Calgarian وحشی مدافع مت Dumba می پیوندد هاکی تنوع داد

در حال رشد در جزئی هاکی سیستم در کلگری و اسکیت در غرب لیگ هاکی برای گوزن قرمز شورشیان در مناطق روستایی آلبرتا مت Dumba به خاطر مواجهه با نژادپرستی در سن جوان است.

و در تعدادی از مناسبت های مختلف.

“وجود دارد در بسیاری از مواقع به عنوان یک بچه کوچک که من دیدم خانواده خود من و مادرم ترک پیست در اشک گفت:” 25 ساله مینه سوتا وحشی defenceman که فیلیپینی تبار. “شما در حال نشستن در ماشین و صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است. دیدن همه درد ناشی از آن و داشتن مکالمه ‘سلام شما باید سخت تر پوست. شما باید قادر به جاده بالا در این کار آنها تنها گفت که از آنجا که شما در حال بازی خیلی خوبی است.’

“وقتی فکر می کنم که در مورد این گفتگو سفید پدر و مادر لازم نیست که با بچه های خود را. نه باید به پدر و مادر از رنگ است.”

در پی مکالمات در اطراف نژادپرستی و نژادی و بی عدالتی — موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در حالی که در بازداشت پلیس و مهار توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس — Dumba نیروهای با شش دیگر فعلی و سابق NHL بازیکنان و تشکیل هاکی تنوع داد که پیش از آن اعلام شد در هفته است.

همراه با Dumba کمیته اجرایی متشکل از Detroit Red Wings defenceman ترور دیلی, Buffalo Sabres به جلو Wayne Simmonds, Philadelphia Flyers به جلو کریس استوارت و سابق NHL-er Joel بخش است. San Jose Sharks به جلو Evander کین و سابق NHL-er Akim Aliu خدمت خواهد کرد به عنوان شرکت سران این سازمان است.

ماموریت خود را برای از بین بردن نژادپرستی و عدم تحمل از هاکی — نوع تجربیات که رجینا-متولد کالگری-مطرح لبه مدرسه محصول تا به حال به شدت تحمل در مسیر رسیدن به این ورزش را در بالاترین سطح.

Dumba گفت: در اکثر تیم های او در حال رشد او یکی از چند بازیکن از رنگ صورتی نه تنها یکی است. در آن زمان دوستان و هم تیمی های درک آنچه اتفاق می افتد به او اشتباه بود.

اما آن را نیز سخت را برای آنها به واقعا درک آنچه Dumba رفتن را از طریق.

“همانطور که من رشد کرده ام, من احساس من تا به حال کار برای محافظت از پدر و مادرم از آن نیز به دلیل من نمی خواهم به دیدن من, گریه, گریه مامان,” او گفت:. “من بطری که تا در داخل. بله آن خواهد سوخت و من سخت ترین کار من سخت ترین. اما می تواند شما را تصور کنید که عشق شما هرگز باید برای مبارزه با ؟

“شما هرگز باید برای مبارزه با تبعیض و احساس شما تعلق نمی? این چیزی است که من می خواهم به انجام هر گونه تبلیغ برای جوانان به دلیل وجود یک نسل از بازیکنان هاکی که می تواند بیش از همه انتظارات.”

محلی در شهرهای دوقلو Dumba انداخته است خود را به این موسسه خیریه صحنه حمایت مطلب است که با هدف کاهش شکاف پیشرفت تحصیلی و بهبود احتمال موفقیت برای دانش آموزان محروم. در طول شروع COVID-19 جهانی و همه گیر او ساخته شده است یک کمک مالی برای کمک به ارائه فوری و نیازهای اساسی برای خانواده ها بودند که نهفته در قرنطینه.

صحبت کردن در یک کنفرانس پیش از آن در هفته Dumba گفت: توسعه جامعه است که از آن آغاز می شود برای تازه شکل گرفته هاکی تنوع داد و ترویج تنوع شروع می شود در سطح جوانان. او معتقد است که آنها نیاز به دست در با دخالت خود را به منظور واقعا هاکی یک ورزش برای همه است.

اما وقتی پرسیده شد که در مورد اگر بیشتر مورد نیاز برای انجام شود در NHL سطح Dumba گفت: این مهم است که این گفت و گو اطراف نژادپرستی همچنان ادامه دارد.

“من فکر می کنم بچه ها رفتن را از طریق تمام این مکالمات خود را با سیاه و سفید و یا اقلیت هم تیمی ها و نوع گرفتن یک درک من فکر می کنم بسیاری از بچه ها در حال تلاش برای انجام این کار در حال حاضر” Dumba گفت. “یادگیری و گوش دادن, من فکر می کنم کسانی که قدمهای بزرگ به سمت ساخت یک تفاوت.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از بچه ها در لیگ ما هستند که مصرف آن بر خود بیشتر خود را در آن جنبه و واقعا ایجاد یک تغییر است.”

زیرا وی افزود: NHL و آن ” بازیکنان واقعا می تواند تفاوت را در برابر نژاد پرستی.

“بازیکنان جوان نه تنها مورد علاقه خود را سیاه و سفید و یا اقلیت بازیکنان ایستاده اما مورد علاقه خود را سفید و بازیکنان نیز ارتکاب به این است برای رفتن به یک راه طولانی در پل زدن شکاف و آوردن همه با هم” Dumba گفت. “همه چیز ما از طریق HDA, بله, ما در حال نشستن در هیئت مدیره. اما ما می خواهیم به همه.”

اعضای HDA همچنین شنیده ها از سابق NFL quarterback khezri که یکی از اولین ورزشکاران حرفه ای در اعتراض به خشونت پلیس سیستماتیک ظلم و ستم و نابرابری نژادی در ایالات متحده با در نظر گرفتن یک زانو نشسته و در ایالات متحده سرود ملی.

Kaepernick برگزار شد جلسه با گروه تصویری, ابراز حمایت و ارائه بینش.

“این فوق العاده سرد شنیدن از Kaep,” Dumba گفت. “فقط دیدن چگونه سرمایه گذاری او است. ما همه او را دیده در طول سال در خط مقدم از این. اما او را به نشستن و زمان را از روز خود را به صحبت کردن با ما و موعظه و حکمت خود از یک مرد که از طریق آن فوق العاده سرد. او فقط موعظه وحدت ما باید به عنوان یک گروه و نه کوچک بودن فکر و ماندن در داخل آن جعبه.

“من فکر می کنم همه ما درک می کنیم که این می تواند بسیار بزرگتر از آنچه در آن است امروز در یک هفته یا یک ماه از هم اکنون دو سال است. ما یک فرصت برای تغییر بازی در حال حاضر و به ایستادن برای آنچه درست است … هنگامی که او صحبت کردن در همه گوش دادن و شما به نوعی starstruck.”

Dumba گفت: پذیرش به initative تاکنون چشمگیر بوده است.

بنابراین شجاعت نشان داده و با تمام هفت بازیکن که همه رو شبیه نمونه از تبعیض نژادی در حال رشد هستند و به اشتراک گذاری تجارب خود را publicly.

“این فقط به ارمغان آورد بسیاری از احساسات … آن را شعلهور خاطرات که نیست همیشه بزرگترین,” او گفت:. “هنگامی که ما در آینده در مورد صحبت کردن و ایجاد این گروه فقط با شنیدن این داستان تمام شد هر کسی که نیاز به (درگیر) و می دانم که ما کار درست انجام می دهند.”

Dumba اضافه شده است که وجود دارد مقدار زیادی از مکالمات او در میان خانواده و دوستان و هم تیمی که با رفتن به ادامه رانندگی تلاش های خود را.

“من مردم را تشویق به کسانی که مکالمات آنها, آنهایی آسان,” او گفت:. “نه آنها که راحت در تمام زمانها. وجود دارد می تواند استدلال و شما می توانید مخالف در مسائل است. اما به که و این گفتگوها چیزی است که همه ما نیاز به انجام است.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>