کلگری Ackroyd کامل سه سنگ در آلبرتا گلف کاربر provincials

کلگری آنابل Ackroyd پوش او junior حرفه ای با سه ذغال سنگ نارس.

Ackroyd که honed مهارت های خود را در چشمه نقره ای و در حال حاضر نشان دهنده گلنک G&CC cruised به شش شات پیروزی هفته گذشته در آلبرتا U19 گلف قهرمانی در لینک در اسپروس گروو.

18 سال به پایان رسید و سه دور در 2-تحت-par برای تبدیل شدن به اولین junior دختر از اوایل 80s به ادعای ولایتی تاج در back-to-back-to-back تابستان است.

“این واقعا یک راه ویژه برای پایان تاریخ و گلف حرفه ای” گفت: Ackroyd در حال حاضر شاخص برای او دانشجوی سال دوم فصل با NCAA دانشگاه Minnesota Gophers طلایی. “من فکر می کنم از آن خواهد شد چیزی واقعا سرد به عقب نگاه.”

Ackroyd قطعا به یاد داشته باشید فوق العاده کشش در طول روز باز گرد در اسپروس گروو. شروع در Par-3 ششم سوراخ او دور هفت راست birdies.

هفت در یک ردیف. مرسی.

Ackroyd هرگز به عقب نگاه کرد اگر چه او نمی تواند واقعا آرامش از آنجا که هیچ راه رفتن گلزنان — یک بیماری همه گیر احتیاط — برای نمایش به روز رسانی آنلاین.

اگر نه برای یک نزدیکی-از دست ندهید در حالی که او هنوز هم یک juvenile Ackroyd ممکن است عکسبرداری شده اند برای چهار ذغال سنگ نارس در هفته گذشته.

“من از دست رفته (در سال 2017) توسط یکی Kehler Koss, بنابراین من فکر می کنم انگیزه اصلی من بود و فقط به برنده شدن در یک” Ackroyd به یاد می آورد. “من فکر می کنم بخشی از دلیل است که من قادر به رقابت و بازی من بهترین ما در استانی مسابقات قهرمانی فقط به خاطر من از دست دادن یک به یک شات و من تا به حال شده است در موقعیت که در آن من بود که منجر به مسابقات رفتن به عقب و نه من از دست داده است. از آنجا که من تا به حال تجربه بودن در آن موقعیت است. بنابراین هر زمان پس از آن من شده است قادر به نگه داشتن آن با هم و در ادامه به بازی گلف. من فکر می کنم این تمام تجربه من تا به حال ساخته شده اند که من قادر به حوادث و انجام آنچه که من انجام داده ام.”

در پسران سمت شکارچی تامسون از آن ساخته شده یک رفت و برگشت برای گلنک اعضای اتمام هشت عکس حذف از این رقابت ها در یک سیم به سیم نفع خود.

تامسون تنها 16 اما در حال حاضر متعهد به پیوستن به NCAA دانشگاه میشیگان Wolverines در پاییز 2021, متصلب نه birdies در دور باز در لینک در اسپروس گروو و در نهایت امضا برای سه روز نمره 8-تحت.

“من حتی نمی دانم اگر من می تواند بازی در هر مسابقات این تابستان” تامسون گفت آلبرتا گلف استانی خود را پس از پیروزی. “اگر شما به من گفت که من می خواهم برنده این چیزی که من می خواهم خوشحال می شود.”

عکس های تراشه

براندون Markiw (گلنک) در صدر رهبران در کلگری انجمن گلف شهرستان مدال در دره Ridge, تیراندازی دو دور و در مجموع 3-تحت 141 … اسکات استایلز (ارل گری) اخراج 7-تحت 64 ابتدا یک شات پیروزی در PGA از آلبرتا گلف عرضه خانه سری توقف در Lakeside در Chestermere.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>