کلگری ورزشی و اجتماعی باشگاه مشتاق به شروع فصل تابستان برای بزرگسالان

کلگری ورزشی و اجتماعی باشگاه و شرکت کنندگان آن در حال شمارش پایین روز تا زمانی که آنها قادر به آمار زمین, زمینه و دادگاه پس از سه ماه وقفه.

محبوب بالغ, ورزش, سازمان که قرار بود در مکث در طول شیوع اولیه COVID-19 دارای 29 ژوئن آخرین مهلت برای ثبت نام در حالی که بازی مجموعه ای برای شروع در جولای 5.

“این سخت است برای قرار دادن به کلمات چقدر مهم آن این است که واقعا” گفت: Andrea Dubak, Calgary, ورزشی و اجتماعی باشگاه رویداد و مدیر بازاریابی. “در روانی و فیزیکی سطح برای بازیکنان است. در طول دیوانه ابهام COVID-19 ما تا به حال تیم ما اساسا آماده برای رفتن در یک لحظه متوجه ما فصل تابستان آماده شده است. ما می دانستیم که ما نیاز به بیرون آمدن از طرف دیگر از این و اینجا برای جامعه ما است.

“من فکر می کنم هر کسی که بازی می کند در CSSC احساس کردم که جای خالی در زندگی خود را و نمی دانم زمانی که آن را به عقب خواهد آمد. قادر به ارائه جدید عادی در یک راه امن است بسیار بزرگ تعویض بازی برای بسیاری از مردم است.”

حدود 10000 Calgarians ثبت نام با CSSC در هر فصل.

Dubak گفت: با تغییر دولت در آن نهفته است که ورزش آنها در حال ارائه در این فصل است. شرکت کنندگان هنوز هم می تواند بازی slo-زمین والیبال ساحلی و فوتبال و frisbee نهایی خارج از منزل همراه با چند انتخاب ورزشی سرپوشیده.

آنها ارائه شده اند E-ورزشی تناسب اندام کلاس های آنلاین سرعت دوستیابی قبل از فصل تابستان آغاز می شده است.

بخش پوش در 50 بازیکن که کاهش تیم های حاضر در هر بخش همراه با فهرستی از اندازه برای اطمینان از آنها نیست بیش از این مقدار است.

Dubak همچنین گفت که کلگری ورزشی و اجتماعی را افزایش داده است خود را از پروتکل های ایمنی در رابطه با دستورالعمل های تاسیس شده توسط Alberta خدمات بهداشتی و درمانی هستند و در روند تامین امنیت دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده برای کاپیتان تیم برای پاک کردن تجهیزات.

“هر چیزی که در محیط داخلی و ارتباط بیشتر با طبیعت و رفتن به مطلب نهفته,” او گفت:. “چیزی شبیه slo-زمین خیلی راحت تر به فاصله فیزیکی از, می گویند فوتبال. اما هر ورزش متفاوت است, بنابراین ما در حال کار بر روی یک ورزش-با-ورزش صورت برای اطمینان از امن ترین راه برای بازی ،

“ایمنی است که نگرانی اصلی با همه چیز را که ما در اینجا انجام.”

[email protected]
http://www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im