برلینگتون ساکنان ناراضی پس از یک ماه از اتش جهنم’

در یک پست در جامعه رسانه های اجتماعی پلت فرم ایوان جلو فروم تحت عنوان “یک ماه از اتش جهنم” برلینگتون ساکن ترنس Fradet بازگو آخرین ماه از صدای آتش بازی در حال تنظیم کردن در اطراف خانه خود را. در وسط تایپ کردن یک آتش بازی رفت و بیدار شد تازه متولد شده خود را.

“به خوبی به یکی دیگر از شب را از خواب نیست!,” او نوشت. “به معنای واقعی کلمه به عنوان من نوشتن این نوزاد بیدار شد توسط یکی دیگر از آتش بازی به طوری که در پایان این پست.”

بیشتر: شهردار می پرسد برلینگتون ساکنان به ایجاد سر و صدا’ به جشن در جولای 3, جای آتش بازی

با توجه به برلینگتون اداره پلیس در سال گذشته از مارس 24 ژوئیه 2 وجود دارد و نه گزارش اتش حوادث. در این سال به دنبال در یک زمان مشابه وجود دارد 67 گزارش اتش حوادث.

این افزایش در گزارش همچنان از طریق استقلال در روز آخر هفته. از جولای 2 به تاریخ 7 ژوئیه سال گذشته هفت وجود دارد گزارش اتش حوادث. در این سال وجود دارد 32.

موفقیت پلیس در اجرای ‘بسیار نادر’

برلینگتون معاون اداره متی سالیوان گفت: آتش بازی بسیار دشوار است برای پاسخ به و اجرا.

بسیاری از زمان تماس گیرنده مطمئن نیستید دقیقا همان جایی که آتش بازی در حال رفتن, او گفت:, و در آن زمان ماموران قرار دادن سایت تمام است که وجود دارد در حال سوختن باقی مانده در جاده ها و آنها نمی توانند ارتباط یک فرد با تنظیم کردن آتش بازی.

“این یک چالش برای آتش بازی از آنجا که آنها در حال رفتن و شما نمی توانید بگویید اگر آن را کوچک اتش درست در خارج از درب و یا اگر آن را یکی از بزرگ دورتر” Fradet گفت.

برای افسران پلیس, پیدا کردن عاملان تقریبا هرگز اتفاق می افتد.

“این بسیار نادر است که ما تا کنون قادر به اقدام در یک, آتش, تماس,” او گفت:.

Fradet به دنبال راههای دیگر به گزارش این مشکل به برجسته برلینگتون رهبران. او به برلینگتون رئیس شورای شهر حداکثر تریسی آثار عمومی مدیر کد اجرای لایحه بخش و دیگران.

ورمونت ساکنان باید برای به دست آوردن مجوز برای تنظیم کردن آتش قانونی است. آتش بازی غیرقانونی می تواند ضبط و در نقطه و مردم می تواند مشمول جریمه تا 100 دلار برای هر تخلف یا زندانی برای بیش از 30 روز است. Vermonters ممکن است بیشتر مسئولیت برای آسیب رساندن به افراد یا اموال با استفاده نادرست آتش بازی.

فکر می کنم برای اولین بار

برلینگتون ساکن جیک گیلبرت شده است شنوایی آتش بازی رفتن در نزدیکی خانه اش در مورد هر روز برای چند هفته گذشته. مشکل اصلی برای او این است که چگونه آتش بازی بر سگ خود را.

بیشتر: فکر می کنم سگ خود را ترس از رعد و برق ؟ آن را نمی ممکن است فقط سر و صدا است که آنها را آزار.

“بسیاری از شب آنها تا دو یا سه صبح به طوری که او می تواند یا با ما یا در منطقه خواب و او را باد تنها بودن خیلی می ترسم که او قادر نیست عملکرد,” او گفت:. “ما حتی نمی توانید استفاده کنید برای رفتار او را آرام. او حاضر به غذا خوردن امتناع کنید تا از جایی که او است و فقط می لرزد.”

گیلبرت نوشته شده در سایت های رسانه های اجتماعی Reddit در تلاش برای مردم را متوجه عواقب اقدامات خود را.

“به این دلیل است که من ارسال شده در ق در مورد آن در اصل من می دانم که این اتفاق می افتد در سراسر برلینگتون هر شب و فقط امیدوار است که مردم آنها را تنظیم خاموش خواهد آن را ببینید و در مورد آن فکر می کنم. این تلاش برای برقراری ارتباط با مردم تنظیم کردن آتش بازی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>