برلینگتون شهردار پیشنهاد 1.1 میلیون دلار کاهش به اداره پلیس صندوق نژادی سهام

شهردار Miro Weinberger می خواهد به قطع $1.1 میلیون دلار از برلینگتون اداره پلیس و قرار دادن برخی از پول به سمت پرداختن به نژادی و حقوق صاحبان سهام در شهر برلینگتون.

وی در طول یک خبر مطبوعاتی از Weinberger دوشنبه که در آن او دقیق مالی سال 2021 بودجه است که او می تواند ارائه به شورای شهر برای تصویب. بودجه پیشنهاد شد, به بحث در طول یک شورای شهر در جلسه دوشنبه شب.

در نور از زیان های اقتصادی مربوط به COVID-19 گیر Weinberger شروع جلسه تصدیق کرد که این شهر پیش بینی شده است برای دیدن 16 درصد از دست دادن درآمد برای سال آینده آن را به مقدار 10 میلیون دلار.

جابجایی پلیس شهر بودجه

Weinberger اشاره کرد که در سه هفته گذشته پس از کشتن جورج فلوید آورده بود و مورد اعتراض هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور به آدرس سیستماتیک تغییرات به سازمان های اجرای قانون.

“من به اشتراک گذاشتن این حس فوریت است که معترضین و صدها نفر از افرادی که به نام در به در جلسات عمومی در طول هفته گذشته به اشتراک گذاشته اند,” Weinberger گفت.

“این لحظه ای است که در آن ما نیاز به ایجاد دیر پیشرفت در تحول و نژادی پیشرفت است.”

یک افسر پلیس در مینیاپولیس, Derek چوین فشرده زانو خود را به گردن فلوید بود که آفریقایی آمریکایی برای بیش از هشت ساعت در حالی که فلوید نشان داد او نمی تواند نفس بکشد. فلوید مرگ موجب اعتراضات بین المللی تماس از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و ملی را ایجاد تقاضا در ایالات متحده پال خواستار قطع بودجه دولت های محلی و ادارات پلیس و دوباره اختصاص بودجه نسبت به برنامه های جامعه.

شهردار هشدار داد اما در “به سرعت در حال حرکت” در رابطه با مطالبات پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس به ساخت “تغییراتی که آسیب های واقعا قوی پلیس.”

“اگر ما نمی تواند این حق اگر ما را از اشتباهات در چگونه ما ادامه دهید در اینجا ما می تواند به تضعیف اهداف ما با از دست دادن خوب ما افسران و کاهش است که باید عواقب ناخواسته,” Weinberger گفت.

برلینگتون تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس: سریع مبین در آنچه که به معنی

برای اطلاعات بیشتر: Burlington, افسران پلیس,’ انجمن حفظ آزادسازي بخش خطرات

که در آن پول را

پیشنهاد کاهش به پلیس بودجه عبارتند از:

  • کاهش تعداد مجاز از افسران پلیس از 105 به 93.
  • از بین بردن موقعیت های پر نشده.
  • حرکت پارکینگ اجرای به بخش عمومی کار می کند.
  • مجدد از بخش های جرم و جنایت تحلیلگر به این شهر نوآوری و فناوری بخش.
  • جابجایی $800,000 نسبت به کاهش کسری بودجه.
  • جابجایی $300,000 جدید به سمت صندوق نژادی سهام پلیس و تحول.

در مجموع کسانی که کاهش را به مقدار کاهش از $1.9 میلیون دلار یا حدود 10 درصد از این بخش را به طور کلی بودجه برای سال آینده.

پول برای صندوق نژادی سهام پلیس و تحول را به سمت ایجاد یک موقعیت دوم در این شهر دفتر نژادی سهام شمول و متعلق و همچنین همکاری با مرکز هوارد به گسترش “در خیابان” خدمات اجتماعی برای تغییر بهداشت روانی تماس به سمت خدمات اجتماعی حرفه ای است.

علاوه بر آن در مشاوره با برلینگتون پلیس کمیسیون شهر خواهد استخدام یک شخص ثالث برای انجام یک مطالعه مستقل ارزیابی پیشنهاد کاهش برای قبل از سال مالی 2022 بودجه.

در میان دیگر موارد گنجانده شده در بودجه پیشنهاد شد, تاخیر در افزایش مالیات تا سال آینده و همچنین به عنوان یک دستمزد یخ برای شهرستان و کارکنان با حقوق بالای 100000 دلار در سال است. علاوه بر این Weinberger گفت که او خواهد بود در نظر گرفتن 10% کاهش پرداخت.

“من امیدوارم که آن را انجام دهید این است که ارسال یک پیام است که ما نه از جنگل” Weinberger گفت.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im