Calgarian کرافورد را بدست آورده PGA اولین پس از برنده شدن در دوشنبه مقدماتی

هارون کرافورد تا به حال یک گیگ به انتظارنشسته بودند تا برای هفته پیش رو بدون در نظر گرفتن.

اما به نظر می رسد گلف خدایان تصمیم گرفته اند Calgarian بود برای loftier تحصیل در تور PGA را 3M باز در Blaine, Minn.

بنابراین به جای اینکه caddie برای تحصیلات تکمیلی به طور منظم مارتین مربی کرافورد خواهد شد تا در همان زمینه به عنوان دوست خوب خود را به تعقیب US$6.6 میلیون برای grabs پس از برنده شدن یکی از دو نقطه در این رویداد روز دوشنبه مقدماتی.

“این همه در مورد بازی خوب در زمان مناسب گفت:” حتی-keeled کرافورد که نقش خارج از کشور Hills Golf Club. “این فقط یکی از آن روزها — کارت کاهش یافت که در آن آنها سقوط کرد من یک زن و شوهر خوب پرش و ور رفتن معمولا گرم بود. و آن را فقط اتفاق افتاده بود به اندازه کافی در پایان روز.

“این می رود راه دیگر بسیاری بیشتر است, بنابراین شما باید آن را درک زمانی که آن اتفاق می افتد.”

کرافورد, 25 است و قدردانی از این, تا مطمئن شوید.

پس از همه, خود را درخشان 8-تحت-par 63 در پیروزی لینک های گلف در بلین را بدست آورده و او را PGA اولین — طولانی پس از رویای البته — پس از تلاش در مکنزی تور PGA تور کانادا سال گذشته است.

دوشنبه برنده دور شد دیو-رایگان هایلایت شده توسط کشش که دیدم به دنیا آمد-و-پرورش Calgarian مرغک شش هفت سوراخ اواسط دور.

“من حتی از طریق چهار حفره و من احساس می کردم این بود که نمی تواند به اندازه کافی بنابراین من فکر کردم من باید احتمالا چیزی که در اینجا'” گفت: کرافورد که با بازی در بیش از 10 دوشنبه PGA Tour مقدماتی. “Birdies بدیهی است که کمک به من را به نوسان از چیزهایی. پس من شروع به درک من تا به حال خیلی خوب شات در ساخت آن 6-زیر از طریق 13 سوراخ.

“من فقط آن را نگه داشته است رفتن. من نگه داشته در هدف قرار دادن عکس های خوب و پاداش برای یک زن و شوهر از آنها. سپس من تقریبا می دانستم که من نیاز به مرغک (سوراخ) 18 به یک شات در آن است.”

او که فقط هل دادن او به یک کراوات با جیک Kneen سفید دریاچه, Mich., 8-تحت.

آنها تنها دو واجد شرایط برای 3M باز فقط یک سکته مغزی پیش از کالیفرنیا کورت Kitayama — از یک میدان 60 که شامل همکار کانادا براد Fritsch.

PGA رویداد آغاز می شود روز پنج شنبه در مجتمع پلاستیک طبرستان شهرهای دوقلو در خیابان مینیاپولیس حومه.

“او برنده یک زن و شوهر از یاغی تور حوادث را در جنوب و شما باید برای رفتن احمق کم و ضرب و شتم تن از بازیکنان برای انجام این کار گفت:” کرافورد گلف مربی تاد Halpen. “شما مسخره اعتماد به نفس زمانی که شما شلیک 22-تحت در سه روز و گرد و غبار 20 ex-PGA Tour بازیکنان.

“بنابراین من فکر می کنم — و این برای تلفن های موبایل واقعا از خود راضی — او می تواند کشش بالا-20 (در 3M) بدون انجام هر چیزی بیش از حد دیوانه است. او بسیار سازگار کردن توپ را روی گوه-جعبه و او را مانند یک جامد ور رفتن معمولا. او پس از غوطه ور در هدف قرار دادن هر شات به عنوان خوب به عنوان او می تواند که خود میکرو-تمرکز در حال حاضر اجازه می دهد تا او را بسیار دور و پذیرش هنگامی که او به نظر می رسد در طرح بزرگتر از همه چیز است. او نمی تواند star-struck. او قصد ندارم به آن وحشت. و او برنده مقدماتی.

“بنابراین هیچ دلیلی وجود او نمی تواند بیرون رفتن و حفظ عکسبرداری 3 – یا 4 – یا 5-تحت هر دور.”

حداقل او را تقویت جامد از تجربه بازی در کنار امثال داستین جانسون بروکس Koepka و تونی Finau در این ورزش را در بالاترین سطح.

“من این طرز فکر که این اولین بار است که PGA رویداد, اما آن را نمی خواهد آخرین, بنابراین من قصد دارم برای لذت بردن از خودم بدون توجه به آنچه من شلیک” گفت: کرافورد که تبدیل نرم افزار در سال 2012 راست از مدرسه ابتدایی پس از تحصیل در Springbank جامعه بالا لبه مدرسه و جزیره ونکوور را Kwalikum متوسطه. “من انجام بسیاری از کار به اینجا دریافت کنید — آن را به زمان آینده.

“من فقط رفتن به لذت بردن از سوار شدن و گرفتن آن همه در و امیدوارم خوبی در این روند است.”

و چه از دوستان خود را مربی که قرار بود به کرافورد در کیسه خود را در تلاش برای پلیس 3M پیروزی خود را ؟

“بدون سرنخ” گفت: زمانی که مربی خواسته آنچه او caddie برنامه خواهد بود در حال حاضر با کرافورد مقدماتی با توجه به یک صدای جیر جیر از مجله گلف‘s دیلن Dethier.

“به من گفت: Martin او را به انجام خود را در کیسه این هفته” اضافه شده کرافورد با خندیدن. “اما او می خواهد بهترین ها را برای من — او نمی تواند بیشتر هیجان زده.

“و من امیدوارم که او برنده این آخر هفته اگر من نیست.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>