برلینگتون راهپیمایان در اعتراض ماموران فدرال اعزام به پورتلند اورگان و در سراسر ایالات متحده

صدها نفر از معترضان با تجمع در مرکز شهر برلینگتون جمعه شب به صحبت کردن در برابر ماموران فدرال در حال مستقر در پورتلند اورگان و دیگر شهرستانها در سراسر کشور.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداخته است ماموران فدرال از گمرک و مرز گشت و یخ در پورتلند اورگان و آنها به طور فعال بازداشت و حمله به معترضان که در حال ایستاده تا برای زندگی و حقوق بشر” یک نماینده از جامعه برای صدای مهاجر, حقوق سازمان رویداد اعلام کرد به جمعیت در مقابل ساختمان فدرال در خیابان Elmwood.

بیشتر: پورتلند شهردار اشک آور و گاز کشته فدرال افسران هشدار ‘کسی را برای رفتن به مرگ در طول هرج و مرج تظاهرات

“ما نمی توانیم انکار ارتباط بین پلیس محلی و بیشتر نظامی از ایالات متحده,” او گفت: برای تشویق از مجموعه ای از متنوع mulit-سن معترضان بسیاری را تحمل خانه نشانه.

او به نام لری Lightfoot دموکراتیک شهردار شیکاگو که اخیرا در برابر ماموران فدرال در حال مستقر وجود دارد.

“ما نمی توانیم فرض کنیم که دموکرات ها به تنهایی ما را نجات دهد ما نمی توانیم فرض کنیم که رای گیری مغلوب ساختن پیشی جستن از تنهایی ما را نجات دهد,” او گفت:. “ما باید در خیابان ها برای حل این مشکل تا زمانی که آن را طول می کشد.”

جمعیت کثیری در راهپیمایی پایین کلیسای خیابان به خیابان اصلی و از سوی دیگر ، Patrick Leahy, D-Vt., که سخنرانان گفت: مسئول آوردن ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) تسهیلات به نزدیکی ویللیستن و همچنین کار به برلینگتون یک پایه برای F-35 جنگنده جت برنامه.

معترضان شعار می دادند از طریق ماسک میان فرماندار جدید ایالت دستور و بانگ زد: “هی هی. هو هو. این نژادپرست فدرال کردم به رفتن” “زمانی که حقوق ما تحت حمله چه کنیم ؟ ایستاده تا مبارزه” “نه عدالت بدون صلح” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>