برلینگتون ساکنان همچنان به نقطه نقاشی های دیواری در اطراف شهرستان. در اینجا چگونه شما می توانید کمک به

به عنوان نقاشی های دیواری در ادامه به پاپ تا در اینجا و آنجا در سراسر Burlington برخی از ساکنان گرفته اند برای رسیدن به مقامات شهرستان به شکل از چگونه آنها می تواند پوشش و یا آن را حذف کنید.

دیوید بکت محلی املاک و مستغلات عامل و برلینگتون ساکن است و به طور معمول خال خال نقاشی های دیواری بر روی دیوار حائل در نزدیکی اسمالی پارک و در زمان به توییتر برای برجسته کردن موضوع سه شنبه.

“چند سال پیش تماس گرفتم شهرستان و آنها را به من داد برخی از رنگ” بکت گفت. اخیرا به عنوان برف ذوب و بهار وارد او رسیده دوباره و قادر به دریافت بیشتر رنگ.

“من نمی خواهد که ارتباط آن را به همه گیر” بکت گفت: اخیر چشم انداز مثبت از نقاشی های دیواری او دیده می شود پیاده روی در اطراف شهرستان. اما او بر این باور است که بیشتر ساکنان گرفتن خود را در سطل رنگ و پوشش اموال خود را نمی تواند صدمه دیده است.

“این فقط ساده تر و ارزان تر برای من برای انجام این کار از شخص دیگری برای انجام آن را بر مالیات دهندگان پول” بکت گفت.

برای اطلاعات بیشتر: Burlington شهردار پلیس صحبت تمیز کردن نقاشی های دیواری در طول coronavirus

مورد به مورد و بر اساس

برای ساکنان به امید رسیدن به شهر رنگ برای پوشش گرافیتی, شهرستان, مقامات می گویند آنها با توجه به درخواست مورد به مورد و بر اساس.

“این یک عمل استاندارد اما واقعی در مورد او گفت:” بیل Ward, مدیر اجازه و بازرسی ها در شهر برلینگتون در رابطه با بکت تماس به خارج از شهرستان برای کمک.

تا کنون چند ساکنان را به خارج از شهرستان بخش. هنگامی که آنها را وارد کار کرده و با آنها به آموزش آنها را چگونه به پوشش و یا حذف نقاشی های دیواری در اموال شخصی خود را.

“اگر مردمی داوطلب و آنها قادر به آن را من بیش از شاد برای کمک به” بخش گفت: اگر چه او محتاط در مورد ساخت آن را به نظر می رسد مانند آن سراسر شهر بود تلاش است.

“ما در این موقعیت برای تامین رنگ در سراسر شهرستان.”

شهر در پاسخ به متعدد گرافیتی رؤیت

شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از نقاشی های دیواری در مالکیت خصوصی و نشانه های خیابانی بیش از دو ماه با توجه به نوشته های روی SeeClickFix. ساکنان شهر به طور منظم با استفاده از وب سایت برای هشدار به مسئولان شهرستان در مورد مسائل شهری و تعمیرات مانند چاههای و غیر قانونی میکنند.

زمانی که ساکنان قرار داده و در یک SeeClickFix درخواست آنها دریافت یک پیام خودکار که آنها می توانید تماس برلینگتون اداره پلیس اگر اموال شخصی خود شده بود. از بین بردن نقاشی های دیواری از مالکیت خصوصی اما نیاز به کسب اجازه از صاحب ملک قبل از یک شهر رسمی این کار را انجام دهد.

برای Ward, افزایش توجه در نقاشی های دیواری توسط ساکنان محلی در چند ماه گذشته بوده است خبر خوبی است. بیشتر مردم توجه بیشتر احتمال دارد او معتقد است مقامات شهرستان می تواند بی درنگ پاسخ می دهند.

“با گرفتن آن تحت پوشش ما قادر به دانستن این بازه زمانی بیشتر از نزدیک در اطراف هنگامی که این چیزها اتفاق می افتد و اجازه اداره پلیس می دانم” بخش گفت.

برای کسانی که به دنبال پوشش گرافیتی خود بخش گفت: مسئولان شهرستان به طور منظم استفاده ورمونت بر اساس رنگ لاتکس و رنگ بومی به دسته دسته در اطراف شهرستان.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>