برلینگتون پلیس باید دخالت زمانی که آنها شاهد ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد در هر سفارش جدید

برلینگتون پلیس نیاز به مداخله زمانی که آنها شاهد بیش از حد زور توسط همسالان خود را با توجه به سفارشات جدید گذاشته شده توسط رهبری است.

سفارشات جدید برای پلیس شهر می رسند به افزایش تنش ها در سراسر ایالات متحده بیش از مرگ جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی پشت فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

مرگ فلوید بود که آفریقایی آمریکایی منجر به سراسر کشور خشم و تظاهرات علیه خشونت پلیس از جمله در برلینگتون. یک عمل در شهر شنبه شامل انتقادات از برلینگتون ،

بیشتر: Black Lives Matter: Burlington جمعیت تظاهرات جورج فلوید, راهپیمایی به پلیس پارکینگ

بیشتر: ‘طوفان کامل” از ناآرامی های مدنی زیر جورج فلوید مرگ منحصر به فرد و موثر کارشناسان می گویند

“کمیته ویژه در پلیس است که ما در سال گذشته اشاره کرد که این وظیفه را به دخالت است و نه به صراحت و به وضوح بخشی از ما زمان استفاده-از-نیروی سیاست” گفت: شهردار Miro Weinberger در طول پنج شنبه جلسه. “و یا حداقل آن را قبل از امروز.”

اصلاحات به تعویق افتاده اند توسط pandemic, او گفت:.

سفارشات جدید برای برلینگتون پلیس

دو دستور را در محل باقی می ماند تا زمانی که از صدور به روز شده استفاده-از-نیروی سیاست گفت: موقت رئیس پلیس Jennifer Morrison.

“رک و راست ما در حال آماده به رول,” او گفت: یک روز سیاست در طول جلسه.

سفارشات به عنوان توضیح داده شده توسط موریسون عبارتند از:

  • تمام پرسنل ملزم به دخالت در زمانی که آنها شاهد استفاده بیش از حد از زور تقلب و یا نقض دیگر بخش سیاست یا حکومت.
  • د-تنش همیشه باید اولویت بندی در هر گونه استفاده-از-نیروی سناریو اگر امن و افسران باید آگاه باشید از توانایی های خود را به افزایش سطح نیروی مورد نیاز مراقبت برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری escalations.

تفاهم نامه همچنین تصریح دستورات موجود در مورد ماموران با استفاده از نیروی بیشتر از منطقی لازم است و چگونه باید به آنها رسیدگی گزارش از فساد و سوء رفتار.

“من فکر می کنم که یک راه مهم فقط برای اطمینان بخشیدن به جامعه است که ما نه فقط در ساخت این فرض که این اتفاق در برلینگتون,” او گفت:. “من باور نمی کنم این اتفاق خواهد افتاد در برلینگتون.”

VTDigger را Aidan Quigley پرسید: در مورد شورای شهر را در دستور کار — که شامل یک به روز رسانی در استفاده-از-نیروی دادخواهی — و به طور خاص با اشاره به افسر Jason Bellavance. Bellavance متهم شده بود از نیروی بیش از حد پس از یک حادثه در مرکز شهر در ماه سپتامبر 2018 زمانی که او تحت فشار قرار دادند یک عضو از مکان های که پس از آن ضربه سر خود در برابر دیوار.

بیشتر: Burlington پلیس متهم از نیروی بیش از حد که منجر به مردان که ناخودآگاه زدم

“این یک حادثه است که به خوبی پشت سر ما” موریسون گفت: در جلسه.

او گفت: Quigley سعی در تلفیق این حادثه با Bellavance با یکی در مینیاپولیس و تحت فشار قرار دادند به جلو حرکت کند و به جای آن به دنبال بازگشت.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im