کلگری Soroka دوئل با DeGrom در MLB افتتاحیه روز

پارچ را با هم یکی از بهترین افتتاحیه روز اجرای برنامه به صورت یک کانادایی در لیگ اصلی بیس بال تاریخچه اجازه می دهد بدون اجرا بر روی چهار بازدید بیش از شش نوبت.

او نمی توانید برنده شوید.

اما مایک Soroka آیا کلگری — کانادا و افتخار بعد از ظهر جمعه.

پارچ از آلبرتا هم قرار دادن یکی از بهترین افتتاحیه روز اجرای برنامه به صورت یک کانادایی در لیگ اصلی بیس بال تاریخ شروع بازی برای بریوز آتلانتا و اجازه می دهد بدون اجرا بر روی چهار بازدید بیش از شش نوبت.

او نیز دامن زد سه مورد در 1-0 دست دادن به میزبان متس نیویورک سیتی در زمینه.

سابق کلگری غرب لیگ کوچک و Redbirds ستاره مواجه حاکم لیگ ملی Cy جوان برنده جایزه یعقوب deGrom در آنچه به مبلغ یک خطر ناک کوزه’ دوئل.

“برای من او همسان با بهترین بازی در سمت راست وجود دارد و از آن بسیار چشمگیر بود در هر دو طرف” بریوز مدیر برایان Snitker گفت آتلانتا بریوز شبکه رادیویی میزبان اعطای McAuley.

Soroka گفت McAuley این نخستین بار بود که او بدست می خواهم بالا و پایین شش بار در یک بازی از فصل گذشته و او انتظار دارد که خود را به افزایش تعداد زمین در آینده است. او انداخت 69 زمینهای 48 برای اعتصاب در روز جمعه.

وی افزود: او راحت بود کار کردن با گیر الکس جکسون که او چه کسی بوده است و زوج در افراد زیر سن قانونی. او قدردانی جکسون کار در پشت بشقاب و گفت: آنها در همان صفحه در طول بازی.

تنها اجرای روکش در مسابقه آمد در Yoenis Cespedes’ هفتمین دور, انفرادی, صفحه اصلی اجرا بریوز امداد پارچ کریس مارتین.

Soroka, 22, تبدیل شدن به جوانترین بازیکن در بریوز تاریخ حق رای دادن و جوانترین کانادا متولد پارچ برای شروع در روز افتتاحیه در تاریخ MLB.

با بازی پایان او جوانترین پارچ با تفرج از شش به علاوه بدون گل تن به تن نوبت در روز باز پس از 20 سال فلیکس هرناندز انجام feat برای Seattle Mariners در سال 2007.

“مایک همچنان به بهتر” بریوز outfielder Ender Inciarte گفت McAuley. “او به نظر می رسد مانند یک جانباز در محل باشگاه وانجمن. او با اعتماد به نفس مادر ، آن را سرگرم کننده به تماشای او را از زمین خارج وجود دارد.”

در ضمن Soroka تشکر Inciarte برای گرفتن خود را در برابر مرکز-زمینه دیوار که به نظر می رسد به یک خانه اجرا به دور از متس’ J. D. Davis در پنجم زمین باز یافته.

“وای … من به این معنی نیست که یک Ender گرفتن” پارچ گفت McAuley. “صحبت کردن به او را قبل از بازی حتی من به او گفتم:” ما در حال رفتن به نیاز شما امروز…. منظورم این است که او. ما عادت کرده ایم که بسیار خاص است.”

در سال 1976 همکار کانادایی فرگوسن جنکینز نمی تسلیم شدن در یک اجرا در سه بازدید در حالی که قابل توجه هفت هشت زمین باز یافته تلاش کردم که او را پیروزی برای Boston Red Sox.

پنج سال قبل از ملی بیس بال از مشاهیر پارچ از Chatham-Kent, Ont., رفت و 10 نوبت در روز افتتاحیه اجازه می دهد فقط یک اجرا و سه بازدید در حالی که برگرفته 10 برای توله شیکاگو.

مانند جنکینز در این دو موارد Soroka اجازه نمی دهد یک پیاده روی.

در سال 2012, رایان Dempster از Gibsons, B. C., رفت و نزدیک به هشت نوبت در روز افتتاحیه برای توله حول دو hitter وظیفه در حالی که اجازه می دهد یک اجرا, پیاده روی فقط سه و قابل توجه 10.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>