برلینگتون اداره پلیس می خواهد برای عبور جدید استفاده از زور در سیاست. در اینجا چه چیزی را می دانیم.

برلینگتون شهردار و پلیس دولت امیدوارند این شهر پلیس کمیسیون اتخاذ خواهد شد به روز شده استفاده-از-نیروی سیاست این هفته که شامل اصلاحات حمایت پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

سیاست پیش نویس شده است قبل از coronavirus همه گیر اما پیشرفت آن متوقف شده که مقامات شهرستان تبدیل توجه خود را به پرداختن به نگرانی های ایمنی و بهداشت ناشی از گسترش ویروس شهردار Miro Weinberger گفت: در هفته گذشته. در جمعه این شهر ساخته شده 35 صفحه پیش نویس سیاست که پلیس کمیسیون بررسی خواهد شد سهشنبه شب در طول یک جلسه اضطراری.

“قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس دوباره در معرض است که کشور ما همچنان به عنوان تعریف شده توسط عمیق و ساختاری نژادپرستی” Weinberger در بیانیه ای گفت جمعه.

بیشتر: Burlington پلیس باید دخالت زمانی که آنها شاهد ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد در هر سفارش جدید

بیشتر: چگونه می برلینگتون پلیس در پاسخ به این پل دادخواست?

هفته گذشته دادستان کل T. J. داناون نیز نامیده می شود در دولت قانونگذاران برای تصویب لوایح که اتخاذ پیشرفته تر استفاده-از-نیروی شیوه و نقد و بررسی فرآیندهای برای ادارات در سراسر ورمونت.

Weinberger گفت: Burlington متعهد شده است به استقبال مترقی پلیس سیاستهای اما “ما می توانیم و باید انجام دهید بهتر است.”

“با اتخاذ این روش جدید روشن و مترقی استفاده از زور سیاست ما را فوری و معنی دار گام های اضافی برای بهبود شیوه های ما و دیگران نشان می دهد مسیر به سمت بهتر آمریکایی پلیس” Weinberger گفت.

در اینجا آنچه که در مورد سیاست که در شهر برلینگتون امید به اتخاذ.

1. آن را شامل تمام هشت سیاست های حمایت شده توسط #8cantwait کمپین

پروژه های ایجاد شده توسط گروه ملی کمپین صفر که طرفداران داده محور سیاست راه حل برای پایان دادن به خشونت های پلیس — به دست آورده بخار در رسانه های اجتماعی پس از مرگ جورج فلوید. فلوید بود که سیاه, فوت کرد زمانی که یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در پشت گردن خود را برای تقریبا 9 دقیقه در حالی که او دست به دستبند و رو به پایین بر روی زمین است.

هشت سیاست هایی است که بخشی از این کمپین عبارتند از:

 • ممنوعیت چوک-نگه می دارد و خفه-نگه می دارد.
 • نیاز د-تشدید.
 • نیاز به هشدار قبل از عکسبرداری است.
 • نیاز است که افسران اگزوز همه گزینه های قبل از عکسبرداری است.
 • وظیفه دخالت کنند.
 • ممنوعیت تیراندازی در وسایل نقلیه موتوری.
 • نیاز به استفاده از نیروی پیوسته.
 • نیاز به گزارش جامع.

همه از سیاست های مورد نیاز برلینگتون اداره پلیس پیش نویس سیاست.

بیشتر: غرامت در آمریکا: Rep. ولش ورمونت, مذاکرات در مورد حمایت از غرامت لایحه پلیس اصلاحات

2. برلینگتون پلیس نمی خواهد فقط باید به هشدار می دهند قبل از آنها شلیک

هنگامی که زمان اجازه دهد و آن را بی خطر است برای انجام این کار افسران باید حذف دستورالعمل در مورد چگونه به پیروی از دستورات کلامی و دولت به وضوح چه عواقب ممکن است رخ دهد به دلیل عدم انطباق با توجه به پیش نویس سیاست.

افسر نیز باید هشدار می دهند که نیروی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد “مگر این که مسئول عینی معقول باور است که اخطار شفاهی را به خطر اندازد افسر یا شخص دیگری” سیاست اعلام کرد.

ماموران همچنین باید سند دستورات کلامی که داده شد با توجه به سیاست.

3. اداره پلیس نمی خواهد تحمل نیروی بیش از حد

نیروی بیش از حد تعریف شده توسط سیاست به عنوان “نیرویی است که نه عینی معقول از دیدگاه معقول افسر در همان شرایط است.” سیاست ایالات متحده است که نیروی بیش از حد می تواند منجر به مسئولیت مدنی یا جنایی و افسران که با استفاده از نیروی بیش از حد خواهد بود منظم — و از جمله اخراج شدن.

افسران هر زمان که ممکن است باید سعی کنید به deescalate وضعیت قبل از توجه به هر نوع نیروی فیزیکی است. اگر نیروی لازم افسران باید در نظر تعدادی از عوامل تعیین که کدام نوع از زور بیشتر متناسب از جمله:

 • سن افراد و یا افسران.
 • اندازه افراد و یا افسران.
 • سطح مهارت افراد و یا افسران.
 • تعداد افراد یا افسران.
 • ابزاری مانند سلاح است.
 • نزدیکی به ابزار است که می تواند یک خطر.
 • قبل از تجربه یا دانش افراد است.
 • محل روبرو می شوند.
 • پس زمینه خطرات و یا محیطی انجام شد.
 • آیا استفاده از زور ممکن است بالقوه دوم-سفارش اثرات مانند تماشاگران.

افسران هر سیاست فقط باید با استفاده از نیرویی است که پایین ترین سطح مناسب برای رسیدن به اهداف قانونی — کنترل وضعیت و یا موضوع را به حفظ و افسر امن است. استفاده از زور باید پایان یک بار کنترل شده است به دست آورد سیاست متحده است. برلینگتون افسران پلیس نیز نیاز به تنها استفاده از نیروی کشنده به عنوان آخرین چاره.

“نه هر وضعیت و یا موضوع می تواند deescalated,” سیاست متحده است. “برعکس افسر رفتار می تواند به تشدید وضعیت. افسران نباید به عمد تشدید شرایط بی ارزش.”

4. آموزش که تا به حال بیش از سابق سیاست در حال حاضر به طور رسمی مورد نیاز

آخرین بار برلینگتون استفاده از زور در سیاست شده است به روز رسانی شد و در سال 2013 توسط رئیس پلیس سابق شهر مایکل Schirling. برلینگتون پلیس رهبران و شهردار Miro Weinberger گفت: وزارت آموزش د-افزایش و کاهش موقعیت های پایین به خصوص در برخورد با مردم دچار بیماری های روانی — تا به حال به مراتب بیش 2013 سیاست.

این گروه درگیر شده است در ده-تشدید آموزشی برای حداقل چهار سال از جمله شرکت در یک برنامه آزمایشی از طریق پلیس اجرایی تحقیقات فروم در سال 2016. این برنامه با تمرکز بر تاکتیک های پلیس برای پایان دادن به تعامل مسالمت آمیز با مردم در سلامت روحی و روانی بحران است.

بیشتر: Black Lives Matter: Burlington جمعیت تظاهرات جورج فلوید, راهپیمایی به پلیس پارکینگ

5. سیاست جدید “تعریف هیجان زده هذیان” به عنوان یک اورژانس پزشکی

سیاست هشدار افسران که کمک های پزشکی باید به دنبال به عنوان به زودی به عنوان ممکن است اگر آنها متوجه یک موضوع مبتلا به هذیان هیجان زده — یک حالت اضطراب شدید پارانویا یا سردرگمی است که می توانید از ساقه های اخیر استفاده از کوکائین

یا آمفتامین یا اخیر قطع ناگهانی از اين داروها. افراد در این دولت قصد نداریم به دیگران صدمه دیده است در بسیاری از موارد, اما ممکن است واکنش نشان می دهند به شدت به تلاش برای کنترل رفتار خود.

پلیس را تشویق به سعی کنید به صحبت می کنند به خانواده و یا تماشاگران و به دنبال شاخص های بالقوه از جمله: شدید پارانویا; تحریک شدید; های عاطفی شدید نوسانات; سردرگمی در مورد زمان و مکان و هدف; توهم; نامنسجم گفتار و یا جیغ; grunting گلویی برای تلفن های موبایل و یا agonal تنفس; “هشت توپ” چشم; ریختن لباس با توجه به افزایش درجه حرارت بدن ، تعریق شدید; و رفتار مخرب است.

در این موارد پلیس به کارگردانی برای کنترل و مهار این موضوع به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به فرد توجه فوری پزشکی.

“ماموران ضابط موضوع باید آگاه و جلوگیری از خفگی موضعی,” سیاست متحده است. “BPD ممنوع طولانی مدت را مستعد داری.”

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im