برلینگتون می تواند سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری اگر شورای شهر در تصویب قطعنامه دوشنبه

برلینگتون می تواند آینه دیگر شهرستانها در سراسر کشور اگر شورای شهر با تصویب قطعنامه ای روز شنبه به رنگ سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری.

اعضای شورای شهر هستند که میله میله به لمس در این قطعنامه طی نشست هفتگی.مورد آدرس های مرگ جورج فلوید’, یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس است. این رویداد منجر به همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش به عنوان بسیاری از شهرستانها از جمله مونپلیه, نقاشی, کلمات زیادی, زرد, نامه.

قطعنامه پیشنهادی اعضای عمومی کمک به ایجاد نقاشی دیواری این شنبه شب “موضوع به محدودیت و 20 اجتماعی فاصله دستورالعمل های تاسیس شده توسط فرماندار ورمونت است.” افرادی که پیوستن به خواسته ملاقات در خیابان اصلی بین سنت پل و خیابان و جنوب وینوسکی خیابان.

حامیان مالی برای این قطعنامه عبارتند از نمایندگان:

  • کارن پل.
  • Zoraya هایتاور.
  • فرانکلین Paulino.
  • جوآن شانون.
  • سارا نجار.
  • تراشه میسون.

حامیان مالی اشاره کرد شهردار Miro Weinberger توصیه می شود بودجه شامل 1 میلیون دلار برای حمایت از عملیات ققنوس “عمدتا به ویژه حمایت برای توانمندسازی فرهنگی جامعه جمعی و بودجه بیشتر برای نژاد سهام شمول و متعلق دفتر شهر.”

به وضوح نشان میدهد که این نقاشی دیواری می تواند با ایجاد رنگ مناسب برای خارج از منزل و تجدید شود همراه با دیگر خیابان های ویدئویی کار می کنند.

بیشتر: Vermont State Police بررسی آسیب به زندگی ماده خیابانی, آثار هنری,

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>