کلگری مت Dumba ارائه سخنرانی قدرتمند در نژادپرستی در هاکی

ادمونتون — کلگری-مطرح مت Dumba تحویل یک پیام قوی در نخستین روز از رقابت های مقدماتی جام استنلی.

Dumba است عادت کرده اند به اسکیت در کانون به عنوان یک defenceman برای مینه سوتا وحشی.

در روز شنبه او برگزاری یک میکروفون به جای یک چوب هاکی. عضو موسس هاکی تنوع داد که 26 ساله Dumba مشترک عاطفی و سخنرانی پرشوری در مورد نژاد پرستی و بی عدالتی اجتماعی.

“در طول این همه گیر چیزی غیر منتظره اما طولانی سر رسیده رخ داده است — جهان بیدار به وجود نژادپرستی سیستماتیک و چگونه عمیقا ریشه آن در درون جامعه ما” Dumba گفت: قبل از شنبه را matchup بین Edmonton Oilers و Chicago Blackhawks در خالی راجرز محل. “برای کسانی که تحت تاثیر نژادپرستی سیستماتیک یا غافل, من مطمئن هستم که برخی از شما بر این باورند که این موضوع را به دست آورد توجه بیش از حد در طول چند ماه گذشته. اما اجازه دهید من به شما اطمینان دهم آن نیست. نژاد پرستی ساخته دست انسان ایجاد و همه از آن است که بدتر از ما جمعی رفاه. نژاد پرستی همه جا هست و ما باید برای مبارزه با آن است.

“از طرف NHL و هاکی تنوع داد ما نذر و وعده به ایستادن برای عدالت و مبارزه برای آنچه درست است. من می دانم دست اول به عنوان یک اقلیت بازی بازی هاکی غیر قابل توصیف و دشوار و چالش هایی که با آن آمده است. هاکی تنوع داد و NHL بچه ها می خواهند به احساس امن و راحت و رایگان فکر هر زمان آنها را وارد یک عرصه است.

“پس من در مقابل شما ایستاده اند امروز به نمایندگی از این گروه و به شما قول می دهم که ما را به مبارزه علیه بی عدالتی و مبارزه برای آنچه درست است. من امیدوارم که این الهام بخش نسل جدیدی از بازیکنان هاکی و طرفداران هاکی. چون سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. Breonna تیلور زندگی مهم است. هاکی یک بازی بزرگ, اما آن را می تواند یک کل خیلی بیشتر است و این شروع می شود با همه ما است.”


EDMONTON, ALBERTA – اوت 01: مالکوم Subban #30 از Chicago Blackhawks و Darnell, پرستار #25 Edmonton Oilers محل دست خود را بر Mathew Dumba مینه سوتا وحشی در طول سرود ملی ایالات متحده قبل از بازی یکی از کنفرانس شرق صلاحیت دور قبل از سال 2020 NHL آف جام استنلی در راجرز محل در اوت 01, 2020 در ادمونتون ، Dumba صحبت کرد قبل از بازی در مورد NHL حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و پایان دادن به نژاد پرستی.

جف Vinnick / گتی ایماژ

Dumba که متولد رجینا و مطرح در کلگری است فیلیپینی تبار.

در دوران قبل از بازی مراسم تصویری-صفحه نمایش با راجرز در محل در ادمونتون نمایش داده می شود دو کلمه در حروف bold: ‘پایان نژاد پرستی.’

پس از سخنرانی خود که همچنین شامل یک تشکر از شما به تمام کسانی که “ساخت یک تفاوت مثبت در جهان در حال حاضر,” Dumba شد اولین NHLer به زانو زدن در ایالات متحده سرود ملی. به عنوان او Oilers defenceman Darnell و Blackhawks پشتیبان گیری دروازه بان مالکوم Subban — هر دو سیاه و سفید — پشت سر او ایستادند هر کدام با یک دست بر روی شانه خود را.

Dumba یک گرادیان از Crowchild جزئی هاکی انجمن — در حال حاضر رزمندگان شمال غرب و شمال غرب کلگری ورزشی انجمن برنامه های AAA. او همچنین با حضور در لبه مدرسه قبل از بازی برای WHL قرمز, گوزن شورشیان و به نمایندگی از کانادا در جهان در تاریخ مسابقات در سال 2014.

در حال حاضر در فصل هفتم با وحشی Dumba یک تیم نامزد برای پادشاه Clancy یادبود جایزه سالانه اشاره به NHLer که “بهترین نمونه های رهبری و خاموش کردن یخ و ساخته شده است که قابل توجه بشردوستانه مشارکت در جامعه خود را.”

در Sportsnet را پوشش Oilers-Blackhawks بازی Akim Aliu و Evander کین — co-سران هاکی تنوع داد — در ستایش شجاعت و رهبری است.

“ما فوق العاده با افتخار به عنوان یک گروه از مت و آنچه او” Aliu گفت.

اضافه کین: “بدیهی است در آن زمان مقدار زیادی از شجاعت و قدرت برای مت به بیرون رفتن وجود دارد در یک بازی او نبود حتی یک بخش و یک بیانیه از طرف بدیهی است که هاکی تنوع داد و از همه مهمتر جامعه سیاه پوستان و مردم از رنگ. مت شناسایی به عنوان فیلیپینی, و من امیدوارم که مردم درک چقدر دشوار بود که او را که منجر به اولین بازیکن در لیگ ما به یک موضع بنابراین publicly. من بسیار به او افتخار میکنم.”

Dumba و وحشی خواهد بود در عمل یکشنبه برای بازی 1 از بهترین آنها از پنج بازی در سری برابر ونکوور کناکز در کنفرانس غرب حباب در ادمونتون.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>