کالیفرنیا مدعیان پرونده جهش نزدیک به 2 میلیون

نزدیک به 2 میلیون نفر نرخ بیکاری ثبت شده در کشور بیش از سه ماه اول دولت دستور داد تا کسب و کار مستندات هنوز به پرداخت یک تجزیه و تحلیل از دولت فدرال آمار را نشان می دهد.

انباشت شواهد بیشتری از مشکلات فاکتورها باعث ایجاد پلاک بحرانزده دولت توسعه اشتغال وزارت ارشاد به تازگی بیکاری به شکایت از ضعف سیستم تلفن و کهنه فن آوری است.

اولین بار ادعا گلدهی حتی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قول داده است اصلاحات و افزایش نیروی انسانی برای EDD.

“من انجام داده اند فقط در مورد همه چیز من می دانم که چگونه به انجام این کار به عنوان یک مقام دولتی به همه چیز را کار می کنند اما همکاران من کارکنان من ترکیبات و من در پایان عقل,” Assemblymember دیوید چیو D-سان فرانسیسکو گفت: در یک صدای جیر جیر.

این EDD اعلام کرد 1 جولای که دولت به گسترش مزایای بیکاری تا 20 هفته دیگر با استفاده از بودجه فدرال برای مدت های طولانی از کارگران بیکار نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

انباشت پرداخت نشده ادعا کرده است خشم رو به رشد تعداد بیکاری کارگران است.

“من خیلی نا امید کرد. این EDD است اجازه دهید ما به پایین وحشتناکی گفت: Rhonda Dias, یک سان خوزه مقیم و مهد کودک ، Dias شد به طور موقت گذاشته و بعد از بازگشت به کار او اما در کاهش ساعت. “وب سایت کار نمی کند و شما نمی توانید از طریق تلفن. مردم باید برای پرداخت مالیات خود را. سپس آنها نمی تواند به ما کمک کند.”

نصب ادعا می رسند به عنوان برخی از شهرستان ها و سازمان های دولتی کشور دوباره در حال حرکت به تعطیل کردن آرایه ای از فعالیت های کسب و کار به عنوان تشدید ترس که شیوع کروناویروس ممکن است تشدید — یک تصمیم جمعی است که می تواند به کارگران اضافی برای از دست دادن شغل خود.

بیش از سه ماه از ماه مارس آوریل و مه 5.01 میلیون کالیفرنیا کارگران ظ مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری و أد تکمیل اول زمان پرداخت فقط 3.13 میلیون نفر از کارگران, آمار گردآوری شده توسط وزارت کار ایالات متحده نشان می دهد. که فاصله بین مدعیان و اول زمان پرداخت برگ 1.88 میلیون ادعاهای پر نشده و کارگران بدون مزایا با وجود اینکه از کار برای هفته ها یا ماه.

“شما نمی توانید یک پاسخ روشن از هر کسی با EDD” گفت: لوری نلسون اتحادیه ساکن شهرستان که از دست رفته کار خود را در ماه مارس به عنوان جمع آوری کمک برای بنیاد. “شما برو هفته بعد از هفته تلاش برای تایید ادعای خود را و دریافت نوعی از بیکاری پرداخت. اگر من تا به حال بدست وام از اعضای خانواده من خواهد بود در خیابان.”

پس از ماه اول دولت دستور تعطیلی این پرونده پرداخت نشده کارگران بود و در حال حاضر بزرگ: 1.44 میلیون در ماه مارس است. برای ماه مارس و آوریل در ترکیب این پرونده ها بالغ بر 1.75 میلیون. در حال حاضر پس از سه ماه از خاموش شدن ناگهانی جمع شدن نزدیک به 2 میلیون نفر است. وزارت کار آمار و ارقام در حال حاضر تنها از طریق پایان ماه مه و را شامل نمی شود هر گونه آمار از ماه ژوئن است.

“این اعداد نشان می دهد آنچه که ما را مشکوک, همه, همراه: أد کاملا شکست میلیون ها نفر از کالیفرنیا,” چیو گفت. “أد را شکست واقعی انسان عواقب. کالیفرنیا باید تخلیه پس انداز زندگی خود را رفته به بدهی های شدید و قادر به تغذیه خانواده خود را به دلیل اداری بی کفایتی.”

مطمئن باشید این کار آژانس به طور پیوسته افزایش یافته است, درصد از اول, زمان پرداخت به افرادی که در زمینه نرخ بیکاری بیش از سه ماه از خاموش شدن ناگهانی فدرال وزارت کار آمار و ارقام نشان می دهد.

“ما همچنان به کار در سراسر ساعت و هفت روز هفته به گسترش ظرفیت ما برای پردازش این بی سابقه تقاضا برای مزایای بیکاری به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” أد سخنگوی بری سفید گفت.

EDD مقامات گفت: مراحل گرفته شده به سرعت.

“ما در حال افزایش ما سیستم های فن آوری برای افزایش بازده و در حال حاضر به استخدام و یا ارائه می دهد توسعه یافته به بیش از 4000 کارکنان جدید مورد نیاز به عنوان بخشی از یک تسریع توده استخدام تلاش با افزایش بودجه فدرال ما را دریافت کرده ام” سفید گفت.

EDD مقامات همچنین وعده داده شده را به حرکت مسن ادعا می کند از ماه مارس و آوریل به بالای فهرست اولویت بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط دولت و قانونگذاران با توجه به Chiu و دیگر قانونگذاران. اما جدول زمانی برای پردازش است که بخشی از این پرونده روشن نیست.

کارگران بیکار در ادامه به برخورد تلفن حلقه که منجر به پیام های ضبط شده اما هیچ زنده مسئولین یک EDD کامپیوتر سایت که hobbled با اشکالات و کمبود اطلاعات در مورد وضعیت خود را برای رفع بیکاری.

چیو گفت که او فراهم کرده EDD با بازخورد گسترده ارسال پیشنهادات خود را به EDD مدیر در مورد راه حل به مشکلات سیستمیک خطاب به EDD سود پرداخت گلایه در یک جلسه عمومی ملاقات با EDD پیمانکار و lambasted این أد در تلویزیون ظاهر.

“همه ما برای انطباق با زندگی ما به COVID-19,” چیو گفت. “در حالی که من تشخیص EDD است که خرید و فروش با تعداد زیادی از ادعای آن را مدت زمان طولانی گذشته برای EDD برای انطباق با این واقعیت جدید. ما باید بهبود را ببینید و این سازمان نیاز به تحول و تغییر در ماه های آینده.”

علامت منچستر یک Aptos ساکن که از دست رفته کار خود را به عنوان یک منشور خلبان بود و هیچ جا با EDD تا زمانی که او یک تماس تلفنی در ساعت 10:15 صبح یکشنبه از یک EDD نماینده که وعده داده است که منچستر بیکاری مزایای کارت به زودی از طریق پست با پرداخت به دنبال به زودی پس از آن.

چه چیزی تغییر کرده است ؟ منچستر شد در تماس با دولت Assemblymember علامت سنگ که در مورد وضعیت با EDD.

“من باور قوی در جیر جیر چرخ نظریه” هوستون گفت. “در آن طول می کشد بسیاری به حرکت یک بوروکرات. چه می توانید انجام دهید ؟ آنها می دانند که آنها در حال رفتن به نگه داشتن شغل خود را بدون توجه به آنچه آنها انجام می دهند. من فکر گاوین Newsom که قرار بود به نور آتش زیر EDD. آن اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>