Burlington, indie در, گروه Couchsleepers شروع می شود ‘اهدای jukebox’ برای کمک به کروناویروس امداد

خانه نشین اما نه down-and-out, Burlington, مبتنی, indie در, گروه Couchsleepers تا لگد کردن یک کمپین برای کمک به بین المللی coronavirus تلاش های امدادی را ارائه طرفداران دوز اصلی موسیقی به عنوان یک جایزه.

در اینجا معامله:

  • اهدای 10 دلار یا بیشتر نسبت به لوازم ضروری برای حرفه ای پزشکی از طریق سانتا باربارا در کالیفرنیا بر اساس غیر انتفاعی با لينک مستقيم امداد و –
  • درمان خود را به یک زندگی cyber-عملکرد Couchsleepers لحن خود را انتخاب کنید.

“اهدای Jukebox” راه اندازی پنج شنبه و تقریبا بلافاصله رزرو خود را نشان می دهد اولین بار ترانه سرا و بنیانگذار هریسون Hsiang گفت: در روز پنج شنبه صبح.

به دلیل اجتماعی فاصله توصیه Hsiang انجام خواهد شد بسیاری از آهنگ ، اما او را رد نمی کند حضور مهمان از گیتاریست حداکثر Shashoua و گسترش زمینه نوازندگان در jukebox فراتر از Couchsleepers.

“این شگفت انگیز خواهد بود اگر دیگر گروههای محلی پیوست, در,” او گفت:. “ما فکر می کنم این فوق العاده مهم است.”

Hsiang گوش تنظیم شده است به نیازهای حرفه پزشکی به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی خود را — او دوستان که کار در بیمارستان و او حاشیه به عنوان یک سوم سال دانشجوی دکترای علوم اعصاب در دانشگاه ورمونت.

اما او اعتبار خود را از موسیقی همکاران با داغ-سیم کشی پروژه های فعلی.

این “اخلاقی الگویی” برای انجام این است که گیتاریست و مایک Nunziante که هموار راه را با دوره ای موسیقی-درس مزایای مواد غذایی محلی بانک ها.

Couchsleepers گیتاریست Shashoua وی افزود: ابداع نام اهدای Jukebox — حق کردن خفاش را از آبی.

یک فیلم تبلیغاتی برای این گروه کمپین عرضه این هفته است.

مردمی که می خواهند برای اهدای/آهنگ و یا نوازندگان که می خواهند به درگیر ممکن است ایمیل Hsiang در [email protected]

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>