدارها و گزارش همه با استفاده از نیروی” انتشار اخبار از دفتر شهردار اعلام کرد.

در زمان انتشار این نشست اضطراری شد و هنوز هم ادامه دارد.

تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ در برلینگتون

Defunding پلیس به طور کلی اشاره به حرکت پول به دور از ادارات و می تواند به معنای تخصیص این بودجه برای برنامه های اجتماعی با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

بیشتر: چه ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ چیست و چرا برخی می گویند ‘اصلاحات’ کافی نیست

ورمونت نژادی عدالت داد گذراند نامه ای به شهرستان در روز دوشنبه با خاص می پرسد از برلینگتون. این خدمات عبارتند از:

  • بودجه نژادی سهام شمول و متعلق به “ظرفیت کامل عملیاتی.”
  • فوری 30% کاهش در لباس افسران.
  • ایجاد یک دفتر از فرصت های برابر.
  • همکاری با کسب و کار به رهبری توسط مردم از رنگ.

ساکنان که از حمایت اتحاد بودند متحد در خواسته های خود را در نشست روز سه شنبه. در علاوه بر این به کاهش یونیفورم افسران بسیاری از ساکنان به نام برای حذف تمام پلیس در مدارس متوقف کردن استفاده از پلیس برای گریز تماس, تبدیل وظایف پولیس توقف پلیس جامعه را سیاه و سفید و قهوه ای کودکان و اولویت آموزش در نژادپرستی نظاممند.

در حال حاضر وجود دارد 93 بشکه افسران, اما این بخش به طور کامل در 105 با توجه به ماه گذشته در کمیسیون مدیره دقیقه است.

“به تمام افسران پلیس در این تماس به تمام اتحادیه پلیس مردمی در این تماس من فکر می کنم شما آموزش داده شده است و به نظر می رسد به این باور دروغ است که شما قهرمانان که ما نیاز به نگه داشتن ما امن” اما سرخ کردن یکی دیگر از برلینگتون مقیم گفت: در روز سه شنبه تماس بگیرید.

“اما این کشور است که به معنای واقعی کلمه سوختن به زمین در حال حاضر سعی کنید برای کمک به شما را در درک که شما در واقع نمی ما را امن نگه دارید.”

چگونه پلیس احساس در مورد تماس پال خواستار قطع بودجه دولت از زور استفاده جنسی کند ؟

این شهر ماموران پلیس’ Association توییتی دوشنبه مورد تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت ،

“همانطور که ما را دیده اند با های اخیر غیر پلیس مسائل مرتبط با برخی از اعضای شورای شهر برلینگتون به نظر می رسد بیشتر در رابطه با معرفی قطعنامه که ارائه سرفصل جاذب و ایده های رادیکال بدون انجام تحقیقات کافی به پتانسیل انشعابات آن ایده” بیانیه بخوانید.

انجمن استدلال اکثریت آمریکایی ها نمی خواهند برای دیدن یک کاهش در اندازه نیروهای پلیس و defunding گروه “بدون یک مسیر روشن” قرار می دهد که شهر در خطر است.

بیانیه ای که خشم ساکنان مانند سرخ کردن که آن را به نام “یک نادان مهربان و نژادپرستانه پاسخ.”

“مردم سیاه و سفید شده اند مبارزه برای لغو سوء استفاده از سیستم برای صدها و صدها سال” قرمز گفت. “هر کس نامه ای نوشت که در حال آنهایی که فکر می کنم که این انقلاب چیزی است که مردمی فکر می کردم این هفته است.”

این داستان ممکن است به روز شده.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im