کلگری MLS فروش را چشمگیر شیرجه در مارس

زمانی که Calgary Real Estate Board (CREB) منتشر شد آمار فروش در ماه مارس, من فکر می کنم همه می دانستند که در ماه آوریل شماره برای رفتن به بسیار بدتر است.

CREB منتشر کرده است آمار و ارقام از آوریل و آنها خیلی بدتر است.

وجود دارد 573 فروش در ماه گذشته در کلگری یک بی مهابا 63 درصد کاهش از آوریل 2019.

“کاهش خرید و فروش خانه نمی آید به عنوان یک شگفتی است. تاثیر ترکیبی از COVID-19 و وضعیت در بخش انرژی است که باعث تقاضای مسکن به سقوط می گوید:” CREB ارشد اقتصاددان Ann-Marie Lurie. “تقاضا نیز در حال سقوط سریع تر از عرضه است. این است که نگه داشتن بازار در خریداران خاک و وزن در قیمت ها.”

فعالیت خرید و فروش کاهش یافت و در تمام محدوده قیمت اما بزرگترین کاهش بودند برای خانه های با قیمت بالاتر از $600,000.

“با سهم بیشتری از فروش اتفاق می افتد در پایین محدوده قیمت متوسط قیمت کاهش بیش از هشت درصد می گوید:” لوری. “قیمت متوسط خانه نیز کاهش منعکس شده توسط معیار قیمت آن کاهش یافت و نزدیک به دو درصد در مقایسه با سال گذشته است.”

لیست جدید در ماه آوریل کاهش یافته است 54 درصد از آوریل سال گذشته است. موجودی انبار نیز سقوط می گوید Lurie.

“اما با 5,565 واحد در دسترس آنها باقی مانده است به اندازه کافی بالا به فشار ماه از عرضه بالاتر از نه ماه” او می گوید.

مانند ترین چیز این روزها Lurie نیست و انتظار بهبود در آینده نزدیک.

“تاثیر اقتصادی این وضعیت مهم است و نشانه های اولیه نقطه نسبت بیشتر از دست دادن شغل و بالاتر و نرخ بیکاری,” او می گوید. “چند مشوق های دولت کمک خواهد کرد کوسن اما چالش ها در بازار مسکن در حال انتظار باقی بماند در طول این سال است.”

جالب اینجاست که تمام نیروهای کار در برابر بازار مسکن در حال ساخت این زمان جذاب به خرید یک خانه. انتخاب خوب است نرخ وام مسکن در حال کاهش و انگیزه فراوان.

البته وجود دارد ایمنی و اجتماعی فاصله نگرانی, اما اگر شما توانائی به خرید و یا فروش املاک و مستغلات صنعت قرار داده است اقدامات در محل برای نگه داشتن شما را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

سازندگان خانه جدید’ سیاست متفاوت است اما اکثر مصرف قرار ملاقات خصوصی stacey chais تورهای. دیگران باید showsuites و showhomes باز و همه باید افزایش بهداشتی روش در محل. بازدید خود را انتخاب و ساز وب سایت برای اطلاعات.

ملکی تحت هدایت CREB را نیز اجرا روش های جدید می گوید: جسی دیویس, قرن 21, بالا بردن املاک و مستغلات.

“ما درک می کنیم چگونه استرس یک وقت این است و همچنین درک مشتریان هنوز هم ممکن است نیاز به خرید یا فروش در این بیماری همه گیر” می گوید دیویس. “تیم من و تمام realtors در حال آماده شده برای کمک به مشتریان ایمن ماندن و ادامه خواهد داد برای کمک به شما در رسیدن به اهداف املاک و مستغلات. در حال حاضر بیش از همیشه انتظار داریم خریداران و فروشندگان به تکیه بر تجربه مسکن خود را که در نظر گرفته شده برای ارائه خدمات ضروری توسط Alberta دولت است.”

خرید خانه شامل مقدار زیادی از کاغذ بازی است که با نگرانی می گوید دیویس.

“ما دریافت تماس های متعدد و ایمیل از مشتریان ما استعلام در مورد چگونه ما می تواند کمک به حرکت به یک فروش,” او می گوید: اضافه کردن زمین ثبت نام, خدمات, املاک و مستغلات عامل, خدمات, خدمات حقوقی و خدمات در حال حرکت نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان ضروری است. “این به این معنی اگر شما نیاز به فروش و یا خرید شما می توانید انجام دهید که به دلیل شرکای کسب و کار ما هستند و همه آماده به گرفتن گام های لازم برای اطمینان از مشتریان امن در هنگام مرور از طریق فروش و یا خرید یک خانه است.”

دیویس لیست اقدامات جدید در محل:

برای خریداران:

 • به عنوان بسیاری از جلسات که ممکن است انجام شده از طریق فن آوری های ویدئویی و یا تماس های تلفنی.
 • با استفاده از امضای دیجیتال سیستم عامل برای قرارداد.
 • سفر در جدا کردن اتومبیل به نمایش.
 • مجازی نمایش زمانی که ممکن است از طریق 3D تورهای زندگی می کنند و تصویری تور برای کمک به محدود کردن خریداران گزینه های بالا قبل از مشاهده. برخی از خریداران در انتخاب به صبر برای مشاهده این خانه پس از آنها مذاکره یک معامله است. ما این کار را با نوشتن در یک وضعیت برای مشاهده صفحه اصلی.
 • شستشو و بهداشتی دست ما قبل ، حین و بعد از نمایش. پوشیدن دستکش و درخواست فروشندگان برای ترک تمام چراغ ها و ترین درهای باز تا حداقل دست رخ می دهد.
 • درخواست فروشندگان عوامل به افشای اگر مشتریان خود را و یا هر کسی که در خانه است در سفر دو هفته گذشته به این ویروس و یا نشان داده شده است هیچ نشانه ای از ویروس.
 • حفظ شش پا از فاصله بین ما و مشتریان و دیگر مردم هنگامی که تعامل انسان کاملا ضروری است

برای فروشندگان:

 • به عنوان بسیاری از جلسات که ممکن است انجام شده از طریق فن آوری های ویدئویی و یا تلفن.
 • با استفاده از تکنولوژی HDR photos, 3D مجازی تور و رسانه های اجتماعی به بازار ما لیست.
 • حفظ شش پا از فاصله بین ما و مشتریان و دیگر مردم هنگامی که تعامل انسان کاملا ضروری است.
 • درخواست همه خریداران عوامل به افشای اگر خریداران را در سفر دو هفته گذشته و یا در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس همراه با داشتن شده است در تماس با هر کسی که به این ویروس است. اگر پاسخ بله است, آنها را رد خواهد شد برای دسترسی و خواسته به کتاب نمایش در دو هفته زمان یا زمانی که جواب می شود ندارد.

“آوریل اعداد نشان می دهد هر دو خریداران و فروشندگان در حال قرار دادن برنامه های خود را در انتظار نگه داشته به دلیل در بخشی بدون شک به خطر ورود به خانه دیگری و یا دیگران وارد خانه خود می گوید:” دیویس. “ما همچنان به نظارت و پایبند به دستورالعمل های مندرج محلی ما و دولت های ملی و همچنین به عنوان پیشرو در صنعت املاک و مستغلات مقامات.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدید اقدامات ایمنی و روش های عملیاتی, رفتن به www.jdrealestatecalgary.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>