Calgary Hitmen آلوم کریس Driedger سرشار از باور و پس از بزرگ لیگ برک آوت

هنوز بسیاری از goaltenders همیشه می تواند مدعی این نوع از آمار خط.

قبل از این زمستان سابق Calgary Hitmen جن-چوب پنبه کریس Driedger تا به حال رسما بازی قطعات از سه فصل در لیگ ملی هاکی در سطح … و هرگز وارد یک شروع است.

پس از هتریک امداد حضور در کمپین های مختلف با دیگر سازمان Florida Panthers’ تماس بگیرید تا در نهایت فرصتی برای ایستادن در چین برای سرود و سپس به فاصله پس از آن.

او قطعا بیشتر از آن. در واقع او یک دیوار آجری که در اواخر ماه نوامبر شب تحویل 27-ذخیره shutout.

“که برای اولین بار شروع به من من می خواهم هرگز عصبی در تمام عمر من” Driedger گفت. “هیچ چیز واقعا می تواند به شما در آماده شدن برای آن است. من می خواهم از طریق مراحل. آنها به من گفتند که روز قبل در صبح زود, بنابراین من فوق العاده عصبی در حالی که برای. و پس از آن که خواهد محو و من می خواهم به رئال هیجان زده است که به عصبانیت دوباره و پس از آن به شور و هیجان. این یک وحشی rollercoaster از احساسات و آن را به پایان رسید تا کار کردن هست. من به اندازه کافی خوش شانس به سر بالا بود و دوستان و خانواده از سراسر این قاره در واقع به آن را ببینید. پس از آن بود بسیار خاص است.

“من تا به حال قطعا تا به حال افکار مانند” هیچ راهی وجود دارد من می خواهم که قادر به انجام این کار. این NHL. این مسابقه متفاوت است. من طرفدار این سال بسیاری از, اما آنچه که من در NHL? آن را یک حیوان متفاوت است.’ و سپس هنگامی که شما وجود دارد شما فقط بازی و انجام چیزی که شما و این فقط یکی دیگر از بازی هاکی.

“بودن به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت shutout و آن را در مقابل تن از دوستان و خانواده آن من لال پس از. صادقانه میگویم. آن را باور نکردنی در روز است. و آن را فقط به نوع قرار دادن تمام نگرانی های من دور است. به عنوان به زودی به عنوان آن اتفاق افتاد و من مانند ” من می توانید بازی در این سطح.’ “

قبل از همه گیر مکث Driedger حال ظهور به عنوان یکی از NHL بهترین احساس-خوب داستان از 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

پس از گرفتن شوت او با Panthers او 7-2-1. (او نیز از دست رفته یک ماه و نیم با یک آسیب است.)

او ارسال شده فوق العاده 2.05 اهداف-برابر میانگین و .938 صرفه جویی در صد و تحت فشار قرار دادند تا فلوریدا باارزش تابستان امضای سرگئی Bobrovsky برای زمان بازی.

در حال حاضر 25, Driedger مسیر به وبگاه شده است در کلمات خود “یک سوار وحشی،”

او سه فصل در Saddledome با WHL را قاتل خروج به عنوان تمام وقت حق دارنده رکورد موجب صرفه جویی (3,773) و دوم در حرفه پیروزی (88).

او پس از مواجه لاستیک برای پنج ECHL تیم ها — المیرا شغال Evansville Icemen, Wichita, رعد و برق, برامپتون وحش و منچستر پادشاهان و یک جفت از اهل برنامه است.

Driedger ساخته شده آن سه backup حضور برای سناتورهای اتاوا این سازمان که به نام او نام در دور سوم 2012 NHL پیش نویس است. مجموع زمان بر روی یخ ؟ نود و چهار دقیقه و 41 ثانیه است.

برخی از آنها در حال حاضر بدانم اگر Winnipegger شاید می تواند بود که بعد از آمدن از اردن Binnington که پدید آمده از ابهام به backstop سنت لوئیس بلوز به یک جام استنلی در سال 2019.

“من سعی کنید به توجه بیش از حد به آن” Driedger اعتراض کردند. “Yeah, وجود دارد برخی از شباهت ها — من فکر می کنم ما در همان سال pro زمانی که ما به نوعی از شکست بر روی صحنه است. بدیهی است که او تا به حال فقط یک مقدار بسیار زیادی از موفقیت است. اگر هر چیزی من فقط نگاه به او و ببینید که او آن را به طوری که آن را بدیهی است که ممکن است. اما بدون در نظر گرفتن اگر او تا به حال آن را انجام داده یا نه, من فکر می کنم من می خواهم که با نزدیک شدن به آن را به همان شیوه. من فقط در تلاش برای انجام چیزی که من و بازی من بازی شما می دانید؟”

Driedger است در حال حاضر نوع دیگری از بازی انتظار.

هنگامی که عمل متوقف شد او به اسپرینگفیلد, Mass., خانه Panthers’ مزرعه باشگاه.

او و دوست دختر خود را یک آپارتمان وجود دارد. او شده است می خواهم زندگی می کنند از یک هتل در طلوع آفتاب, Fla.

ناگهان با gobs از اوقات فراغت Driedger انجام شده است آنلاین جلسات یوگا و پیاده روی در مسیرهای پیاده روی آرام کار بر روی یک اصول مدیریت دوره و بستری شده است وجود دارد مقدار زیادی از Netflix و دیزنی+.

از طریق اشتراک به MasterClass او همچنین به تماشای آموزش از گروگان سابق مذاکره برای اف بی آی است. شاید که شما در مفید آمده است هنگامی که او را خیره به پایین یکی از NHL خطرناک ترین marksmen.

شما می توانید استدلال می کنند این بی سابقه ای مکث می تواند در یک زمان بدتر Driedger یک پسر که تا به حال صبر کردم و کار کرده و سال برای یک فرصت درست مثل این اما قاتل آلوم نمی فکر می کنم از آن است که راه.

“من بسیار با اعتماد به نفس در بازی من و این راهی است که همه چیز داره اما من سعی کنید به نگاه و فکر می کنم در مورد چیزهایی که می توانست گفت:” Driedger که در واقع بازگشت به کلگری در تابستان گذشته آموزش در تصادف مطبوع و اسکیت با یک گروه محلی جوانب مثبت. “عالی بود برای من برای گرفتن برخی از بازی ها در آن وجود دارد و برخی از اعتماد به نفس. و من فکر می کنم زمانی که ما در نهایت دوباره شروع چه که در یک یا دو ماه و یا در پاییز و یا هر زمان که آن را ممکن است من فقط سعی می کنند که اعتماد به نفس به آینده آن زمان ما در حال بازی بازی. بدون در نظر گرفتن فصل توقف تمام ویروس وضعیت آن را قطعا یک تجربه مثبت و من بهتر دروازه بان در حال حاضر به دلیل این که از من بود قبل از. بنابراین آن را سخت به نگاهی است که در راه منفی, من فکر می کنم.

“در آغاز فصل گذشته من پنجم در فلوریدا سازمان — من حتی در NHL قرارداد” او یادآور شد. “در حال حاضر همه چیز گرفته اند یک بیت از یک به نوبه خود. اما به محض این که شما نشستن وجود دارد و شما خوشحال با آنچه شما انجام داده ایم, پس از آن من فکر می کنم شما دچار مشکل هستید. من فقط در تلاش برای آنچه که من انجام شده است و فرآیندهای است که من تا به حال به نزدیک شدن به بازی و تمرین و همه چیز در مورد چگونه من رفتن در مورد کسب و کار و خاموش کردن یخ و فقط سعی کنید به ادامه آن و سعی کنید به بهترین استفاده را از آن.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>