کلگری Sports & Entertainment Corp. سبك کارکنان دائم اخراج

یک سخنگوی grad-careers — شرکت مادر برای شعله های آتش Stampeders, قاتل و Roughnecks — تایید این خبر اما آشکار نیست که چگونه بسیاری از کارکنان شغل خود را از دست.

در حال حاضر سه به علاوه ماه پس هر یک از آن تیم آخرین بازی, Calgary, Sports & Entertainment Corp. کاهش کارکنان خود را این هفته از طریق اخراج دائم.

یک سخنگوی grad-careers — شرکت مادر برای لیگ ملی هاکی است Calgary Flames, به علاوه Stampeders, قاتل و Roughnecks — تایید این خبر اما آشکار نیست که چگونه بسیاری از کارکنان شغل خود را از دست.

همچنین مشخص نیست که چه بخش نهفته بودند.

“Grad-careers ساخته شده است دشوار است تصمیم به کاهش نیروی کار ما را به صورت دائمی” یک شرکت رسمی گفت از طریق ایمیل. “لطفا درک این یک موضوع خصوصی بین grad-careers و کارکنان ما است.”

شعله های آتش قاتل و Roughnecks بودند نزدیک شدن به پایان دوره مربوطه خود را به طور منظم فصل زمانی که عمل متوقف شد مارس 12 با توجه به COVID-19 بحران بهداشتی.

در حالی که NHL است که هنوز برنامه ریزی تابستان راه اندازی مجدد هر دو غربی هاکی لیگ و ملی چوگان سرپهن لیگ را پس از لغو مانده از مبارزات انتخاباتی خود را.

کانادا فوتبال لیگ Stampeders را لگد خود را در سال 2020 برنامه جمعه گذشته است. سرنوشت خود را در فصل نامشخص باقی مانده است.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net