کالیفرنیا coronavirus ‘افزایش’ در اینجا خواهد بود به زودی یک مرکز تحقیقاتی می گوید

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی مستقل مرکز تحقیقاتی در دانشگاه واشنگتن منتشر کرده است COVID-19 پیش بینی برای تمام 50 ایالت و ملل در سراسر جهان است.

مدل های پیش بینی “میزان و زمان بندی از مرگ و میر و بیش از حد تقاضا برای خدمات بیمارستان با توجه به COVID-19” این موسسه می گوید.

مدل برای کالیفرنیا به عنوان از آوریل 10 پیش بینی شده است که COVID-19 مرگ و میر در هر روز خواهد اوج در 15 آوریل. پیش بینی فرض “اجتماعی کامل فاصله” از طریق ممکن است.

کالیفرنیا بهداشت مقامات دولتی و محلی — نه حکومت یک راه یا دیگری در اعتبار مدل, اما آن را دیده گسترده توجه هر دو در رسانه ها و توسط دولت فدرال از جمله کاخ سفید که ذکر آن در یک نشست خبری در روز جمعه. لس آنجلس مقامات پاسخگویی به درخواست ها برای اظهار نظر.

این pulldown جعبه در بالای گرافیک اجازه می دهد تا انتخاب کشورهای دیگر و سازمان ملل.

نسخه های قبلی از این مدل در ابتدا پیش بینی افزایش در اواخر ماه آوریل است اما بازه زمانی منتقل شد تا پس از پژوهشگران مورد مطالعه قرار داده بیرون آمدن از اسپانیا و ایتالیا با توجه به دانشگاه واشنگتن پروفسور کریستوفر موری که نظارت بر پروژه.

این پروژه آغاز شده به عنوان یک سرویس به بیمارستان محلی سیستم اما تقاضا به سرعت افزایش یافت و برای بیمارستان ها و دولت ها در سراسر کشور موری گفت: در مصاحبه این هفته است.

اولیه مدل نیز پیش بینی شده به طور قابل توجهی بیشتر تخت و هواکش مورد نیاز از در حال حاضر تخمین زده می شود اما کسانی که کاهش یافته است شده است با دوشنبه روز رسانی.

آن را در واقع نه یک مدل بلکه ترکیبی از سه روش متفاوت موری و تیم خود را ابداع برای رسیدن به این نتایج. همه آنها فرض اجتماعی فاصله اقدامات را در محل اقامت تا پایان ماه مه و پیش بینی چند متحده که نیست اجرا stay-at-home سفارشات به شماره آنها را تا پایان هفته.

“این چیزی است که ما فکر می کنیم احتمالا اتفاق می افتد” موری گفت. “ما در حال تلاش برای کمک به بیمارستان طرح به طور موثر.”

سوال بزرگ این است که چه اتفاقی می افتد پس از مه, او گفت:. این تیم در حال کار بر روی این مدل که در حال حاضر.

بحرانی متغیر خواهد بود که در مجموع تعداد افراد آلوده هنگامی که اجتماعی فاصله اقدامات متوقف شد.

“این رفتن به دیکته بسیاری از استراتژی این کشور نیاز به اعزام به متوقف کردن موج دوم” از عفونت است. او معتقد است کمتر از 5% از کل جمعیت — و احتمالا به عنوان کم به عنوان 2% یا 3% — خواهد شد که شده است آلوده به این بیماری در آن نقطه است.

“این چیزی است که ما می بینیم در این مدل که در آن اجتماعی فاصله آثار و نگهداری می شود از طریق به نقطه که در آن caseload بسیار کم است.” این یک حرکت از قبل پیش بینی که نمی حساب برای فرض اثربخشی اجتماعی فاصله گرفته است.

به عنوان نتیجه “ما نمی توانیم تعداد گله ایمنی,” او گفت:, توصیف پدیده هنگامی که به اندازه کافی افراد در یک جمعیت ایمنی به یک بیماری به خصوص از طریق واکسیناسیون و یا قرار گرفتن در معرض به طور موثر جلوگیری از گسترش آن از طریق جامعه است.

با وجود rosier چشم انداز موری گفت: این همه وابسته به تأمین اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما قطعا نمی کنم مردم باید به سهولت او گفت:” توضیح داد که تیم او مشغول به کار بود در مدل های جدید که می تواند نشان دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که اجتماعی فاصله حذف شده است در مراحل مختلف از شیوع ویروسی.

“در مقدماتی مدلسازی اگر شما سهولت در موعد مقرر آن را می توانید دوباره بجای اول برگشتن به سطح ما در حال حاضر در یک ماده از هفته,” او گفت:. “سوال این است: هنگامی که آن را امن برای سوئیچ از اقامت در خانه سفارشات به یک استراتژی گسترده و تست quarantining?”

این بحث برای تابستان, او گفت:.

“آن نیاز متحده به بودجه و ظرفیت برای اجرای یک برنامه تست با تماس با ردیابی,” او گفت: با اشاره به تحقیقات دقیق است که می تواند تعیین دقیقا همان است که یک فرد آلوده در تماس آمد در حالی که آنها مسری است.

ادارات بهداشت محلی در حال حاضر انجام این کار, اما مقیاس نیاز به افزایش به طور چشمگیری به جا موری را دید.

به اعتبار مدل موری تیم را حذف تکه های خاصی از داده ها و بررسی کنید که آیا این مدل می تواند پیش بینی آنچه که آنها در حال کاهش است. اعتبار روش کار به خصوص به خوبی در دولت مانند کالیفرنیا گفت: به دلیل وجود یک سری از داده ها و آنها می توانید ببینید که چگونه موثر آنها در پیش بینی تعداد فوت شدگان از روز به روز.

هنوز هم وجود دارد یک سطح عدم قطعیت در داده ها.

برای مثال در کالیفرنیا پیش بینی اوج مارس 15, سازمان پیش بینی 67 کل مرگ و میر گزارش شده است. اما آن می تواند به عنوان کم به عنوان 24 و یا به عنوان بالا به عنوان 196.

“ما امیدواریم که باید ما را در مسیر” پیش بینی شده توسط مدل وی گفت: برنامه ریزان باید برنامه ریزی برای محدودیت های بالا “به طوری که آنها گرفتار کردن گارد.”

منطقه خلیج اخبار گروه کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>