کالیفرنیا خانه سقوط فروش 41 درصد در طول ویروس مستند ملکی گزارش

Coronavirus مستند walloped کالیفرنیا فروش خانه در ماه مه و در نتیجه 41.4 درصد کاهش در معاملات از سال قبل کالیفرنیا انجمن از Realtors گزارش روز شنبه, ژوئن 16.

آن را بزرگترین در طول دو سال گذشته کاهش از نوامبر 2007.

متوسط قیمت خانه در ضمن نیز کاهش یافت و از سال پیش سطح اول مانند قطره در هشت سال است.

این روند نشان دهنده صفحه اصلی معاملات رسیده در ارتفاع مستند در مارس و آوریل هنگامی که خانه باز منتقل آنلاین و خریداران و فروشندگان از بازار است. اما آمار مربوط به بازار منعکس escrows باز اخیرا نشان می دهد که یک جهش در حال حاضر در جریان است.

“تیز, فروش, رها در مه بود و شدیدترین ما دیده می شود در برخی از زمان وجود دارد اما نشانه های دلگرم کننده است که نشان می دهد بازار رو به بهبود است و باید همچنان به بهبود بیش از چند ماه آینده” گفت: ماشین رئیس جمهور جین Radsick Bakersfield.

لس آنجلس مترو منطقه ارسال شده 46% فروش قطره در ماه گذشته بزرگترین درصد سالانه کاهش این منطقه از ماه اکتبر سال 2007. اما قیمت خانه شد تا از سال پیش سطح در هر Southern California county اما نارنجی که در آن ميانه — و یا قیمت در نقطه میانی از تمام فروش غوطه ور 1.2%.

اعداد منعکس فروش بسته های موجود برای خانه های تک خانواری که نمایندگی بیش از دو سوم از تمام معاملات مسکونی.

خودرو گزارش 238,740 خانه را فروش در طول یک سال کامل در ممکن است فروش سرعت. این کمترین فروش سرعت ایالت پس از شروع رکود بزرگ 13 سال پیش. آخرین سال کامل با فروش به عنوان ممکن بود در سال 1982 یک رکود اقتصادی سال زمانی که نرخ بهره به طور متوسط 16 درصد (در مقایسه با 3.2 درصد در هفته گذشته).

ممکن است فروش نیز پایین 13.9 درصد از ماه آوریل است.

اما یکی از 51 California counties ردیابی خودرو با تجربه یک سال بیش از فروش سال کاهش یافته است, ماه گذشته, گزارش, گفت و همه مناطق از دولت شاهد کاهش فروش با حداقل 35%.

“همانطور که ما پیش بینی فروش خانه در زمان تاثیر کامل از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بسیاری از دولت باقی مانده است در مستند در طول چند ماه گذشته و ناشی از سه ماه دو رقمی فروش کاهش” خودرو اقتصاددان ارشد لسلی Appleton-جوان در بیانیه ای گفت.

در ضمن ایالت, متوسط قیمت خانه کاهش یافت و برای اولین بار پس از فوریه 2012, انداختن 3.7 ٪ به $588,070.

کالیفرنیای جنوبی قیمت خانه شدند و با ثبات تر. در لس آنجلس, متوسط قیمت خانه رز 1.4 ٪ به $546,930. Riverside County حال افزایش 3.4% افزایش به $434,480; و سان برناردینو شهرستان شاهد افزایش قیمت 1.6 ٪ به $320,000.

قیمت ها ضعیف تر در اورنج کانتی ترین منطقه بازار مسکن گران است. متوسط آمار $834,550 آخرین ماه از سال-قبل از سطوح برای چهارمین بار در گذشته 1 و نیم سال است.

اعداد نشان می دهد معاملات در حال حاضر بازگشت تا حدودی با این حال.

جدید escrows در لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو بودند تا 48 درصد از ژوئن 11 از ماه قبل و تا 2% از سال قبل با توجه به گزارش های مسکن.

در سطح ایالت escrows شد پایین 6 درصد از ژوئن 6, با توجه به Zillow — نشان می دهد فروش بسته در ماه های ژوئن و ژوئیه به احتمال زیاد خواهد شد بسیار کوچکتر قطره از مه.

خریدار “درک شکاف” نیز نشان می دهد نشانه هایی از بهبود بر اساس یک خودرو عامل بررسی. عوامل گفت: 77 درصد از خریداران انتظار قطره قیمت در اواخر ماه مه در مقایسه با 90% یک ماه قبل است. بیست و نه درصد گفت: فروشندگان برش بودند قیمت های خود را در اواخر ماه مه در مقایسه با 33% در ماه قبل است.

“در حالی که ما انتظار فروش فعالیت باقی می ماند کمتر از قبل COVID-19 سطوح” Appleton-جوان گفت: “فروش بسته باید به طور قابل توجهی بهبود به عنوان مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد در ادامه و مصرف کنندگان احساس اعتماد به نفس بیشتری بازگشت به بازار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de