کالیفرنیا ادعا طلایی دولت قاتل مجموعه به اعتراف به گناه

توسط DON THOMPSON

ساکرامنتو — چهل سال پس از سادیستی حومه متجاوز وحشت کالیفرنیا در چه محققان بعد متوجه شد یک سری از مرتبط با ضرب و جرح و slayings یک 74 ساله افسر سابق پلیس است که انتظار می رود به اعتراف به گناه روز دوشنبه به اینکه گریزان طلایی دولت قاتل.

معامله خواهد یدکی یوسف جیمز دی آنجلو جونیور هر گونه احتمال مجازات اعدام برای قتل 13 و 13 ربایی اتهامات مرتبط با پوشا شش شهرستانهای استان است. در بخشی از بازگشت بازماندگان از ضرب و جرح که میرسد 1970s و 1980s انتظار می رود او را به اعتراف به 62 تا تجاوز است که او نمی تواند با عنوان جرم جنایی به اتهام چون زمان زیادی گذشته است.

هنوز هیچ چیز قطعی است تا زمانی که او صحبت می کند در واقع در یک دانشگاه ایالتی ساکرامنتو سالن فشرده به استفاده از به عنوان یک دادگاه به تامین اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“من شده است در پین و سوزن چون من فقط نمی خواهم که زندگی ما گره خورده است به او دوباره گفت:” جنیفر کارول از لیمان اسمیت یک وکیل که کشته شد در سال 1980 در سن 43 در شهرستان ونتورا. همسر 33 ساله شارلین اسمیت نیز مورد تجاوز قرار گرفته و کشته شدند.

محققان در اوایل متصل جرایم خاص به مسلح و نقاب متجاوز که به, در حال خواب, ارتباط جنسی,’ خانه های حومه شهر در شب اتصال و ستون بندی ظروف در پشت او. او را تهدید به کشتن هر دو قربانیان اگر او شنیده صفحات سقوط در حالی که او مورد تجاوز قرار گرفته است.

گی و باب Hardwick در میان بازماندگان.

آنها در حال حاضر به دنبال به جلو به DeAngelo اعتراف به آن 1978 حمله. مجازات مرگ هرگز واقع بینانه به هر حال او گفت: با توجه DeAngelo سن و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را مهلت قانونی برای اعدام.

“او قطعا سزاوار مرگ در نظر من پس از من شاهد است که او تجارت مجازات مرگ برای مرگ در زندان” او گفت:. “این خوب خواهد بود برای قرار دادن چیزی به بقیه. من فکر می کنم او هرگز در خدمت این جمله که ما خدمت کرده اند — ما در خدمت این حکم برای 42 سال است.”

یک گناه و زندگی جمله جلوگیری از محاکمه و یا حتی برنامه هفته طولانی بنرهاي. قربانیان انتظار به مقابله با او در صدور حکم در ماه اوت که در آن انتظار می رود را چند روز به بگویید دی آنجلو و Sacramento County Superior Court قاضی مایکل بومن چه آنها رنج برده اند.

تازه ازدواج کیت و Patty Harrington کشته شدند و در ماه اوت سال 1980. آنها بر این باور هستند که در میان قربانیان گلدن استیت قاتل. (حسن نیت ارائه میدهد از Harrington خانواده)

ران هارینگتون برادر کوچکتر کیت بود به Patty Harrington فقط برای سه ماه زمانی که آنها bludgeoned به مرگ در اورنج کانتی خانه در سال 1980 توسط یک قاتل پس از آن شناخته شده به عنوان اصلی Night Stalker.

تمام چهار برادر موفق بودند اما “کیت جوانترین از همه ما بود, باهوش ترین,” او گفت:. “این فقط یک دست دادن. و هر بار که این بالا می آید من فکر می کنم تمام زندگی او را نجات داد به عنوان یک پزشک اورژانس.”

پدر خود را در بر داشت این زن و شوهر دو روز بعد.

“این خیلی وحشتناک” Harrington گفت. “پدر من هرگز مشابه بود.”

مانوئلا Witthuhn, 28 محدود بود مورد تجاوز قرار گرفته و bludgeoned به مرگ در سال 1981 در اتاق خواب یک تنها-داستان خانه در ارواین. او تنها بود. همسرش, دیوید, در بیمارستان بستری شد در زمان. شواهد DNA منجر به مقامات لینک جرم و جنایت به منطقه شرق متجاوز در حال حاضر شناخته شده به عنوان گلدن استیت قاتل. (عکس)
Janelle کروز, کشته در سال 1986 بوده است و یک قربانی از گلدن استیت قاتل. (عکس)

قاتل متصلب تا یک سری از monikers برای جنایات خود بیش از چند دهه.

ویسالیا Ransacker.

منطقه شرق متجاوز.

اصلی Night Stalker.

الماس گره قاتل.

اما آن را تا سال بعد که محققان در ارتباط با یک سری از حملات در مرکز و شمال کالیفرنیا به بعد slayings در جنوب کالیفرنیا و در حل و فصل چتر طلایی دولت قاتل نام مستعار برای مرموز ضارب که به جنایت انجامید 11 استان ها از سال 1974 تا اواسط سال 1986.

رمز و راز برانگیخته در سراسر جهان علاقه, یک کتاب پرفروش و شش قسمت HBO مستند “من رفته در تاریکی” که برای اولین بار در روز یکشنبه ،

آن را تنها پیشگام استفاده از DNA جدید تکنیک های که دو سال پیش به رهبری محققان به DeAngelo که از کار اخراج شد آبرن اداره پلیس در شمال ساکرامنتو در سال 1979 و پس از او افتاد سگ دافع و یک چکش. او قبلا کار می کرد به عنوان یک افسر پلیس در دره مرکزی شهر اکستر از 1973 تا 1976 در نزدیکی که در آن ویسالیا Ransacker زده بیش از 100 خانه در جنوب فرزنو.

محققان زحمت ساخته شده است یک درخت خانواده با ارتباط چند دهه صحنه جرم DNA به یکی از بستگان دور از طریق آنلاین محبوب DNA پایگاه داده. آنها در نهایت تنگ شده در دی آنجلو با یک فرایند است که پس از استفاده شده است در موارد دیگر در سراسر کشور اما گفت که آنها تایید لینک تنها پس از بر روی کامپیوتر کاربر جمع آوری DNA از ماشین درب و دور انداخته بافت.

دفاع از خود وکیل داشته علنا لابی پس از آن برای یک معامله که او یدکی مجازات اعدام هر چند آنها پاسخ نمی دهند به درخواست های مکرر برای اظهار نظر قبل از روز دوشنبه شنوایی.

دادستان که تا به حال به دنبال مجازات اعدام اشاره به انبوه مورد پیچیده و سن از بسیاری از قربانیان و شاهدان در موافقت با در نظر گرفتن درخواست های مقرون به صرفه.

“مرگ نمی کند هر چیزی را حل کند. اما او نیاز به نشستن هر چند یک محاکمه یا بنرهاي که کمک کرده اند گفت:” کارول که گفت نه او و نه او را کشته پدر معتقد بودند در مجازات اعدام است.

او آنقدر متعهد به دیدن این مورد از طریق آن او به طور موقت منتقل شده از سانتا کروز به دختر بالغ خود را ساکرامنتو خانه که در آن او تا به خواب روی تشک هوا در یک اتاق خواب یدکی. او گفت: داستان از مرگ پدرش و خود او اخیر تجارب از طریق پادکست به نام وکیل ،

اما او گفت: آن را “کاملا” حس می کند برای دادستان به توافق برسند به حبس ابد بدون آزادی مشروط هر دو به فراغت مسن قربانیان و شاهدان که بیشتر در معرض coronavirus را از داشتن به نظر می رسد در دادگاه و برای صرفه جویی در مالیات دهندگان به 20 میلیون دلار هزینه پیش بینی شده از یک محاکمه.

Harrington پشتیبانی از مجازات اعدام بلکه با موافقت دادستان ” تصمیم “فقط به برخی از درجه ای از بسته شدن.”

“این خواهد بود که برای کمک به همه ما برای حرکت در زندگی ما” گفت: Hardwick. “ما در برخورد با اثر حمله برای 42 سال است.”

***

این اتهامات مواجه دی آنجلو. اتهامات مربوط به تجاوز واصل شد به عنوان آدم ربایی به ارتکاب سرقت از آنجا که اساسنامه محدودیت ها برای تجاوزات جنسی منقضی شده است.

در شهرستان کنترا کوستا ایالت:چهار فقره آدم ربایی به ارتکاب سرقت با استفاده از یک تفنگ و چاقو بین Oct. 7, 1978 و 11 ژوئن 1979 با قربانیان شناسایی شده به عنوان جین می کند شماره 10-13.

اورنج کانتی:چهار فقره قتل در Aug. 21, 1980, قتل کیت هارینگتون 24 و تجاوز به عنف و قتل پاتریس Harrington, 27, از دانا ؛ فوریه. 6, 1981, تجاوز و قتل از مانوئلا Witthuhn, 28, ارواین; و مه 5 سال 1986 تجاوز به عنف و قتل Janelle کروز, 18, ارواین.

Sacramento County:دو فقره قتل در فوریه. 2, 1978, تیراندازی از کیت Maggoire, 20, Brian Maggoire, 21, به عنوان آنها راه خود را سگ خود را در رانچو کوردووا ، محله.

نه فقره آدم ربایی به ارتکاب سرقت با استفاده از یک تفنگ و چاقو بین سپتامبر. 4, 1976 و اکتبر. 21 سال 1977 با قربانیان شناسایی شده به عنوان جین می کند اعداد 1-9.

سانتا باربارا شهرستان:چهار فقره قتل در Dec. 30, 1979, تجاوز و قتل از دبرا منینگ 35 و قتل رابرت Offerman, 44, از Goleta و در جولای 27, 1981, قتل گریگوری سانچز, 27 و Cheri Domingo, 35, از Goleta.

Tulare County:یک تعداد از قتل در سپتامبر. 11, 1975, قتل کلود Snelling, 45, در طول یک اقدام به ربودن قربانی دختر از خانه خود را.

شهرستان ونتورا:دو فقره قتل در تجاوز و قتل از Charlene Smith, 33, و قتل از لیمان Smith, 43, Ventura بین مارس 13 و 16 مارس 1980.

منبع اتهامات: Sacramento County دفتر دادستان منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>