خواستار کمک درسی کاهش رشد به عنوان دانشگاه های طرح ترکیبی آنلاین در کلاس های حضوری در قیمت کامل

پردیس زندگی و فعالیت خواهد بود به شدت متفاوت این سقوط و بسیاری از دانشگاه ها در حال بدست گرفتن یک رویکرد رمان به ترم: دانش آموزان می توانند به پردیس که در آن برخی از کلاس ها ارائه خواهد شد در شخص را آنلاین ارائه می گردد و برخی از خواهد بود ترکیبی از این دو.

اگر دانش آموزان احساس نمی امن بازگشت به دانشگاه, آنها هنوز هم می توانید ثبت نام و تحصیل از راه دور.

بدون در نظر گرفتن چه مقدار از یک دانش آموز را تجربه آنلاین است کسانی که در مدارس ارائه نمی, کاهش شهریه یک تصمیم که منجر به رشد تماس از والدین و دانش آموزان درخواست دانشگاه برای کاهش هزینه.

دانشگاه ورمونت چاپلین کالج سنت مایکل را تنها برخی از مدارس در سراسر کشور و کشور است که ارائه کلاس هر دو از راه دور و آنلاین با هیچ برنامه ای به منظور کاهش هزینه.

ملی نظرسنجی: مربیان ناراحت کننده هستند بازگشت به مدرسه در پاییز

هیچ کاهش شهریه کلاس های آنلاین

دوره های آنلاین به طور سنتی کمتر گران تر از کلاس های حضوری با توجه به تاریخ پست وبلاگ از چاپلین آنلاین مدرسه به دلیل هزینه های سربار بسیار پایین تر است.

علاوه بر این در پردیس دانش آموزان پرداخت برای بیشتر از فقط کلاس: تجربه بودن در دانشگاه, دسترسی به آزمایشگاه و کتابخانه “چهار پر با دانشجویان خوابگاه ها و سالن های غذاخوری بزرگ آجر ساختمان علمی با دانشکده دفاتر و کلاس های درس و تیم های ورزشی برای تشویق.”

بسیاری از کسانی که کالاهای اساسی از زندگی غیر قابل دسترس خواهد بود برای دانش آموزان در این سال که آیا آنها بازگشت به دانشگاه یا نه. اما برای کسانی که نمی بازگشت اما هنوز ثبت نام شهریه همان خواهد ماند.

دستورالعمل جدید: دانشجویان مواجه خواهد شد COVID-تبدیل ترم در ورمونت

کالج سعی خواهد کرد هیبرید آنلاین در فرد مدل

مدارس در حال کار بر روی توسعه مدل برای کلاس که در این فاصله مزایای آموزش از راه دور, اما همچنین سعی کنید برای پر کردن شکاف در تدريس مؤثر با منابع و همزمان عناصر.

چاپلین کالج معرفی کرده است یک برنامه به نام فلکس-مدل ترکیبی است که اجازه می دهد تا دانشجویان و استادان به انتخاب بر اساس چه راحت آنها احساس با کلاس های حضوری.

بر خلاف سنتی کلاس های آنلاین فلکس ترکیبی کلاس حضور خواهد شد در زمان واقعی و قابلیت ترکیبی از کار مستقل, همکار, همکاری, و یک در یک آموزش با اساتید چه در فرد و یا آنلاین.

“دانش آموزان انتظار می رود بسیاری از تعامل شخصی با استادان خود و با یکدیگر در فلکس-ترکیبی” Leandre, Waldo, مدیر مشتری و روابط رسانه ای در چاپلین گفت: مطبوعات آزاد. “این است که در این زمینه در سطح بالایی از تعامل بين اساتيد و دانشجويان و سرمایه گذاری های ما برای اطمینان از ما از نزدیک آینه سنتی کلاس درس تجربه — که ما در حال کاهش شهریه.”

سقوط ورزش: کالج ویلیامز, Middlebury رقیب دوم است NESCAC مدرسه به انصراف از سقوط ورزش های نجومی

لورا Beauregard پدر و مادر از یک ورودی چاپلین دانشجو گفت که اگر برخی از کلاس های آنلاین خواهد بود برچسب قیمت باید منعکس کننده چیزی است که به سادگی همان تجربه است.

“من می دانم که وجود دارد رفتن به یک مصالحه, من فقط می خواهم آن را به صورت عادلانه” Beauregard گفت.

Beauregard معادل آن را به یک محصول — اگر مدرسه ارائه یک محصول متفاوت یک فلکس-ترکیبی کلاس به جای یک فرد در یک, سپس آنها باید تنظیم قیمت می باشد.

او افزود: “ما محصول و یا شارژ ما درآمده است. نیست که ساده است؟”

UVM ارائه شده است که هر دو در دانشگاه گزینه که شامل ترکیبی از هر دو کلاس های آنلاین و حضوری و آموزش و در صفحه اصلی گزینه ای خواهد بود که به طور کامل آنلاین.

آنها در حال برنامه ریزی در ساخت تغییرات در شهریه برای دانش آموزان انتخاب هر کدام از گزینه های آن هر چند برای دانش آموزانی که انتخاب می کنید به ماندن در خانه کمک مالی جوایز “تجدید نظر خواهد شد تا منعکس کننده کاهش می یابد مسکن و غذا هزینه های” مدرسه در وب سایت متحده است.

توییتر نظرسنجی: پدر و مادر در حال متعادل کردن هزینه های کالج با هزینه های روزمره

برخی از UVM دانش آموزان و پدر و مادر و به اشتراک گذاری Beauregard نگرانی در مورد کاهش کیفیت تحصیل برای یک قیمت یکسان. اما الیزابت مک گی پدر و مادر از یک UVM تاریخ آن را می بیند متفاوت است.

“این است که زمان برای کاهش شهریه” McGee گفت. “من می خواهم UVM به وجود داشته باشد زمانی که این بیش از همه است.”

McGee اشاره کرد که او یک مادر تنها که با این نسخهها کار و مشاغل متعدد به پایان می رسد دیدار, اما نظرات شهریه به عنوان یک هزینه لازم در حال حاضر برای حفظ آینده از مدرسه. او گفت که او نگران دانشکده کاهش اگر شهریه کاهش می یابد.

جنوب رویالتون: Vermont مدرسه قانون برنامه به رنگ بیش دیواری تلقی نژادپرستانه

دانش آموزان فشار برای بازپرداخت

کریستوفر Harrell یک دانش آموز در UVM و بنیانگذار UVM اتحادیه دانش آموزان گفت که اعضای این اتحادیه در حال دفاع از یک شهریه کاهش.

یک دادخواست است که گردش در بهار برای بازپرداخت شهریه به دست آورد تقریبا 8,000 امضا و پیشگام شد توسط یک عضو اتحادیه با توجه به Harrell.

کاهش شهریه برای دانشجویانی که انتخاب می کنید به کلاس های از راه دور خواهد شد و در واقع بهبود احتباس Harrell گفت و تشویق دانش آموزان به واقع ثبت نام در UVM به جای دنبال مقرون به صرفه تر گزینه های آنلاین.

Harrell اشاره کرد که دانش آموزان به طور معمول پرداخت شهریه برای اطلاعات بیشتر از کلاس های تنهایی: فعالیت های دانشجویی باشگاه ها و سازمان کتابخانه ها, اجتماعی و فضاهای پردیس منابع خواهد شد که تا حد زیادی غیر قابل دسترس هستند و یک بخشی از آن هزینه و Harrell می بیند شهریه کاهش به عنوان بازتابی از کسانی که خدمات محدود.

اتحادیه دانش آموزان است دفاع بالا پرداخت می شود مدیران به کاهش دستمزد به عنوان غیر تصدی آهنگ ارومیه خواهد شد که وظایف سنگین خود را کاهش می یابد به .75 تمام وقت معادل به طور موثر کاهش درآمد خود را 25٪.

بیشتر: دانشکده پرداخت تغییرات پیش بینی شده در UVM جرقه واکنش: در اینجا به همین دلیل برخی از آنها را در نظر بگیرید ناعادلانه

“این فقط یک کسب و کار آن جامعه” هارل گفت. “ما نمی توانیم ترک کردن هر زمانی که مردم ما را برای برنامه ریزی برای حفظ خود است.

UVM بازگشت نیست درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de