برلینگتون police association تغییرات تن اما همچنان مخالف به آزادسازي بخش

به برلینگتون افسران پلیس’ Association موقعیت در مورد اینکه آیا به کوچک بخش به نظر می رسد ثابت, با توجه به بیانیه دوم در این موضوع.

گروه مواجه پوش بک در اورژانس پلیس کمیسیون در جلسه روز سه شنبه به عنوان برلینگتون ساکنان مقامات پال خواستار قطع بودجه دولت از بخش انعکاس بزرگتر جنبش ملی به دنبال عدالت برای سیاه و سفید آمریکایی مانند جورج فلوید و Breonna تیلور بودند که کشته شده توسط پلیس این سال است.

انجمن منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه با این استدلال که defunding — و یا در حال حرکت پول دور از شهر گروه “بدون یک مسیر روشن” قرار می دهد شهروندان در خطر است. آن را دنبال کنید تا بیانیه صادر شنبه حفظ این موقعیت است.

بیشتر: تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس دریافت بلندتر در برلینگتون: چه معنی است ؟

“این BPOA همچنان به این باور است که بدون روشن و موثر برنامه ریزی برای کاهش پلیس درگیر تماس برای خدمات است که به طور معمول عملکرد مثبت, نتایج, هر گونه کاهش در اندازه برلینگتون اداره پلیس را Burlingtonians کمتر امن” انجمن اعلام کرد.

انجمن اذعان کرد: “بسیاری از پرشور نظر عمومی شرکت کنندگان” و اشاره به آن را ندارد مرگ فلوید به آرامی اما انتخاب به نظر نمی “از آنجا که ما احساس کردند که جامعه سیاه و سفید و متحدان برای مردم رنگ نمی خواهید و یا نیاز به شنیدن از پلیس است.”

این بیانیه دوم به نظر می رسد به تن های مختلف با استفاده از یک نرم تر رویکرد از روز دوشنبه نظرات متهم کرد که برخی از اعضای شورای شهر بودن “بیشتر در رابطه با معرفی قطعنامه که ارائه سرفصل جاذب و ایده های رادیکال بدون انجام تحقیقات کافی به پتانسیل انشعابات آن ایده.”

اما قرمز که به نام در به جلسه سهشنبه توصیف اصلی بیانیه به عنوان “نادان مهربان و نژادپرستانه پاسخ.”

“مردم سیاه و سفید شده اند مبارزه برای لغو سوء استفاده از سیستم برای صدها و صدها سال,” او گفت:. “هر کس نامه ای نوشت که در حال آنهایی که فکر می کنم که این انقلاب چیزی است که مردمی فکر می کردم این هفته است.”

ورمونت نژادی عدالت داد ساخته شده درخواست های خاص به مقامات در نامه دوشنبه که شامل:

  • بودجه نژادی سهام شمول و متعلق به “ظرفیت کامل عملیاتی.”
  • فوری 30% کاهش در لباس افسران.
  • ایجاد یک دفتر از فرصت های برابر.
  • همکاری با کسب و کار به رهبری توسط مردم از رنگ.

Burlington, افسران پلیس,’ انجمن در defunding مدرسه حضور

جلسه اضطراری رخ داده است در بخشی از رای ها به روز شده استفاده-از-نیروی سیاست. نشست روز سه شنبه نیز یک جلسه به روز بعد احتمالا بدون رای. این کمیسیون را تا این موضوع دوباره در تاریخ 16 ژوئن در 6 p. m.

فراخوان عمومی روز شنبه در اطراف محور تعدادی از خواسته ها از جمله کاهش در لباس افسران و پایان دادن به حضور پلیس در مدارس است.

انجمن دوم بیانیه خطاب به برخی از این مطالبات بیان کرد:

  • اعضای انجمن کار به عنوان منابع مدرسه افسران “اجرا نیست گریز و یا قوانین مدرسه” و به جای حل مسائل جنایی درگیر در توسعه و هدایت کارکنان و دانش آموزان در چیزهایی مانند تیرانداز فعال آمادگی و کمک های اولیه.
  • انجمن رسیده به Jabulani Gamache این شهر پلیس کمیسیون صندلی برای کار به سمت راه حل “به نگرانی بسیاری از Burlingtonians.”
  • این انجمن با ارسال نامه به قانونگذاران ارائه کمک در تهیه پیش نویس تجدید نظر به H. 464 و H. 808 که آدرس اجرای قانون آموزش و استفاده از نیروی مرگبار بود.

این انجمن همچنین خطاب خواستار حذف افسران یوسف Corrow, Cory کمپبل و جیسون Bellavance از نیروی. سه شده اند افراد از واکنش شدید عمومی نام در فدرال پرونده های حقوقی مربوط به استفاده از نیروی حوادث رخ داده است که در سال 2018 و 2019. در این بیانیه گفت: این حادثه تحت بررسی توسط فرماندهی کارکنان با ریاست دادستان و محققان خارجی.

“وجود دارد هیچ رفتار جنایی و هر افسر و منظم” ارتباط نوشت. “این مسائل بسته است و هر گونه تلاش برای تحمیل نظم و انضباط بیشتر خواهد بود نقض قانون اشتغال و در نتیجه دادخواهی مدنی توسط BPOA به نمایندگی از اعضای ما. آنها همچنان برای خدمت به شهر با صداقت و احترام است.”

کامل بیانیه صادر دوشنبه در زیر در دسترس است.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de