برلینگتون مطبوعات آزاد پسران ورزشکار سال: BBA را Joey McCoy

بازی نهایی جوی mccoy’s سال اول اشاره در چه آمده بود: به عنوان با مته سوراخ کردن و برتون آکادمی شروع راست fielder او وارد شده چند بازدید در یک فراری برنده بیش از اسکس برای من بخش دبیرستان بیس بال قهرمانی در مقدس Centennial زمینه است.

هیچ لحظه ای و یا محل بیش از حد بزرگ بود.

“عصبی که می تواند فکر او را بزنند تا” BBA مربی اد Lewicki به یاد می آورد. “اما می رود و با یک کلاچ عملکرد.”

از آنجا که زودرس rookie فصل صفات دیگر پدید آمده است. Mccoy’s رقابتی تشنگی ایجاد گرسنگی برای آماده سازی. استعدادهای خود را در سراسر سه فصل پرورش کمال طلبی های. تجربه به ارمغان آورد چشم انداز و حکمت است.

تمام آن را آورده و موفقیت — روشن و خاموش میشه.

“او می تواند یک ستاره در هر کجا که او برای من مهم نیست اگر آن را در یک مدرسه با یک کلاس فارغ التحصیل از 500 یا 100,” Lewicki گفت. “او می تواند یک ستاره در هر نقطه.”

The Bulldogs می توان خدا را شکر McCoy زخم با پوشیدن لباس سبز و طلا. مخالفان? نه آنقدر.

6-پا-2 ارشد خیره کننده فصل در زمین تولید شده تاریخی قهرمانی کشور و یک رفت و برگشت از بازیکن تمجید و زمستانی خود را در اسکیت دست آورد همه افتخارات دولت. پشته آن وجود دارد و اتاق کمی به بحث McCoy در آخرین عنوان از مطبوعات آزاد’ پسران ورزشکار از سال است.

بیشتر: مطبوعات آزاد دختران ورزشکار سال: CVU را کاترین Gilwee

“من همیشه گفته ام او شده است یک اوقات فراغت. او بزرگترین بچه یا سریعترین بچه یا قوی ترین بچه اما او با این نسخهها کار سخت. او یک چرخ” تام مک کوی پدر و مربی فوتبال در BBA. “او همیشه برای اولین بار به وجود آوردن آخرین به ترک همیشه در اتاق وزن و همیشه مثبت است.”

فقط نمی بپرسید هوبارت کالج متعهد برای پاسخ یک کلمه است که در آن ورزش او بهترین دوست.

“من شده است بازی, فوتبال, هاکی و بیس بال تا کنون پس از من چهار یا پنج. آن را تقریبا به یک شیوه زندگی برای من — من واقعا نمی دانم هر چیز دیگری” جوی McCoy گفت. “هر فصل من در من است ورزش های مورد علاقه.”

بیشتر: Vermont H. S. فوتبال: BBA را Joey McCoy نام Gatorade بازیکن سال

آخرین سقوط McCoy-led Bulldogs اسیر خود, دوم راست, فوتبال, قهرمانی, این بار حمله از طریق این بخش من صفوف پشت جوانتر mccoy’s فک فصل که گل او را آزاد مطبوعات و Gatorade MVP گره.

دو تهدید کارفرمایی اختصاص 3,930 متری از جرم و 56 touchdowns در 10 بازی تکمیل 62 درصد از خود عبور می کند در برابر فقط پنج interceptions. در دفاع از او انباشته 100 پردازد و سه interceptions از ثانویه است.

McCoy سرنشین BBA D-دوم برنامه تا آخرین فصل گذشته سنتی قدرت در دولت و بخش بالا و خاموش اجرا با 531-حیاط پنج TD عملکرد در یک 47-20 قهرمانی تار و مار شکست نخورده St. Johnsbury.

بیشتر: با مته سوراخ کردن و برتون فتح St. Johnsbury بخش من برای بازگشت به عقب فوتبال تاج

“در حال underdog از طریق تمام کسانی که خاطرات خیلی خاص,” McCoy گفت.

“ما شمارش در حال حرکت به D-من و تمام کسانی که بچه ها پله تا که شب — ضرب و شتم سنت J توسط یک حاشیه بزرگ آن را فقط احساس خوب” McCoy گفت.

بیشتر: 30th سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم ملی فوتبال: جرم

پانزده اهداف و 13 پاس گل داد McCoy شماره 1 نقطه در BBA به ثمر رساند نمودار و یک برای اولین بار تمام تیم-لیگ نقطه در D-دوم پسران هاکی. که می افزاید: با توجه به او آغاز شده بود برای تیم ملی از او دانشجوی سال اول.

نکته تعجب آور این است McCoy نمی هاکی بازی تمام چهار سال است. یک دانشجوی سال دوم فرصت مطالعاتی با تیم اول دانشگاه یا دانشکده پسران تیم بسکتبال به بازی در کنار برادر بزرگتر خود جی مختل که خط نیست که هر کسی می تواند بگوید. فراوان فیلم مطالعه معمولا سه تا چهار ساعت در هفته با توجه به مربی تیم هاکی علامت Slade به معنای ذهن او به عنوان تیز خود اسکیت و چوب خود مهارت است.

“این بود که او هرگز به سمت چپ” اسلید گفت. “او آمد به تمرین در روز 1 و outskated همه. نه تنها عاقلانه سرعت اما فشار.”

و در پلی آف این ماه آن بود گل دوم خود را از یک چهارم نهایی یک قدرت-بازی شمارش با کمتر از 2 دقیقه به بازی است که به شماره 7 BBA ناراحتی بیش از دو بار در دفاع از قهرمان Woodstock.

بیشتر: Vermont مربیان’ 2020 همه-لیگ دختران و پسران تیم های هاکی

“تیم من خیلی سخت کار کرده, همه ما می خواستم به ضرب و شتم Woodstock خیلی بد” McCoy گفت. “دلیل این است که چرا شما بازی های ورزشی برای ایجاد خاطرات و تجربه های شبیه به آن.”

و اگر McCoy مثل بقیه از دولت بدست کرده بود به بازی بیس بال در این سال آن را از کشش به فکر می کنم Bulldogs’ آس و شماره 3 hitter وظیفه خواهد برداشت کرده ام تا جایی که او را ترک کردن. به عنوان یک تازه وارد رفت 7-0 با دوره های زیر 1.

“بسیاری از مردم را فراموش کرده ام چگونه خوب در بیس بال او بود” Lewicki گفت. “مرد بود او واقعا خوب روی تپه.”

Lewicki نخواهد شد. و نه او را به زودی فراموش McCoy موسس و مربیگری مدرسه یکپارچه بسکتبال برنامه — ویژه بازی های المپیک-حمایت از ورزش است که تیم تا افراد با و بدون ناتوانی های فکری — حتی زمانی که آن را به معنای از دست رفته برخی از شیوه های بیس بال در سال گذشته است.

که فصل آغاز شده با زنگ اخبار-ضرب و شتم برنده بیش از برتلبرو که McCoy گفت: او گرامی تا آنجا که هر گونه خود را برجسته.

“اگر شما او را در تعامل با خود متحد تیم بسکتبال چقدر این بازیکنان بسکتبال عشق جوی McCoy چون او رفتار آنها را مانند او رفتار هر کس دیگری که به من صحبت می کند بلندترین,” اسلید گفت. “او باعث می شود آنها احساس آنها در حال برنده شدن در مسابقات قهرمانی کشور در هر زمان آنها بازی کند.”

پسران ورزشکاران از سال

2020: Joey جولیا با مته سوراخ کردن و برتون

2019: پاتریک برک کوه منسفیلد

2018: Kevin پادگان برلینگتون

2017: Tyler مارشال, چاپلین دره

2016: اندی Kenosh راتلند

2015: Alec Eschholz کوه منسفیلد

2014: تامی فیتزجرالد, برنج

2013: مت سنت Amour, Missisquoi

2012: مت سنت Amour, Missisquoi

2011: مسیحی McCormick, برنج

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>