کالیفرنیا به آیتالله سیستانی: کار ما به نازک کردن بازداشت شدگان در یخ فدرال بازداشتگاه

هل دادن به عقب برای بار دوم در مقابل آمریکا و اتحادیه آزادی های مدنی ایالت کالیفرنیا می گوید: آن را تا به قدرت برای نازک کردن زندانی جمعیت در مهاجرت فدرال مراکز بازداشت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در عوض دولت دفتر دادستان کل در پاسخ این هفته گفت: آیتالله سیستانی باید همچنان به فشار مورد آن با ایالات متحده مهاجرت و گمرک.

ACLU ثبت اضطراری طرح دعوی در دادگاه مارس 24 با دولت دیوان عالی کشور درخواست کرد که آن را وادار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دادستان کل خاویر بکررا به اقدام فوری برای توقف همه یخ نقل و انتقالات — مهاجران مستند نشده نقل مکان کرد و از county زندان و یا زندان به یخ بازداشتگاه —با توجه به خطر شیوع کروناویروس.

بسیاری از بازداشت شدگان مهاجر برگزار شد در اورنج کانتی امکانات منتقل شده اند به آدلانتو یخ مرکز پردازش در سن برناردینو کانتی. (میکا Escamilla مطبوعات شرکت/SCNG)

در پاسخ به دادستان کل در روز شنبه, مارس 30 نام درخواست “بیسابقه درمان” در این دولت از هیچ قدرت بیش فدرال مهم است. A. G. دفتر به پاسخ مشابه به یک دوم دادخواست توسط آیتالله سیستانی نیز در آوریل 24, درخواست دولت برای غصب اجرای قانون محلی قدرت به کاهش اهل بیت و اطفال بيمارستان جمعیت شهرستان در زندان و نوجوانان بازداشتگاه.

“دادخواهان را موفق به شناسایی هر گونه پاک کردن وزرا وظیفه در بخشی از این دولت فرماندار و یا دادستان کل” با توجه به دادستان کل پاسخ.

بکررا را بیشتر استدلال کرد که آیتالله سیستانی در حال حاضر تحت پیگرد یخ در دادگاه فدرال برای رسیدن به پایان است که مناسب مراجعه کنید.

اما با توجه به ACLU دولت دارای قدرت برای اصلاح نا اهل بیت شرایط اگر آنها در نقض قانون اساسی ایالات متحده. محدود چهارم شرایط غیر بهداشتی و مراقبت های پزشکی ضعیف در حال تبدیل زندان و زندان و نوجوانان و یخ بازداشت و امکانات به “COVID-19 نقاط” آیتالله سیستانی را حفظ می کند.

“به جای تصدیق این قانون اساسی را نقض پاسخ دهندگان جمع آوری یک سری از ویژگی های استدلال برای حفظ وضعیت موجود گفت:” لس آنجلس وکیل سارا A. مکدرموت, قانون شرکت مونگر Tolles & Olson نمایندگی آیتالله سیستانی در پاسخ آن واصل پنج شنبه.

در آن طرح دعوی در دادگاه ACLU طور خاص به دو یخ بازداشتگاه — مسا ورد یخ مرکز پردازش در بیکرزفیلد که در آن یک زن است که در اعتصاب غذا به دلیل اتهام در شرایط غیر قابل تحمل و آدلانتو یخ مرکز پردازش که در آن سابق زندانیان بیمار شد و علامتی برای COVID-19 اما رد شد تست و مراقبت های پزشکی.

در بیانیه ای یخ لس آنجلس در زمینه دفتر مدیر دیو مارین گفت: سازمان هر احتیاط و اندازه گیری لازم برای اطمینان از سلامت ایمنی و رفاه از کسانی که در آن بازداشت هستند. او گفت شده اند وجود دارد هیچ گزارش COVID-19 موارد در آدلانتو یا در میان کارکنان و یا بازداشت شدگان که از ژانویه زندانی جمعیت شده است وجود دارد کاهش می یابد 23 درصد است.

او گفت: یخ به حالت تعلیق در زندان ملاقات اجرا اجتماعی فاصله دستورالعمل مبهوت آن غذا و تفریح و سرگرمی زمان و ايزوله جدید پذیرش برای 14 روز قبل از قرار دادن آنها را به جمعیت عمومی است.

یخ گزارش هیچ COVID-19 موارد در میان کارکنان و یا بازداشت شدگان در مسا ورد تسهیلات یا, با توجه به وب سایت خود که از جمعه تا به حال شده است از آوریل 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>