برلینگتون فرودگاه بین المللی: چگونه می شود آنها اختصاص $8.7 میلیون عطا کند ؟

برلینگتون فرودگاه بین المللی دریافت $8.7 میلیون دلار به عنوان بخشی از یک سری از کمک های مالی فدرال در نظر گرفته شده برای حمایت از فرودگاه مبارزه با کاهش ترافیک ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمک های مالی می آید به طور مستقیم از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند و در حال اجرا توسط وزارت حمل و نقل و هوانوردی فدرال.

بودجه کمک خواهد کرد که عمده منطقه ای و توپی فرودگاه همچنان به تامین مالی پروژه های ساخت و ساز دیدار با هزینه های عملیاتی و بدهی و تعهدات و کارکنان پرداخت.

“ما هر قصد و همچنین شهر برلینگتون به نگه داشتن همه از ما حقوق و دستمزد فعال در سراسر کل این اورژانس گفت:” برلینگتون معاون حمل و نقل هوایی Nicolas Longo.

اعطای نیاز فرودگاه به ادامه حفظ حقوق و دستمزد نیروی کار خود را پوشش حداقل 90 درصد از کارکنان خود را پرداخت تا دسامبر. 31. این فرودگاه در حال حاضر نظارت بر 50 نفر.

زودتر پوشش: دولت فدرال مجموعه حداقل برنامه پرواز برای فرودگاه برلینگتون

حداقل 19 پرواز در حال خروج از برلینگتون فرودگاه بین المللی هر هفته به عنوان مورد نیاز توسط مراقبت در قانون برای شرکت های هواپیمایی به دنبال کمک های مالی در طول بیماری همه گیر.

“ما باید یک تعهد به مردم زمینه های پزشکی شرکت های حمل بار, برای حفظ فرودگاه در حال اجرا گفت:” Longo.

برلینگتون فرودگاه بین المللی هیچ زمان برنامه ریزی برای کاهش و یا اخراج Longo اظهار داشت: اگر چه این فرودگاه مورد بحث و بررسی راه هایی برای انصراف از هزینه ها و ادامه عملیات.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im