کالیفرنیا در نظر گسترده برای کمک به مستاجرها صاحبخانه

سناتور کالیفرنیا صبح روز سه شنبه رونمایی کرد قصد دارد به ارائه کمک برای مبارزه مستاجرها و صاحبخانه و همچنین به عنوان یک از 25 میلیارد دلار بازیابی صندوق برای تقویت اقتصاد دولتی بیمار از بیماری همه گیر کوروناویروس.

مسکن پیشنهاد اجازه می دهد صاحبخانه برای دریافت اعتبار مالیاتی برای پرداخت اجاره از سوی مستاجران خود را در ازای امیدوار به توقف اخراج. مستاجران خواهد بود قادر به بازپرداخت دولت بیش از 10 سال از دست رفته را اجاره زیر داوطلبانه برنامه.

این طرح را گسترش اعتبار مالیاتی و بازپرداخت بین 2023 و 2033. صاحبخانه خواهد بود قادر به فروش اعتبارات دولت برای درآمد فوری.

“آن در نظر گرفته شده برای کوسن ضربه برای هر دو گروه گفت:” سناتور. استیون برادفورد (D-Gardena), صندلی های بانکی و موسسات مالی کمیته. “ما را حفظ خواهد کرد مستاجر قرار دارد و ما را حفظ خواهد کرد صاحبخانه از سلب حق اقامه دعوی.”

همه گیر امداد بسته می آید به عنوان 4 میلیون کالیفرنیا از کار هستند و دولت به پرداخت بیش از 10 میلیارد دلار در مزایای بیکاری. دولت و بسیاری از منطقه خلیج شهرستانهای استان و شهرستانها را تصویب کرده اند moratoriums اخراج حفاظت از آسیب پذیر مستاجران برای چند ماه اگر آنها قادر به پرداخت اجاره بها با توجه به همه گیر.

طرفداران برای مستاجران و صاحبخانه ها در مورد جمع آوری پرداخت اجاره و رهن به عنوان coronavirus محدودیت گسترش به طور نامحدود. اجاره حملات را در سراسر کشور با حدود 10 ، 000 مستاجران امضای آنلاین تعهد داد از کالیفرنیا برای توانمندسازی جامعه برای آوریل 1 عمل است.

تام Bannon, مدیر ارشد اجرایی کالیفرنیا آپارتمان انجمن به نام پیشنهاد یک “تلاش خلاق” اما بطور کامل تایید شده.

“کالیفرنیا آپارتمان انجمن متعهد به همکاری با سنا برای محدود کردن این برنامه داوطلبانه برای اطمینان از مستاجران می تواند اقامت در خانه های خود و صاحبان املاک اجاره – به خصوص مادر و پاپ صاحبان قادر به ادامه به پرداخت صورتحساب خود و کارکنان خود را” Bannon در بیانیه ای گفت.

برادفورد گفت: مسکن پیشنهاد با هدف کمک به صاحبخانه با پرتفوی آب و هوا طوفان اقتصادی. مستاجران را به اثبات آنها نهفته این بیماری همه گیر و اجاره بخشش خواهد بود اعطا شده به نیازمندترین افراد موارد است.

این پیشنهاد می تواند هزینه بین $3 و $5 میلیارد دلار بیش از یک دهه اما برچسب قیمت را کاهش دهد به عنوان مستاجر بازپرداخت بدهی های خود به دولت است.

دموکرات ها در مجلس سنا دولت نیز پیشنهاد درآمد مالیاتی پیش پرداخت برنامه ارائه تخفیف برای شرکت ها و افراد پرداخت صورتحساب مالیات زود است. این برنامه می تواند به تولید 25 میلیارد دلار در کوتاه مدت درآمد.

بررسی برای به روز رسانی اضافی در این شکستن داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im