کلگری ییپ برگ گلف پیگیری برای مربیگری پدری

آن بود که همیشه PGA یا نیم تنه برای رایان ییپ.

گلف phenom از کلگری بود برای همیشه با اعتماد به نفس در توانایی های خود را به آن را به این ورزش را بزرگترین و درخشان ترین مرحله است.

اما پس از چند دهه از دادن آن همه خود را, 2002, Alberta, تازه کار پادشاه بازنشسته که از تعقیب و گریز — حداقل در حال حاضر — به حضور نجیب تر زندگی حرفه.

یکی بودن پدر.

و دیگر اینکه به مربی نسل بعدی PGA Tour پین-جویندگان.

“هدف نهایی این بود که یک PGA Tour عضو و بدیهی است که من کمی کوتاه که” ییپ گفت. “اما من برخی از PGA Tour حوادث و مناسب پایان (از 12-تحت-par 276 برای T22) در (2018) کانادا باز و آن را نوعی رضایت در راه است.

“من می دانم که من هنوز هم بسیاری باقی مانده است. من می دانم که من هنوز هم می تواند واجد شرایط برای آمریکا باز می شود و PGA قهرمانی و بازی بخش حوادث و موفق بودن که راه … و خودم آماده را که انتقال از یک روز شاید بازی کردن در لیگ قهرمانان تور.”

اوه … بله را به رقابت هنوز سوختگی عمیق در درون او.

اما این روزها وجود دارد راه های دیگر برای استوک آتش است.

ییپ در حال حاضر 35 است که در اوهایو به عنوان دستیار مربی تیم گلف از NCAA را ایالتی کنت طلایی چشمک می زند. که دانشگاه خدمه او یک بار ستارهدار قبل از آغاز حمله به یک رویا برای بازی در این ورزش را در بالاترین سطح.

“من عاشق دیدن مردم را بهبود بخشد و من عاشق دیدن مردم برای رسیدن به اهداف خود” ییپ گفت. “این واقعا سرگرم کننده برای من کمک به این بچه ها و دیدن آنها بهتر از هر و هر روز. من عاشق گلف آمار و ببینید که در آن مردم باید بهتر شود. من عاشق یادگیری در مورد نوسان گلف و چگونه متفاوت مربیان آموزش دهد.

“این خوب کمی استراحت یادگیری در مورد سمت های مختلف از گلف.”

که وقفه دور از تور است چیزی که او احساس او واقعا مورد نیاز بیش از حد.

برای یک زن و شوهر از دلایل …

ییپ بازی فقط نیست زندگی تا انتظارات خود را از دست داده و وضعیت پس از 2019 در فصل Korn کشتی تور — یک حلقه یک برش در زیر PGA مدار — منعکس شده است.

لحظه ای که او می دانست که آن زمان به یک استراحت ؟ که آمد در دور دوم سال گذشته کانادا باز بعد از ارسال سالم 68 در باز کردن چرخش.

“سوراخ اول (از دور 2) من ضربه یک ضربه بزرگ در آن وجود دارد به مانند 10 فوت (از سوراخ)” ییپ گفت. “و این اولین بار در زندگی من است که من yipped یک توپ واقعا بد است. و من نمی توانستم آن را تکان. سه یا چهار سبزی من سه putted. من می دانستم که پس از آن, ‘واقعا بیش از در حال حاضر. من باید به دور از آن. من نیاز به ایجاد یک انتقال.'”

به علاوه او می خواست به او پسر Maverick — در حال حاضر 21 ماه و به ظاهر به دنیا با همان گلف فانتزی به عنوان ییپ خود را — یک ثبات بیشتر در محیط خانه.

“آن را مانند من خوشحال” ییپ گفت. “من فقط دیدم این شیوه زندگی است که پسر من و همسرم (کایل) زندگی می کردند و من نمی خواهم که برای آنها.

“من می خواستم ماوریک به خانه” ییپ ادامه داد. “هنگامی که شما در حال سفر تا آنجا که من شما احساس نمی مانند شما یک خانه. خانه خود اتومبیل یا هواپیما و یا در یک اتاق هتل. شما احساس نمی مانند شما واقعا باید یک صفحه اصلی پایگاه. داشتن یک خانواده جوان با شما در این سفر آن را بسیار دشوار زندگی است. سفر با ماوریک و من و ما, سگ, تور زندگی واقعا که سرگرم کننده و لذت بخش کنه.

“و من می خواستم به آنجا برای او و او را رشد می کنند. من می خواستم به دیدن او خود را اولین گام و یا می گویند اولین کلمات خود را. تور زندگی واقعا به شما اجازه انجام این کار است.

“بنابراین من شروع به فکر کردن در مورد مربیگری است.”

به عنوان شانس آن را داشته باشد همراه با یک شانس برای پیوستن به کارکنان در مادر آلما.

همکار کانادایی جان میلز که ستاره دار فقط جلوتر از ییپ در ایالت کنت قبل از رفتن به بازی در تور PGA در سال 2006 و ’08, شد, طلایی, چشمک می زند, سرمربی سال گذشته جایگزین دیرین تكیه گیاه صفحه ییپ کردم از این فرصت برای پیوستن به آسیاب.

آن نیست, اما, اند بیشتر بدون درز از شروع به کار مربیگری پس از این زمان بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده است آن را کاملا به چالش برای جذب نسل بعدی ایالتی کنت گلف بازان.

“همه چیز انجام شده است در زوم یا Facebook تماس” ییپ گفت. “شما نمی توانید به رفتن در جاده ها و استخدام بنابراین ما نمی توانیم به آنها ضربه توپ گلف در فرد است.”

اما او می داند که یک بار در مدرسه و فعالیت خود را بازگشت به حالت عادی است که او را به مقدار زیادی به بازگشت به بازی.

اسقف کارول دبیرستان فارغ التحصیل می داند دست اول اهمیت درک این ورزش از همه زاویه … حتی اگر او نمی بود که او یک استعداد جوان خود را.

“Underachieving — که یکی از چیزهایی که به ذهن می آید” گفت: Yip, وقتی پرسیده شد که برای توصیف تعقیب خود را به تبدیل شدن به یک پرواز گلف استار در یک کلمه. “من اجازه نداد مردم مثل من باید. من واقعا شروع به اعتماد مربیان و مردم تا بعد از آن در زندگی حرفه ای من.

“شاید اگر من می خواهم که اجازه دهید آنها را در زمانی که من جوانتر بود — مانند تازه از کالج — من می توانم موفق تر بوده ایم. تا زمانی که من شروع به درک خود من نوسان گلف بیشتر و توپ-پرواز قوانین در بالاترین سطح است زمانی که من شروع به دیدن یک بهبود بزرگ.”

بنابراین می توانید Bearspaw محصول ترجمه که به گلف موفقیت — او را در یکی از ایالات متحده باز و دو کانادایی باز می شود و پیروزی در هر دو آلبرتا باز و سپس کانادا تور جین راجرز قهرمانی — در حال حاضر که او بزرگتر است ؟

“در واقع من احساس می کنم مانند بازی من بهتر است از آن تا به حال بوده است” ییپ گفت. “گلف است که نوع ورزش است که من هنوز هم می تواند بازی رقابتی 15 سال پایین جاده و رفتن برای قهرمانان اروپا تور. من فقط نمی خواهم که برنامه تور از 28 مسابقات و آسیاب کردن آن به صورت درآمد. پخش این برنامه از 10 مسابقات یک سال است که برای تلفن های موبایل بزرگ برای من است.”

این برنامه خواهد بود یک سفر خانه برای آلبرتا باز و مشارکت در کانادا باز به همراه چند شنبه مقدماتی در اینجا وجود دارد و شاید به ما باز مقدماتی یک شات.

اما در این میان وجود دارد با فشار دادن بیشتر زندگی حرفه در دست است.

“هنگامی که پسرم از خواب بیدار هر روز صبح اولین کاری که او می کند این است که گرفتن یک باشگاه گلف و بازدید توپ” ییپ گفت: lefty ماوریک. “این واقعا چیزی است که از عشق بازی است. من می توانم آن را در چشمان خود را.

“من قصد دارم برای کمک به او را به هیچ وجه من می توانم به امید رسیدن به اهداف خود که آن را به او می آید. من بسیاری از دانش برای او.

“او در نوسان است که در واقع بسیار خوب” ییپ اضافه شده با خندیدن. “او فقط آینه آنچه که من انجام. آن را سرگرم کننده به تماشای.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>