کلگری مطرح defencemen ضربه زدن بر روی NHL درب پس از برنده جایزه فصل

هر دو متولد و بزرگ در کلگری.

هر دوی آنها ادای احترام کردند به عنوان بهترین آبی-آستر مربوطه خود را در لیگ این فصل است.

و اگر چه جیک باقلا و Kodie کوران باید جدولها بسیار مسیرهای مختلف هر دو در حال حاضر در آستانه تبدیل شدن به وقت NHLers.

21 ساله باقلا سابق Calgary Hitmen standout و در دور اول انتخاب Carolina Hurricanes فقط تا به حال نام خود را حک شده بر روی ادی ساحل جایزه به عنوان آمریکایی هاکی لیگ برجسته ترین defenceman.

کوران skated برای پنج زمستان با دانشگاه کلگری Dinos. پس از دور-از-این-ویژه نانامی به بازی در دانمارک و نروژ او به رسمیت شناخته شده به عنوان سوئدی هاکی لیگ برتر rearguard — و به طور کلی MVP — برای 2019-20.

در حال حاضر 30 و با همسر و کودک در خانه مرحوم گل کوران و با شتاب خود را به امضای این هفته در یک دو سال یک طرفه قرارداد با Anaheim Ducks.

“من فکر می کنم من همیشه اعتقاد بر این شد که آن را به اتفاق می افتد” کوران گفت. “اما من باید بگویم برای کسانی که خواندن این, من در حال حرکت بود با زندگی من. پایان من-هدف بدیهی است که بود, به بازی در, NHL, اما آن را بیشتر به تامین مالی برای خانواده و موفقیت در هاکی بیش از در اروپا است. NHL بود قطعا در پشت رایتر و اگر این اتفاق افتاد اما شما باید به حرکت رو به جلو خود را با اهداف خود را و شما باید واقع بینانه با آنچه با این نسخهها کار با شیوه زندگی خود را.

“منظورم این است که من 30 بود. برای من فکر می کنم من به NHL قرارداد پوچ بود. چگونه بسیاری از 30 ساله در ثبت نام اول خود را NHL مقابله و آن را یک راه است ؟ من نمی دانم اگر من شنیده ام که داستان قبل از.”

که در حال حاضر داستان زندگی او را.

گفتگو با اردک تا به حال کشیده است.

کوران عامل مطمئن باشید آن را نزدیک به یک معامله انجام می شود.

همراه با همسر خود Caitlin و یک دختر ساله رمی او منتظر برای تایید.

“پدر من در قانون به طبقه پایین دوید در صبح امروز (دوشنبه) ما با داشتن یک قهوه و او به من نشان داد من CapFriendly,” کوران دست هایش را. “که من پیدا کردم آن را رسمی.”

باقلا در حال حاضر یک فنجان قهوه در بالاترین سطح است. بسیار تبلیغ چشم انداز وارد دو ظاهر با طوفان در نوامبر سال 2018 است.

کارولینای انباشته شده است با عمق دفاعی اما باقلا — دو عضو کانادا جهان-تاریخ تیم ملی و کالدر قهرمان جام در بهار گذشته — است که قطعا ساخت یک مورد که آنها نیاز به پیدا کردن یک نقطه برای او زود است. در فصل سوم خود را در این افراد زیر سن قانونی لبه مدرسه فارغ التحصیل برداشت 10 گل و 48 امتیاز در 59 بازی.

“در مقایسه با سال گذشته و سال قبل از من فقط احساس می کنم مثل من فقط یک کمی بیشتر در غالب” باقلا گفت: در طول یک مصاحبه با Sportsnet 960 فن. “من احساس می کنم بسیار با اعتماد به نفس بر روی یخ. من با اعتماد به نفس در توانایی خود را ایفا می کند. من احساس امتیاز در بازی می توانید بازی بیش از و من فقط می توانید بیشتر انجام دهید.”

کوران خود بازی و … و … در سراسر … در درک Ryan-esque مسیر بود ،

او تاريخيش در Junior-A صفوف برای AJHL را کلگری کانوکس و اسپروس گروو پرستاران و پس از آن استخدام شد برای پیوستن به Dinos.

پس از اتمام متوسطه حرفه ای دربسته در توسط back-to-back گره به عنوان تیم اول کنفرانس all-star او تقسیم یک فصل بین اهل را هارتفورد گرگ و ECHL را گرینویل باتلاق خرگوش قبل از رفتن به خارج از کشور.

او برنده عنوان — در کنار چند تن دیگر به Dinos فارغ التحصیلان — با اسبیرگ انرژی در دانمارک در سال 2017. او در جشن قهرمانی دیگری یک سال بعد به عنوان کاپیتان Storhamar اژدها در نروژ است.

این فصل دوم خود را با Rogle BK در سوئد ثابت شود او بزرگ برک آوت.

کوران دوم به پایان رسید در این لیگ به ثمر رساند مسابقه با یک دوجین اهداف و 37 پاس گل در 48 بازی ها, ستون تا نه امتیاز بیشتر نسبت به آینده-بهترین آبی-بوش. (که خواهد بود یوهانس Kinnvall که پس از امضا آینده پیمان با شعله کلگری).

اگر چه SHL حذفی لغو شد با توجه به COVID-19 گیر او اهدا شد کلاه طلایی به عنوان به طور منظم فصل MVP و همچنین جدولبندیشده به عنوان بالا defenceman در آن 14-تیم حلقه.

به عنوان یک بچه کوران پدر — افتخار Newfoundlander — خواهد فرای بولونیا برای صبحانه و حک کردن حروف N-H-L به گوشت.

این همه سال بعد هر زمان که 2020-21 تخته سنگ می شود در جریان باشد pencilled در به صورت تمام وقت به وظایف اردک’ به عقب پایان.

“زمانی که من ایستاده بود در خارج از انتظار برای گرم یو پی اس در دانمارک من شاید فکر نمی کنم این اتفاق خواهد افتاد گفت:” کوران اعتباری تعهد خود را به مطبوع و ساعت های بی شماری از مهارت های کار برای پیشرفت خود و همچنین ضمن تشکر از گذشته خود کارفرمایان برای شانس به نمایش گذاشتن خود در طول راه. “اما به عنوان یک بازیکن هاکی از آن نوع در خون شما — شما همیشه سعی بر این باورند که بهترین ها را در خودتان و شما همیشه باید امید را در خود دارد. شما همواره در تلاش برای محکم نگاه داشتن بر روی برخی از نوع امیدوارم که از طریق یک حرفه ای است. وجود دارد یک زن و شوهر از بچه ها که امضا کرده بود از کرون لیگ راه برگشت. من فکر می کنم آنها دانمارکی و آنها جوان بودند اما آنها امضا کردن که لیگ. بنابراین شما همیشه سعی کنید برای پیدا کردن که داستان کمی به شما امیدوارم که واقعا این امکان پذیر است.

“و من همیشه به حال چیزی. همیشه وجود دارد چیزی است. همسرم همیشه به من گفت: ‘به هر دلیل من می بینم شما در نیوجرسی NHL.’ پدرم همیشه به من می گویند ” این در حال رفتن برای پایان دادن به … فقط به خاطر انجام کارهای درست.’ “

کوران باید با پوشیدن که نیوجرسی NHL فصل آینده است.

لوبیا بیش از حد. (این می تواند زودتر از او بدون شک خواهد بود در طوفان’ تماس بگیرید تا لیست برای تابستان دوباره شروع می شود.)

خود راه نمی تواند خیلی متفاوت است اما مقصد یکی است.

“صادقانه به شما بگویم من احساس من آماده برای پرش در پایان سال گذشته و یا حتی قبل از پایان سال گذشته گفت: باقلا که پدر جان رئیس جمهور از کلگری Sports & Entertainment Corp. در رادیو با ضربه Sportsnet 960 فن. “من فکر می کنم با کارولینای D هسته آنها از آن ساخته شده آن را دشوار برای من برای انجام این کار یا باید از هر فرصتی برای انجام این کار است. اما من خوش شانس بود به یکی دیگر از خوب های نجومی جایی که من توسعه یافته و حتی بیشتر در لیگ آمریکا, بنابراین من فکر می کنم من قطعا به این مرحله است.”

به عنوان کوران با اشاره به اولین گام این است که یک NHL قرارداد.

جوهر این است که فقط شروع به خشک خود را.

“من نمی دانم اگر من در واقع عقب نشسته و رفته ‘عجب این است که در واقع واقعی,” او گفت:. “هر بار که من دریافت یک متن از یک دوران کودکی دوستان و یا کسی گفت: “سلام واقعا خوشحالم از این همه پرداخت می شود خاموش’ که زمانی که آن را واقعا در مجموعه. من همیشه می خواستم به در بهترین لیگ است.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>