کلگری Ogbongbemiga برای Cornish جایزه پس از ستارگان فصل با Oklahoma State

امین Ogbongbemiga تا همیشه بزرگ است.

مانند NFL-یا-مجسمه بزرگ.

اما برای رسیدن به چنین هدف بلند بچه از کلگری تا به حال به یاد بگیرند که چگونه وقت خود را و پیدا کردن راه خود را از طریق فوتبال صفوف.

“من همیشه برای رسیدن به بالاترین اهداف” Ogbongbemiga گفت. “من هرگز می خواهم به حل و فصل.”

و بنابراین او نمی دادن آن همه خود را برای تبدیل شدن به یکی از برترین linebackers در NCAA جهان است.

اثبات است که در این افتخار به نام یکی از پنج فینالیست برای جان Cornish جایزه داده می شود و سالانه به بالا کانادایی در ایالات متحده آمریکا فوتبال کالج است.

“این یک برکت و رحمت” گفت: Ogbongbemiga بود که در یک دبیرستان در کلگری با مشهور نوتردام غرور و افتخار است. “این چیزی است که برای شما کار می کنند. من واقعا نمی توجه به بسیاری از این مسائل, اما این همیشه یک افتخار بزرگ به رسمیت شناخته شود برای چیزهایی که من انجام دهد.

“اما در پایان روز آن را با کمک هم تیمی های من در اطراف من و مربیان است.”

Ogbongbemiga یک linebacker با Oklahoma State Cowboys تنها تاریخ و در میان 2019 نامزد — یک کلاس که شامل Cowpokes هم تیمی Chuba هوبارد.

این دانشجوی سال دوم هوبارد های در حال اجرا به خارج از شروود پارک آلتا., انتظار می رود که برای اجرای دور با رای برای جان Cornish جایزه گرفتند آن را به دور از دفاع از دو بار برنده ناتان Rourke, یک QB از Oakville, Ont., با اوهایو بابکتس و همکار سالمندان تعقیب Claypool یک گیرنده از Abbotsford, B. C. با Notre Dame Fighting Irish و نویل Gallimore های دفاعی در مقابله با خارج از اتاوا با Oklahoma Sooners.

و Ogbongbemiga پیش بینی آن نیز گفت: پس از “یک فوق العاده در سال Chuba سزاوار آن است.”

اما که نمیبرد چه Ogbongbemiga به میدان آورده در 2019.

“Ogbongbemiga توسعه یافته به عنوان یک حاشیه به حاشیه linebacker با برجسته سرعت با قابلیت پیگیری در این زمینه باز” با توجه به این جایزه را به رای گیری بلوک که متشکل از یک پانل از روزنامه نگاران CFL جلو دفتر و کارکنان دیگر فوتبال تجارت.

“آمین رهبر ما دفاع طول می کشد و نقش خود را بسیار جدی” اضافه شده Oklahoma State دفاعی هماهنگ کننده جیم Knowles. “او کار خود را می داند و هر کس دیگری نیز می باشد. امین درست است بازیساز برای ما دفاع با توجه به استعداد و غرایز و چگونه او مطالعات این بازی است.”

به عنوان یک تیم دفاعی کاپیتان و اشتباه تاریخ Ogbongbemiga شد گیرنده OSU را لسلی اونیل جایزه به عنوان OK دولت دفاعی MVP.

او یک دوم تمام تیم دوم-بزرگ 12 انتخاب مربیان رتبه دوم در این تیم و ششم در کنفرانس بزرگ 12 با 100 پردازد و رتبه پنجم در این کنفرانس با 15.5 پردازد برای از دست دادن.

او رهبری تیم و رتبه 13 در تالار 12 با پنج کیسه و تنظیم حرفه ای-بالا با 12 تکل در برابر تگزاس A&M Aggies در تگزاس کاسه در حالی که اضافه کردن یک کیسه و یک اشتباه بازیابی در آن 2019 آخر.

به بوت 21 ساله Ogbongbemiga سه زمان اول تیم بزرگ 12 دانشگاهی انتخاب شده است.

“این دیوانه” Ogbongbemiga گفت. “زمانی که سال آغاز من به نوعی می دانست که نقش من که قرار بود برای افزایش, اما شما هرگز می دانم آنچه در واقع اتفاق می افتد. چیزی است که هرگز به شما تحویل داده, بنابراین من تا به حال برای آن کار می کنند و به رقابت بپردازند. برخی از مردم آنها را می توانید در آمده و به عنوان یک دانشجوی سال اول — که احتمالا همه رویا. اما برای دیگران شما رو به صبر خود را به نوبه خود و کار نسبت به آن. شما نمی توانید فقط در راه رفتن و انتظار آن را می تواند به شما تحویل داده.

“بنابراین شما مجبور به پذیرفتن نقش خود را در تیم — در تیم های ویژه و یا فقط گرفتن یک زن و شوهر از جرقه بزند یک بازی — و بیشتر از آن را. این نوع از آنچه من از روز 1 — قبول نقش من و سعی کنید به حداکثر رساندن همه چیز. من فقط در زمان استفاده از هر فرصت من بود.

“این خوب بود برای دیدن من تلاش پرداخت.”

او که دیده می شود اشکالی ندارد.

فقط به عنوان صدای او شنیده بودن در Stillwater, Okla.

“من مردم را هم در این تیم گفت:” Ogbongbemiga وقتی پرسیده شد که برای توصیف نقاط قوت خود. “من می توانم هماهنگ بسیاری از مسائل است. اگر همه چیز به خوبی پیش نمی رود من می تواند فرد را آرام کند و همه را پشت سر سطح. که به ما کمک کرد در یک زن و شوهر از بازی های ما که نزدیک شد — برای آرام کردن همه و همه بگویید که مردم اشتباهات خود را به تنها بیرون رفتن وجود دارد و بازی بعدی بازی … من از نوع رشد انجام می دهند که.

“شما باید برای به دست آوردن این موقعیت برای انجام این کار است — شما نمی توانید انجام دهید که به عنوان یک دانشجوی سال اول واقعا چرا مردم نمی دانند که صدای خود را. اما به عنوان سال رفتن به, شما می توانید سعی کنید به کسب احترام از مردم و این چیزی است که من افتخار انجام می دهند. من عاشق کسی شدن مردم می توانند با نگاه کردن به در زمان به چالش کشیدن.

“بهترین تیم معمولا بیشترین رهبری است. این نمایشنامه که شما را از نوع موقت آنها لازم نیست برای همیشه لطفا برای آخرین. وجود دارد رفتن به یکی دیگر از بازی — وجود دارد رفتن به بیشتر بازی می کند. اما حال که رهبر در طول کل فصل این چیزی است که من امیدوارم که به بود.”

و یک چیز دیگر بر تمایل خود را-لیست پخش فوتبال یکشنبه در جنوب مرز.

“هیچ چیز در برابر فوتبال کانادا یا هر چیزی اما من همیشه شلیک برای ستاره ها” گفت: Ogbongbemiga خود NFL رویا. “بسیاری از بچه ها رفت و دبستان مدرسه انجام یک سال اضافی (برای آماده شدن برای کالج فوتبال). اما من ساخته شده آن را یک اولویت از معدن به انجام آن خارج از مدرسه بالا است. مردم به شما نگاه دیوانه, به ویژه هنگامی که من در حال پخش است. من حدس می زنم من متفاوت بود در ذهن من-مجموعه. قطعا من می خواهم برای رسیدن به بالاترین سطح است.

“من هنوز هم خیلی بیشتر و خیلی بیشتر برای به انجام رساندن. این نوع از آغاز یک سفر طولانی است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>