کلگری فروش خانه های موجود ارتجاعی در ژوئن


رساله hosuing بازار در Calgatry نشان داد بهبود فروش در ماه ژوئن از مه

در اولین ماه کامل از COVID-19 مستند کلگری مدیره املاک و مستغلات (CREB) گزارش فروش خانه های موجود کاهش یافت 63 درصد از سطح فروش در آوریل 2019.

فروش مه دیدم فاصله نزدیک به -44 درصد CREB را گزارش ماه ژوئن فروش باید دوباره به فقط 1.6 درصد کمتر از ماه ژوئن 2019.

وجود دارد 1,747 فروش در ماه گذشته در مقایسه با 1,775 دفاع کرد گرفته شد در ماه ژوئن سال گذشته است.

“این نشان دهنده بهبود قابل توجهی در مقایسه با گذشته چند ماه که در آن سال بیش از سال کاهش بیش از 40 درصد می گوید:” Ann-Marie Lurie اقتصاددان ارشد با بنگاه املاک و مستغلات کلگری. “احتیاط باقی مانده است لازم است به عنوان فروش ماهانه نزدیک به دو درصد پایین تر از فعالیت های ثبت شده در سال گذشته است.

“اخیر کاهش قیمت, کاهش نرخ وام مسکن و اوایل کاستن از محدودیت های اجتماعی به احتمال زیاد در کمک به بهتر از حد انتظار فروش در ماه ژوئن است.”

توسط خانه نوع متصل واحد تا به حال یک سال بیش از سال افزایش 2.6 درصد است. فروش آپارتمان بودند پایین 13 درصد در حالی که فروش خانه های تک خانواده تقریبا حتی رسیدن به 1,092 فروش نسبت به 1,097 در ماه ژوئن گذشته.

ارتجاعی بود و نه کاملا غیر منتظره می گوید: لوول Martens, مالک, Re/Max کوه مشاهده.

“من بسیار خوشحال با اعداد و پیش بینی کرده بود که در ماه ژوئن خواهد بود بهتر از آوریل یا مه فقط بر اساس چشم انداز مثبت در فعالیت های ما دیدن در کلگری می گوید:” Martens. “دیدن فروش خانه های تک خانواده اعداد از ماه گذشته است که قطعا برجسته. این حرکت می تواند همچنان به فعالیت است که ما به طور معمول در ماه مارس تا ماه ژوئن ممکن است تحت فشار قرار دادند, به, تابستان, اما تنها زمان خواهد شد بگویید.”

حتی اگر لیست جدید افزایش شش درصد در ماه ژوئن فروش فعالیت بالا به اندازه کافی به علت ماه از عرضه به شیب زیر چهار ماه برای اولین بار پس از آوریل 2019 می گوید Lurie.

“اگر این روند ادامه یابد باید آن را کمک به کاهش فشار نزولی بر قیمت,” او می گوید. “مسکونی معیار قیمت ها قابل مقایسه با ماه گذشته اما هنوز نزدیک به سه درصد پایین تر از سطح سال گذشته.”

در ماه ژوئن معیار $بود 411,300 پایین کمی از $411,600 است.

جسی دیویس موسس مسکن با جسی دیویس تیم در قرن 21 بالا بردن املاک و مستغلات نیز با اعتماد به نفس وجود دارد خواهد بود یک بازار دوباره بجای اول برگشتن.

“من خوشبین به عنوان مرحله به مرحله راه اندازی مجدد پیشرفت وجود دارد قطعا برای رفتن به عجله به بازار با توجه به مقید کردن تقاضا و نرخ بهره بسیار پایین همراه با خریداران و فروشندگان در حال تبدیل شدن راحت تر با اقدامات خاصی در محل اجازه می دهد تا نمایش و ورود به خانه دیگری می گوید:” دیویس. “به علاوه تغییرات ساخته شده توسط CMHC به بدهی نسبت و حداقل نمره اعتباری موثر به عنوان از 1 ژوئیه بوده و رانندگی نیروی بین افزایش در ماه ژوئن فروش که در مقایسه با ماه مه است.”

هنوز ناشناخته های بسیاری وجود دارد برای کلگری بازار مسکن می گوید Lurie.

“بازار باقی می ماند به دور از عادی,” او می گوید. “چالش های مانند دو رقمی نرخ بیکاری ادامه خواهد داد به وزن در این بازار برای سال آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>