برلینگتون رستوران ¡Duino! (Duende) به قبل از بازگشایی با نام جدید و مفهوم

دهه پیر برلینگتون رستوران ¡Duino! (Duende) تعطیل خواهد شد قبل از بازگشایی در ماه اوت با یک آشپز جدید یک مفهوم جدید و جدید نام صاحب Lee Anderson نوشته شده دوشنبه شب در رسانه های اجتماعی.

“پس از فوق العاده 10 سال اجرا من تصمیم به خداحافظی ¡Duino! (Duende) و ما همه گیر عصر مستعار: آیا می دانید؟'” اندرسون نوشت: در این رستوران Facebook و Instagram صفحات. “با تشکر از شما برای تمام خاطرات مردم است. با تشکر از شما برای همه غذای خوشمزه کشاورزان. با تشکر از شما برای تمام دوستی خدمه.”

رستوران باز خواهد ماند “برای چند هفته آینده” با توجه به پست با اندرسون و اضافه میکند: “اگر یک ظرف است که شما عشق ماست. این خواهد بود که زمان آن را دریافت کنید!”

COVID-19 takeout: از مجلل به سیب زمینی سرخ کرده بایگانی اطلاعات گزینه به Vermonters طعم عادی

اندرسون باز ¡Duino! (Duende) در اواخر سال 2009 مجاور به رادیو Bean coffee shop/نوار/محل برگزاری موسیقی آغاز شده است که در سال 2000. رستوران ساندویچ بین رادیو باقلا و محل برگزاری موسیقی/نوار/فروشگاه روشنایی اندرسون آغاز کرد و در سال 2014 به نور باشگاه لامپ فروشگاه.

¡Duino! (Duende) ویژگی های یک خیابان-مفهوم مواد غذایی که مواد غذایی-سبد آشپزی به 42-صندلی شمال وینوسکی خیابان فضای ناهار خوری. “به عنوان یک فیلم کم بودجه غیرمتعارف مسافر وجود دارد یک گزینه برای غذا خوردن در بزرگ بودجه رستوران بنابراین من خوردن غذا خیابان هر جا که من بوده ام” اندرسون گفت: Burlington, Free Press در سال 2010. “این مواد غذایی مردم.”

رستوران متناسب با اندرسون طرز عمل خود را برای کسب و کارهای دیگر که به دنبال ساخت و پرورش خلاق جامعه است. “هنوز در مورد مردم انگیزه, نه انگیزه کسب سود” او گفت: Free Press در سال 2010.

¡Duino! (Duende) بود و در میان اوایل رستوران ها برای تنظیم به COVID-19 عصر. اندرسون rebranded رستوران برای takeout مواد غذایی تحت sound-alike نام “آیا ما می دانید؟”

موسیقی: Grace Potter برنامه دو نشان می دهد در زمین بالاتر از درایو تجربه در اسکس جانکشن

اندرسون به اندک اطلاعات در مورد آنچه که در آینده از رستوران ممکن است مانند نگاه کنید اما او بگویید کسانی که اظهار نظر در Instagram که “شما می توانید تعداد ما بسیار محدودیت غذایی/جشن آگاهانه در قالب جدید” و “شما می توانید انتظار همان گیاهی به جلو منو و طراوت در آینده ما سرمایه گذاری بیش از حد.”

یک نفر اظهار نظر در ¡Duino! (Duende) Facebook پست پرسید: اگر این تغییرات در رستوران تاثیر می گذارد نور باشگاه لامپ فروشگاه.

پاسخ از ¡Duino! (Duende) Facebook صفحه گفت: “همانطور که در حال حاضر ما نمی خواهد باز ما سالن های این سال… اقامت برای برخی از هیجان انگیز LCLS اخبار هر چند!” اندرسون می گویند لامپ فروشگاه که ارائه کرده است livestream کنسرت پس از همه گیر مربوط به خاموش شدن باز خواهد شد برای خرده فروشی در ماه آینده.

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>