کلگری-منطقه دوره های آماده به, باز, استان نشان می دهد گلف دستورالعمل

روز شنبه از تمدید انفجار منجمد آب و هوا و سپس یک تاخیر بیشتر به علت COVID-19 تعطیلی افتخار صاحبان جدید از Muirfield دریاچه GC در نهایت خواهد بود استقبال پین به دنبال به آنچه آنها باور دارند که یک گوهر پنهان است.

دیو و Carley Whitell خریداری یک زمین گلف بیش از زمستان است.

روز شنبه از تمدید انفجار منجمد آب و هوا و سپس یک تاخیر بیشتر به علت COVID-19 تعطیلی افتخار صاحبان جدید از Muirfield دریاچه GC در نهایت خواهد بود استقبال پین به دنبال به آنچه آنها باور دارند که یک گوهر پنهان است.

“من خواهید بود در اشک” دیو گفت. “من در حال حاضر در اشک (پنج شنبه) شب فقط به می دانم که ما می توانیم باز است.”

گلف اپراتور در سراسر استان در تقلا بودند پس از پنج شنبه اعلام از برتر جیسون کنی که بهره توانند لینک آمار به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته. آن را نمی خواهد کاملا تواند کسب و کار به طور معمول با یک سفارش است که طرفدار مغازه ها و clubhouses باید بسته باقی می ماند.

Muirfield دریاچه واقع کمتر از نیم ساعت رانندگی شرق کلگری محدوده شهر در Lyalta است که در میان دوره های آماده رفتن به شنبه.

دیگر نیاز به زمان بیشتری برای آماده سازی.

همانطور که اشاره توسط تیم وات سر حرفه ای و مدیر کل در D ‘ Arcy در مرتع پرورش احشام در Okotoks, آن را به عنوان ساده به عنوان راه اندازی آنلاین توپ را روی گوه-ورق و دادن پرچم.

روز افتتاحیه در D ‘ Arcy تگزاس خواهد بود جمعه.

“آن را کارکنان و آنها را آموزش دیده و” وات گفت و توضیح داد که آنها در حال اجرا است یک گروه کوچک خواهد شد و در حال حاضر نیاز به حتی کارکنان بیشتر از حد معمول. “شما در حال رفتن به نیاز به یک greeter. شما در حال رفتن به نیاز به کسی برای اولین بار توپ را روی گوه. شما در حال رفتن به نیاز به یک حمام همراه. شما در حال رفتن به نیاز به کسی برای تمیز کردن چرخ دستی …

“ما نیاز به کسانی که در دو روز (تا شنبه) فقط به مطمئن شوید که ما در حال مطیع همه چیز. زیرا آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که کسی به بیمار.”

اوایل شب جمعه استان ارائه یک لیست احتیاطی راهنمای گلف — تمام چیزهایی که یک صنعت ائتلاف پیشنهاد کرده بود که آنها تحت فشار قرار دادند از این فرصت برای باز کردن.

همه پناهگاه با چنگک جمع کردن توپ واشر و بالقوه دیگر نقاط لمسی حذف خواهد شد در حالی که این پین باید باقی می ماند در و نیمکت مسدود خواهد شد خاموش است. قدرت چرخ دستی خواهد شد تک سوار مگر اینکه هر دو زندگی می کنند در همان خانواده است و باید تمیز و ضد عفونی پس از هر استفاده.


کوین جروم گلف فروشگاه مرتبط با میراث Pointe Golf Club كم تا یک شات به عنوان زمین های گلف در سراسر استان و آماده شدن برای باز کردن در طول COVID-19 بیماری همه گیر. جمعه, مه 1 سال 2020 است. برندان میلر/Postmedia

برندان Miller / Postmedia

با نرم افزار مغازه ها بسته دوره های آموزشی را پیاده سازی پارک-و-بازی بازی مدل گرفتن یا پرداخت آنلاین و یا با استفاده از فن آوری است. گلف بازان باید بیش از 15 دقیقه قبل از خود توپ را روی گوه زمان و ترک بلافاصله پس از و دوره ها را تشویق به ویژه پروتکل های در محل برای اطمینان از مناسب فیزیکی فاصله در مورد رعد و برق به تاخیر بیاندازد.

وجود خواهد داشت تاکید درست مثل در هر محیط دیگر در حفظ حداقل شش فوت از فضا در طول دور.

آخر هفته توپ را روی گوه بار بود که یک کالا یکشنبه با دوره های مختلف فروش.

“ما انتظار برای دیدن بسیاری از گلف بازان” گفت: Colin پریسلی سر pro در آرنج چشمه 27-سوراخ پاتوق که شنبه باز خواهد شد. “مردم خیلی هیجان زده به خارج شدن از خانه و رفتن به لذت بردن از گلف است. آنها در حال رفتن برای دیدن بسیاری از پروتکل ها در جایی که ما کار کرده ام برای مدتی به طوری که آنها باید بسیار راحت ورود. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از آموزش و آنها را خارج وجود دارد و لذت بردن از بازی خود را و سپس رفتن به خانه.

“فقط قوانین احترام بگذارند چرا که این یک امتیاز در این نقطه و ما خیلی خوشحال به آن را دارند.”

دیو Whitell شده در گلف biz برای چهار دهه بیشتر است که به عنوان سرپرست در Hamptons اما شده اند وجود دارد برخی از آیتم های جدید خود را به انجام لیست در این بهار.

بین رفع آبیاری نشتی و درو سبزی او بود barricading در هر نقطه پارکینگ در Muirfield دریاچه برای اطمینان از وجود دارد مقدار زیادی از فضای بین تمام ورود گلف بازان به عنوان آنها خالی کردن باشگاه خود را و تبدیل به نرم خوشه.

او همچنین به ایجاد یک ویژه اهرم مانند تدبیر بنابراین بازیکنان می توانید توپ خود را از این جام بدون دست زدن به پین.

“ما هیجان زده هستیم. زمین گلف بسیار جذاب است. سبزی های دیدنی و جذاب,” Whitell گفت. “ما آماده هستیم. من فکر می کنم این یک موضوع فقط مطمئن شوید که افراد اجتماعی-فاصله و ثابت کند که گلف را می توان با خیال راحت. ما در حال رفتن به خوش آمد می گوید هر خودرو به عنوان آنها در آمده و فقط توضیح (انتظارات). من تا به حال تماس از دیگر گلف فقط گفت: ‘شما در حال باز کردن اولین, بنابراین شما باید مطمئن شوید که شما انجام این کار ، ما در حال رفتن به greeters که مردم نشست و به آنها بگویند که ” ما باید برای انجام این کار درست است. چون ما نمی خواهیم به پیچ این برای هر کس دیگری.’ “

که فشار نیست فقط از جامعه گلف.

“ما برخی از اولین های غیر ضروری کسب و کار برای باز کردن و ما می خواهیم به انجام آن حق” وات گفت. “ما می خواهیم به رهبری راه را برای همه کسب و کار.”

عکس های تراشه: با توجه به شهردار ناهید jasper de valk وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گیری در اگر و یا زمانی که کلگری شهر متعلق به دوره های باز خواهد شد.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>